Banner

Kodėl restoranas „Argo“ – tobula vieta Jūsų vestuvėms?

Kodėl restoranas „Argo“ – tobula vieta Jūsų vestuvėms?
 
 
Vestuvės – viena gražiausių ir įsimintiniausių dienų kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl norisi, kad ši šventė būtų nepakartojama. Šią atsakingą užduotį patikėkite mums – restoranui „Argo“, įsikūrusiame nuostabiame Trakų mieste. Jau 16 metų savo svečius džiuginame išskirtine atmosfera, precizišku aptarnavimu ir aukščiausios klasės patiekalais, kuriuos gamina ilgametę patirtį turintis šefas, nuolat ieškantis tobulo skonio ir estetikos harmonijos.
 
 
Klasikinio stiliaus restoranas išsiskiria unikaliu interjeru: čia dominuoja natūralios ir rafinuotumą spinduliuojančios medžiagos – natūralus medis, akmuo bei linas. Sienas puošia menininkų kūriniai, o romantišką atmosferą sukuria modernus apšvietimas. Pro restorano langus atsiveria nuostabi panorama į visai šalia tyvuliuojantį ežerą, kuris, apšviestas saulės, apsigaubia deimantais žaižaruojančia skraiste. Visa restorano aplinka sutvarkyta profesionalių eksterjero dizainerių, todėl galėsite ne tik mėgautis tyru oru, bet ir surengti vestuvinę fotosesiją.
 
 
Restorane „Argo“ telpa iki 40 svečių, todėl tai yra ideali vieta jaunavedžiams, kurie svajoja apie jaukų pobūvį mylimiausių ir artimiausių žmonių apsuptyje. Vestuves ir kitas asmenines šventes mūsų patyrę darbuotojai organizuoja jau beveik du dešimtmečius, todėl savo svečiams galime užtikrinti aukščiausios kokybės aptarnavimą ir nepamirštamą priėmimą. Kiekviena Jūsų šventė mums yra išskirtinė!
 
 

Virtuvė – skonio ir estetikos simfonija

 
Restoranas siūlo pasimėgauti kaukazietiška ir gruziniška virtuve, tačiau, Jums pageidaujant, virtuvės šefas specialiai Jūsų išskirtinei šventei sukurs unikalų meniu, pagal Jūsų norus ir šventės dalyvių pomėgius. „Argo“ restorano šefas tiki, kad kiekvienas patiekalas – tai meno kūrinys, kuris turi lepinti ne tik skonio receptorius, bet ir džiuginti akis, todėl visi patiekalai gaminami su didžiule meile ir atsidavimu. Tikriems neatrastų skonių gurmanams restoranas siūlo išmėginti patiekalus iš egzotiškų produktų, kurių niekur kitur nerasite. Tik čia galite pasimėgauti vėžiais iš Sevano ežero, Juodosios jūros barabulka, tiesiai iš Gruzijos upių atkeliavusiais laukiniais upėtakiais ir t.t. Mūsų tikslas – Jūsų išskirtinė šventė, todėl esame pasiruošę ne tik įgyvendinti, bet ir pranokti visus Jūsų lūkesčius.

 

Jaukūs apartamentai kokybiškam ir nužmirštamam poilsiui!

 
Visada norisi, kad tokia ypatinga diena niekada nesibaigtų, todėl linksmybės dažnai užsitęsia iki vėlyvo vakaro. Jei nenorite jaudintis, kaip svečiai grįš namo, siūlome apsistoti mūsų jaukiuose apartamentuose, pro kurių langus atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Prabangūs ir nemirštančia elegancija alsuojantys kambariai su visais patogumais garantuoja nepamirštamą poilsį.
 
 
 

Kontaktinė informacija:

Adresas: Vytauto g. 89, Trakai
Tel. +370 6453 5808
El. paštas: info@argo-trakai.lt
Internetinė svetainė: argo-trakai.lt
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė restoranas „Argo“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Jaunikio marškinių pasirinkimas – ką reikėtų žinoti?

Jaunikio marškinių pasirinkimas – ką reikėtų žinoti?

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Visiškai naujas vestuvinis žurnalas „Santuoka.lt“ jau prekyboje!

Visiškai naujas vestuvinis žurnalas „Santuoka.lt“ jau prekyboje!

Banner