Banner

Viskas apie vestuvinių suknelių stilius!

Viskas apie vestuvinių suknelių stilius!
 
Kaip išrinkti tinkamiausią vestuvinę suknelę, kuri labiausiai tiktų Jūsų figūros tipui? Vadovaukitės viena svarbiausių aprangos taisyklių - išryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Suprantama, kad vestuvių dieną nuotaka pritraukia visų aplinkinių dėmesį, todėl svarbu ne tik suknelės grožis, bet ir jos tikslingas parinkimas pagal jaunosios kūno linijas. Naujausios vestuvių mados siūlo įvairiausių modelių sukneles, kurios tikriausiai gali patenkinti kiekvienos merginos poreikius. Tačiau, ar tai svarbiausia? Kaip sakoma - „drabužis turi gulėti", o tai ir yra esminis dalykas, į kurį derėtų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinę suknelę.
 
 

Vestuvinės suknelės siluetas turėtų atitikti nuotakos figūrą. Vestuvinių suknelių modelių variantai gali būti įvairūs: tiesios suknelės, žuvytės silueto, pūstos, „A" formos, graikiško stiliaus ir kita. Kiekviena nuotaka vestuvių dieną siekia atrodyti stulbinančiai ir sužavėti aplinkinius, todėl derėtų žinoti bendruosius pasirinkimo kriterijus.

Visų pirma, atsižvelgiant į savo teikiamas pirmenybes ir vestuvių ceremonijos stilių, reikia įvertinti vestuvių vietą. Tarkim ilgos, su šleifu suknelės gali labai tikti Jūsų kūno linijoms, tačiau jei šventė vyksta atvirame ore, tai tikėtina, kad toks suknelės modelis bus nepraktiškas.

Taigi, apžvelkime pagrindinius suknelių modelius.
 

Tiesiai krentančios suknelės

 
Pradėkime nuo tiesių suknelių. Šio stiliaus suknelių siluetas minkštai priglunda prie kūno ir atskleidžia figūros privalumus. Suknelė suteikia neribotas galimybes pasireikšti fantazijai, nes leidžia panaudoti visus iškirptės gylio ir formos derinius, o taip pat varijuoti rankovių ilgiu. Romantikos ir originalumo mėgėjoms tiktų laivelio formos iškirptė su prailgintomis rankovėmis. Jei norima pabrėžti seksualumą ir tuo pačiu atrodyti elegantiškai, siūloma rinktis tiesų modelį be petnešėlių.
 
 

„A" formos suknelė


Sekantis vestuvinių suknelių modelis yra „A" formos. Tai subtilus, bet kartu labai elegantiškas fasonas. Šio tipo vestuvinės suknelės dėl savo silueto ir pagalbinių siūlių, einančių nuo pečių per krūtinės ir liemens linijas iki pat grindų, primena „A" raidę. Tokios suknelės dažniausiai neturi ryškiai matomos juosmens linijos, todėl gali būti tinkamos įvairių figūrų moterims. Žemo ūgio moterys atrodys aukštesnės, o pilnesnių formų - plonesnės. Svarbus tokio tipo suknelių akcentas yra tas, kad šis siluetas padeda paslėpti didelius klubus po ne aptemptu sijonu, todėl jaunoji atrodys ne tik gražiai, bet ir jausis komfortiškai.

„A" formos suknelių viršutinė dalis yra prigludusi, todėl pabrėžia krūtinę, o tolygus platėjimas į apačią išryškina juosmenį. Pasirenkant „A" formos suknelę labai svarbu išsirinkti tinkamą sijoną, nes jis duoda toną visai vestuvinei suknelei. Čia yra daugybė tiek ilgio (sijonas, prasidedantis aukščiau kelių, jų lygyje ar žemiau kelių), tiek ir formos (apvalus, sijonas-flamenko ir kt.) variantų. Sijono plotis (pageidaujamas pūstumas) reguliuojamas pasijonių pagalba.
 

„Žuvytės" formos suknelė


Kitas apžvelgiamas vestuvinės suknelės modelis tinka nuotakoms, siekiančioms pabrėžti savo formas. Tai „žuvytės" silueto suknelės. Ši suknelė priglunda prie figūros nuo krūtinės iki kelių ir baigiasi pūstu sijonu. Šiuo atveju, atsižvelgiant į norą apnuoginti arba paslėpti tam tikras kūno vietas, kaklo iškirptės formos ir rankovių tipai gali būti įvairūs. Bet kokiu atveju, net jei išsirinksite uždarą kaklo iškirptę ir ilgas rankoves, įvaizdis bus gundantis.
 

Graikiškas suknelės stilius


Dar vienas populiarus vestuvinių suknelių modelis yra graikiškas stilius. Šiai suknelei būdingas paaukštintas juosmuo, kuris pereina į ilgą sijoną. Prie tokio modelio puikiai tinka kvadratinis kaklo iškirptės tipas ir plačios rankovės arba petnešėlės. Galima neriboti rankovių ilgio variantų: gali būti naudojamos ilgos; per visą rankos ilgį, kas labai patogu šaltuoju metų laiku; arba rankovių gali visai nebūti, jei vestuvės vyksta vasarą gryname ore.

Aptariant graikiško stiliaus suknelės sijoną pažymėtina, kad jis gali būti laisvo, palaido stiliaus, o taip pat ir siauras tiesus. Išsirenkama pagal pageidavimą ir kūno linijas. Svarbu tai, kad graikiško stiliaus suknelė tinka praktiškai bet kuriai nuotakai, nes leidžia paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus: nepakankamai ilgas kojas arba plačius klubus. Merginoms su didele krūtine renkantis šio tipo suknelę būtina atkreipti dėmesį į iškirptę - patartina rinktis keturkampės formos iškirptę, kuri optiškai sumažins apimtį.

Nuotakoms, kurios laukiasi, graikiškas stilius yra pats tinkamiausias variantas, nes tokia vestuvinė suknelė sėkmingai paslepia apvalėjantį pilvuką jo nesuspaudžiant. Be to, šis modelis visiškai nekausto judesių, kas leidžia jums maksimaliai mėgautis vestuvių švente.

Žinoma, pasirinktas nuotakos įvaizdis turi būti harmoningas ir derėti tarpusavyje - suknelė turi derėti su bateliais, nuometu bei kitais aksesuarais. Tai ypatingai svarbios detalės, kurios padeda sukurti visumą. Salonai ir mados namai siekia tenkinti nuotakų norus ir siūlo aksesuarus, derančių prie vestuvinės suknelės. Tai gali būti nuometai, skraistės, švarkeliai, pirštinės, gėlės, kaklo papuošalai ir kita.

Straipsnį parengė: Suknelių salonas „LeRina“.
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokia bus šios vasaros nuotakos puokštė?

Kokia bus šios vasaros nuotakos puokštė?

 6 originalios vestuvinių stalo kortelių idėjos, kurias lengvai įgyvendinsite pati!

6 originalios vestuvinių stalo kortelių idėjos, kurias lengvai įgyvendinsite pati!

Fatališkas miesto nuotakos įvaizdis: aprangos ir aksesuarų idėjos

Fatališkas miesto nuotakos įvaizdis: aprangos ir aksesuarų idėjos

Banner