Banner

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?
 
Žinome, kad nuotakos ilgai svarsto – ar reikėtų vestuvių rytą vilkėti nuotakos chalatą. „Differentwe“ be jokių užuolankų pateikia nuotakos chalato vilkėjimo privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte lengviau ir greičiau apsispręsti, ar Jums jo reikia.
 
 
 
 
Tad, kokie nuotakos chalato privalumai?
 
 
Patogu ir labai gražu. Nuotakos chalatas dažnai pasirenkamas ryto fotosesijai – nuotraukos tampa daug gražesnės ir suteikia tarsi užbaigto pasiruošimo vaizdą. Sklinda šventinė aura. Pati nuotaka su tokiu chalatu jaučiasi ypatingai, gražiai, romantiškai. Juk vestuvių pasiruošimo metu nuotraukose nesinori savęs matyti apsivilkusios raudoną megztuką su užtrauktuku ir gobtuvu, nes jis tuo metu atrodė tinkamiausias pasirinkimas, padėsiantis nesugadinti šventinio makiažo...
 
 
Personalizuota.DifferentWe“ kūrėjos ant chalatuko gali išsiuvinėti inicialus – pirmą vardo raidę ar net visą žodį (pavyzdžiui – „Nuotaka“, „Bride“ ar „Laiminga“) chalato nugaroje. Taip sukuriamas personalizuotas kimono arba chalatas.
 
Individualu ir unikalu. Nuotakos šilkinis chalatas nebūtinai turi būti baltas. Šiuo metu galime pasiūlyti begalę alternatyvų: ivory, sutirštinto pieno, Latte kavos, gesintos rožės, rožinės ar šokolado spalvų chalatus.
 
 
Iš karto tampa mylimiausiu drabužiu. Šilkinį chalatą taip įsimylėsite, kad dėvėsite jį ir po vestuvių – ypač per medaus mėnesį!
 
 
Funkcionalu. Nuotakos chalatas gali būti ir ne klasikinio stiliaus – šilkinis kimono su nėriniais. Jis gali būti visas nėriniuotas, ilgas, paplūdimio baltas boho chalatas arba stilingas baltas veliūrinis (ypač aktualu žiemos sezono nuotakoms). Tokį chalatą malonu dėvėti ne vieną kartą ir ne vienai progai. Jis neabejotinai šildys jūsų sielą ir kūną. Paplūdimio nėriniuotas chalatas – puiki pasirinkimas, jei negalite gyventi be jūros, saulės ir maudynių.
 
 
O kokie nuotakos chalato trūkumai?
 
 
Dauguma merginų tiesiog nežino, kur galima įsigyti kokybišką ar individualų skonį atitinkantį nuotakos chalatą. Todėl visas nuotakas kviečiame pasižvalgyti internetinėje parduotuvėje – www.differentwe.com
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Differentwe“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Geidžiamiausia 2020 metų vestuvių spalva!

Geidžiamiausia 2020 metų vestuvių spalva!

Kada pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Kada pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Kada verta rinktis trumpą vestuvinę suknelę?

Kada verta rinktis trumpą vestuvinę suknelę?

Banner