Banner

Kodėl sodyba „Kirkšnovė“ idealiai tinka Jūsų vestuvėms?

Kodėl sodyba „Kirkšnovė“ idealiai tinka Jūsų vestuvėms?
 
 Seminarų ir poilsio centras „Kirkšnovė“ yra įsikūręs Dubysos regioniniame parke, vaizdingame žalumoje paskendusiame slėnyje, išsiskiriančiame gamtos įvairove: Kirkšnovės ir Dubysos upių santaka, šaltinio versmėmis, giliu tvenkiniu, tankiai apaugusiomis kalvomis bei žymiuoju Darbutų piliakalniu. Čia pavargę nuo miesto šurmulio ras ramybę, o mėgstantys aktyvų poilsį ar norintys švęsti gražiausias savo gyvenimo šventes – neribotas idėjų realizavimo galimybes. „Kirkšnovė“ siūlo įvairias pramogas, apgyvendinimo paslaugas, organizuoja vestuves ir pobūvius. Tai išskirtinė vieta atšvęsti bet kurio amžiaus žmonių gimtadienius ir kitas asmenines šventes!
 

Įvairaus dydžio šventėms

 

Seminarų ir poilsio centras „Kirkšnovė“ išpildys pačius įvairiausius Jūsų pageidavimus: atskiri pastatai su skirtingo dydžio bei stiliaus pobūvių salėmis, talpinančiomis nuo 15 iki 150 žmonių. Svečiams siūlomas apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su patogumais iki 66 žmonių. 20 vienviečių, dviviečių ir triviečių kambarių su patogumais bei dar 20 papildomų vietų nakvynei leis kiekvienam svečiui pasirinkti sau labiausiai tinkantį variantą.
 
   
 

Pramogos ir patogumai

 

Poilsiui bei pramogoms „Kirkšnovė“ siūlo pirtį, kubilą, vandens atrakcijas, pasiplaukiojimą baidarėmis, įvairius lauko žaidimus ir begalę kitų užsiėmimų. Lankytojų patogumui – automobilių stovėjimo aikštelė bei bevielis internetas.
 
 

Kokybiškas ir gardus maistas

 
Restorano kolektyvas ne tik gražiai paserviruos stalą ir patieks su meile ruošiamus pačius skaniausius ir įstabiausius patiekalus, bet ir pasistengs, kad Jūs ir Jūsų svečiai jaustumėtės kaip namie ir visi Jūsų poreikiai būtų išgirsti bei patenkinti.
 
 
Seminarų ir poilsio centro „Kirkšnovė“ pagrindinės vertybės: rūpestingumas, paslaugumas, nuoširdumas, pagarba bei gamtos puoselėjimas, o svarbiausia – laimingi klientai, todėl galite būti tikri, kad viešnagė seminarų ir poilsio centre Jums ir Jūsų svečiams bus maloni ir įsimintina.
 
Seminarų ir poilsio centras „Kirkšnovė“ pasirūpins Jūsų švente!
 
 
 
Kontaktinė informacija:
Tel. +370 620 99222
El. p. info@kirksnove.lt
www.kirksnove.lt
Darbutų k., Betygalos sen., Raseinių r.
 

 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė seminarų ir poilsio centras „Kirkšnovė“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai

Ką verta kviesti į savo vestuves? Klausimai, kurie padės nuspręsti!

Ką verta kviesti į savo vestuves? Klausimai, kurie padės nuspręsti!

Ar jaunikis gali pamatyti nuotaką prieš ceremoniją?

Ar jaunikis gali pamatyti nuotaką prieš ceremoniją?

Banner