Banner

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!
 
 
 
Didi diena artėja – išteka geriausia Jūsų draugė! Jaudulio daug, bet ramybės neduoda keli klausimai. Kaip pasveikinti draugę, ką jai dovanoti ir, žinoma, kaip pasipuošti? Tam, kad džiugesio netemdytų rūpesčio šešėlis, tiesiame pagalbos ranką.
 
 
 
 
 

Viena suknelė – 15 skirtingų įvaizdžių

 
Pabrėžkite savo unikalumą ir grožį dėvėdamos „multi“ sukneles! Nesvarbu, kokios skirtingos bebūtumėte, šis drabužis tiks visoms.
 
„Top To Bottom“ suknelė turi ilgas juostas, kurias skirtingai surišus galima visiškai modifikuoti įvaizdį. Didžiuojatės savo liemeniu? Suriškite juostas ant juosmens ir pabrėžkite šį privalumą. Norite atrodyti subtiliai? Apnuoginkite vieną petį. Nesvarbu, turite didelę ar mažą krūtinę – galite pasirinkti tokį iškirptės dydį, su kuriuo jausitės pasitikinti savimi ir kuris atrodys geriausiai!
 
 

Vientisumas ir unikalumas – misija įmanoma!

 
Dėvėdamos multi sukneles, pamergės pabrėžia savo figūros privalumus bei paslepia trūkumus, tačiau tuo pat metu išlaiko stiliaus vienovę.
 
 
Leiskite nuotakai išrinkti arba kartu nuspręskite dėl suknelių spalvos. Pastelinė ar sodri? Rinkitės tinkamiausią atsižvelgdamos į šventės tematiką bei vestuvių sezoną!
 
 

Jokių nesklandumų

 
Sukneles siūname pagal individualius kiekvienos merginos išmatavimus, todėl užtikriname, kad nekils nemalonių staigmenų. Pageidaujamas ilgis, norima spalva ir skirtingi surišimo būdai leis pasitikėti savimi ir mėgautis kiekviena šventės akimirka.
 
Be to, vestuvėms pasibaigus suknelė neliks dulkėti spintoje – pasirinkus skirtingus aksesuarus bei įvaizdį, ją galėsite pritaikyti ir kitoms progoms.
 
 

Kaip įsigyti?

 
Užsakymą galite atlikti dviem būdais: internetu arba atvykus į „Top To Bottom“ parduotuvę Vilniuje.
 
 
Užsakant internetu tereikės išsirinkti norimą modelį, bei visus reikalingus suknelės parametrus. Gavę apmokėjimą ir turėdami reikiamą informaciją, pradedame siūti nedelsdami. Taip užtikriname geriausią patirtį: juk ši diena skirta švytėti!
 
Jei nuspręsite pirkti ne internetu, lauksime Jūsų mūsų vardinėje parduotuvėje. Ji įsikūrusi Šnipiškių g. 2, Vilniuje. Atvykusios galėsite susipažinti su suknelių dizainere, kuri pati neretai konsultuoja merginas, gyvai išvysti spalvas, audinius bei, žinoma, pasimatuoti dominančius suknelės modelius. Garantuojame, kad atvykęs būsimų pamergių būrys pas mus smagiai praleis laiką!
 
Svarbu! Kad išvengtumėte nesklandumų, sukneles patariame užsisakyti iš anksto (iki vestuvių dienos likus bent mėnesiui).
 
 
 
Idėjų pasisemti kviečiame mūsų socialiniuose tinkluose:
FACEBOOK: Top To Bottom
„Top To Bottom“ studiją rasite Vilniuje, Šnipiškių g. 2
 
 
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Top To Bottom“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakų pusryčiai Tauragėje!

Nuotakų pusryčiai Tauragėje!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Banner