Banner

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!
 
Prekės ženklas „Differentwe“ žingsniuoja koja kojon su stilingu mados pasauliu ir kuria minimalistinio stiliaus, išskirtinių modelių sukneles įvairioms gyvenimo progoms. Suknelės skirtos stiprioms asmenybėms, dievinančioms būti dėmesio centre ir norinčioms mėgautis švente.
 
 
 
„Differentwe“ suknelės siuvamos iš įspūdingai atrodančio nenatūralaus šilko – matinio, subtiliai blizgančio, lengvo, plazdančio ir tobulai krentančio. Dėvint tokias sukneles, jų sijonas – saulės kliošas – nebus atsikišęs, o lengvai kris ir plazdės vėjeliui pučiant. Be to, suknelę galima pasiūti iš bet kokios spalvos šilko pagal užsakymą ir tai papildomai nekainuoja.
 
 
Suknelės pritaikytos mūsų krašto merginoms ir jų figūroms. Taip pat yra galimybė, be papildomų mokesčių, užsakant suknelę ją patrumpinti arba prailginti. Tokia unikali paslauga taikoma todėl, kad kiekvienas individualus užsakymas siuvamas po jo gavimo per 10 darbo dienų.
 
 
„Differentwe“ šilko proginės suknelės gali būti siuvamos ir nestandartinės figūros ar nestandartinio ūgio merginoms. Galime pasiūti patinkantį modelį pagal individualius išmatavimus, kuriuos galite atsiųsti internetu – tai reiškia, jog nebūtina važiuoti atlikti varginančių matavimų ir gaišti savo brangaus laiko.
 
 
Turime ką pasiūlyti ir pamergėms. Siuvame vienodas sukneles pamergėms arba kaip dabar madinga – iš tos pačios medžiagos tik skirtingų spalvų arba skirtingų modelių. Pamergės ypač pamėgo prabangiai atrodančias šilkines progines sukneles.
 
 
 
Esate būsima nuotaka ir ieškote suknelės, kurią galėtumėte apsivilkti po 12 valandos? Galime pasiūlyti baltos ar iwory spalvų ir atspalvių sukneles. Nuotakos graibsto trumpas šokių sukneles iš Armani šilko su sijonu – saulės kliošu. Tokiai suknelei, nors ji ir trumpa, reikia apie 4 metrų audinio. Bet būtent todėl šokių aikštelėje ji atrodo tiesiog pasakiškai!
 
 
2020 metų hitas – vakarinių suknelių modeliai su pūstomis rankovėmis arba su siauromis madingomis petnešėlėmis.
 
 
Sukneles užsakyti galite internetu: išsirinkti internetinėje parduotuvėje – www.differentwe.com  arba mūsų FACEBOOK paskyroje – Different WE.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Differentwe“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
25

  
Susiję straipsniai
Ieva ir Liudas. Trijų dienų vestuvės Italijoje

Ieva ir Liudas. Trijų dienų vestuvės Italijoje

Eglė ir Ernestas. Vestuves planavo iš užsienio

Eglė ir Ernestas. Vestuves planavo iš užsienio

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Banner