Banner

Kas pasaulyje gražiausia?

Kas pasaulyje gražiausia?

Šį klausimą veidrodėliui užduoda ne tik piktoji pasakų karalienė bet ir mielos merginos žiūrinčios į savo atspindį. Ko gi reikia kad žiūrėdamos į save garsiai galėtumėt ištarti: „Aš pasaulyje gražiausia!“ Vidinio grožio deja neužteks. Atsakingais gyvenimo momentais iškils klausimas - iš kur paimti suknelę kuri atskleis Jūsų vidinį grožį? „Belady“ salonas siūlo pirkti arba nuomotis nuostabaus grožio sukneles sukurtas vestuvinės ir proginės mados aukščiausio lygio profesionalų.
* Naujame salone naujos suknelės!
* Platus ir įvairus asortimentas didina pasirinkimo variantų kiekį. Čia rasite ir subtilias vestuvines sukneles ir prabangių tikrais Swarovski kristalais dekoruotų suknelių.
* Kainų diapazonas patenkins ir kuklias vestuves keliančios merginos norus, ir ištaigingas vestuves planuojančios nuotakos lūkesčius.
* Galėsite pasimatuoti įvairaus stiliaus sukneles ir matysite galutinį rezultatą iš karto.
* Nereikės vargti ieškant audinių, modelių ir profesionalių siūvėjų, bei begalę laiko praleisti matuojantis nebaigtas siūti sukneles ar nusivilti jei rezultatas bus kitoks nei tikėjotės.
* Kelias valandas trunkantis suknelės lyginimas bei brangus suknelių valymas neužguls Jūsų pečių. Jums beliks gražiai atrodyti ir jaustis laiminga.
* Nereikės sukti galvos ką su suknele daryti po vestuvių. Išvalius parduoti, pasilikti atminimui ar tikėtis kad Jūsų dukra norės per savo vestuves dėvėti Jūsų suknelę? (kodėl tuomet pati ieškote naujos?).
* Už tą pačią pinigų sumą išsinuomosite žymiai kokybiškesnę ir gražesnę suknelę negu mokėtumėt už jos pirkimą arba pasiuvimą.
* Profesionalus pasiuvimas visais atvejais yra aukštesnio lygio negu mėgėjiškas geros pažįstamos siuvėjos. * Stambūs gamintojai yra savo srities specialistai vienijantys profesionalių dizainerių bei aukščiausio lygio technologų komandą. Lietuvą nepasiekiančių technologijų bei audinių naudojimas užtikrina nepriekaištingą vestuvinės mados įgyvendinimo procesą ir rezultatą.
* Esame oficialūs vieno žymiausio JAV vestuvinės mados lyderių ALLURE BRIDALS atstovai Lietuvoje. Gausybę apdovanojimų pelniusio prekės ženklo suknelės pasižymi klasikine prabanga kuri nepalieka abejingų visame pasaulyje. ALLURE BRIDALS naudoja užpatentuotą korseto technologiją kuri užtikrina tobulą nuotakos siluetą. Gausybė natūralių nėrinių ir originalių Swarovski kristalų pavergė milijonus nuotakų širdžių. (www.allurebridals.com )
* Palyginti jaunas ir sparčiai augantis, daugybę prizų už vestuvines sukneles gaunantis prekės ženklas JUSTIN ALEXANDER iš JAV 2016 metais jau bus ir Lietuvoje, BeLady salone. Stambiausių Europos specializuotų parodų podiumus puošia originalios šio prekės ženklo vestuvinės suknelės, nustumdamos į šešėlį kitų Europos gamintojų sukneles. (www.justinalexander.com, www.sinceritybridal.com, www.sweetheartgowns.com, www.lillianwest.com )
* Mūsų nuotakos laukiamos su mamom ir draugėm. Vestuvės yra ne tik jaunųjų šventė, tai ir viena svarbiausių dienų jų tėvams. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti nuostabias raudonojo kilimo TERANI COUTURE progines sukneles. Prabangios, originalios ir aukštos kokybės suknelės papuoš mūsų mylimas mamas ir drauges. (www.teranicouture.com )
* Jei tenka dainuoti ar vesti renginius scenoje, neabejotinai džiaugsitės atradę BeLady saloną. Mūsų salono proginės suknelės yra geriausias pasirinkimas dėmesio centre esančiai moteriai.
* Būdami oficialūs šių garsių prekių ženklų atstovai galime pasiūlyti ne tik sukneles esančias salone, bet ir užsakyti bet kurią iš kelių šimtų gamintojų kuriamų suknelių.
* Siekdami žengti koja kojon su šiuolaikine pasaulio mada, kiekvienais metais užsakome vestuvines ir progines sukneles iš naujų kolekcijų.
* Teikiame prioritetą maloniam ir kokybiškam aptarnavimui, todėl dirbame tik pagal išankstinį užsirašymą.
* Tegul draugės miršta iš pavydo!
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.belady.lt

     

Atgal
0

  
Banner