Banner

Vestuvinės suknelės pagal figūros tipą

Vestuvinės suknelės  pagal figūros tipą

 

Kiekvienai nuotakai svarbu vestuvių dieną atrodyti pribloškiančiai. Taip gražiai, kad visi šventės svečiai, o ypač jaunikis, netektų žado. Tačiau, ką daryti, jei Jūsų figūra nėra tobula? Patikėkite, tik labai mažai moterų yra patenkintos savo kūno formomis. Šis klausimas, matyt, neduoda ramybės ir ne vienai nuotakai. Reikėtų pasirinkti tokią suknelę, kuri tiks Jūsų figūrai. Įvertinkite savo kūno privalumus bei trūkumus, ir pagal tai pasirinkti labiausiai patinkančią suknelę. Juk ne veltui vyksta suknelių matavimai – ne visos suknelės ant kūno atrodo taip, kaip ant plastikinio manekeno.


Kriaušės formos figūra

Jei Jūsų krūtinė nedidelė, pečiai siauri, liemuo lieknas, o klubai platūs, Jūsų figūra  kriaušės tipo. Tokios figūros atstovėms labiausiai tinka įliemenuotos suknelės, platėjančios nuo liemens (A formos). Taip pat patartina rinktis suknelę, kurios viršutinė dalis puošta įvairiais nėriniais ar siuvinėjamais  dėmesys nukreipiamas nuo apatinės dalies į viršutinę, todėl klubai neatrodys tokie platūs.

Apvalios kūno formos

Rinkitės suknelę, platėjančią nuo krūtinės  optiškai atrodysite lieknesnė. Nesirinkite per daug laisvos suknelės, nes ji tiesiog negražiai kabos.

Visos vestuvinės suknelės >>

Obuolio formos figūra

Jei Jūsų pečiai platūs, krūtinė didelė, klubai apvalūs, o liemens linija  neryški, Jūsų figūra obuolio formos. Venkite įliemenuotų suknelių, tačiau Jums puikiai tiks lengvai platėjančios suknelės su V formos iškirpte.

Didelė krūtinė

Matyt, mažiausiai norite dar labiau išryškinti krūtinę. Jums tiks suknelės apvalia iškirpte, tačiau venkite blizgios medžiagos bei suknelių, kurių viršus dekoruotas nėriniais ar raukiniais  tai optiškai dar labiau padidins krūtinę.

Nedidelė krūtinė

Pirmiausia, ką galite padaryti, tai išsirinkti tinkamą apatinį trikotažą. Šiandien tai nėra didelė problema: rinkitės liemenėlę su porolonu ir pakeliančią krūtinę. Renkantis vestuvinę suknelę, atkreipkite dėmesį, kad jos viršutinė dalis būtų puošta raukiniais. Tai optiškai padidins krūtinę.

Didelis ūgis

Venkite suknelių prailgintu liemeniu - atrodysite dar aukštesnė. Tinkamiausias variantas - suknelė su ilgu šleifu.

Mažas ūgis

Priešingai nei aukštaūgėms, Jums puikiai tiks suknelės prailgintu liemeniu. Venkite daugiasluoksnių, „apkrautų“ suknelių, su jomis atrodysite dar žemesnė.

Smėlio laikrodžio figūra

Jei Jūsų krūtinė bei klubai labai panašios apimties, o liemens linija ryški, Jūsų figūros tipas smėlio laikrodžio. Šio figūros tipo atstovėms tinka viskas, tačiau visų svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad suknelė pabrėžtų privalumus. Jums puikiai tiks aptemptos, „undinėlės“ tipo suknelės.

Nuotraukos: pexels.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.ltAtgal
0

  
Susiję straipsniai
3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Vestuvių parodos organizatoriai: ,,Rustic – ateinančių vestuvių sezono topas’’

Vestuvių parodos organizatoriai: ,,Rustic – ateinančių vestuvių sezono topas’’

Banner