Banner

Kaip atrasti tobulą vestuvinę suknelę – pataria salono „Kleidė“ savininkė Reda Petravičienė

Kaip atrasti tobulą vestuvinę suknelę – pataria salono „Kleidė“ savininkė Reda Petravičienė
Vestuvinių suknelių namų „Kleidė“ savininkė Reda Petravičienė jau gyvena naujuoju vasaros sezonu. Mažas chaosas pripildytas bohemiškos kūrybos, romantika ir prabanga dvelkiantys itališki audiniai, suknelių idėjos ir jų brėžiniai gulantys ant popieriaus, taip salone modeliuojamos ir siuvamos naujos suknelės, skirtos „Kleidės“ namų nuotakoms, būsimoms princesėms.
Kaip pasakoja Reda vieša paslaptis, kad merginai vestuvinės suknelės paieška yra vienas svarbiausių iššūkių, planuojant šventę ir ne retai, dažna pameta galvą jos beieškodama. Kokia ji turi būti? Kokios spalvos, medžiagos? Geriau rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka? Apie tai, kaip nors šiek tiek sumažinti rūpesčius renkantis svajonių suknelę, nepasiklysti  tarp gausybės siūlomų tendencijų ir išsirinkti tą stebuklingą, kalbamės su vestuvinių suknelių namų „Kleidė“ savininke ir modeliuotoja Reda Petravičiene.
  

Kokia Jūsų kuriama suknelė?

Tai - tokia suknelė, kurią puošia moteris. Suknelė nėra tik audinys ir man labai svarbu, kad moteris dėvėdama mano suknelę neprasilenktų su vaizdu. Turiu omeny, moters asmenybę ir charakterio savybes. Akivaizdu,  kai nuotaka su nepatogia suknele ir yra suvaržyta savo judesių, nesijaučia gerai.  Toks vaizdas drasko širdį ir ypatingai rėžia akį, tarsi tą ypatingą dieną nuotaka nusprendė pasiskolinti draugės suknelę manydama kad ji tiks ir jai. Kuriant nuotakos suknelę man svarbu viskas – akių, odos, plaukų spalva, temperamentas, kokia kuriama šventės nuotaika, kur vyks santuokos ceremonija, kokias gėles mėgsta nuotaka, gal turi ypatingą papuošalą, prie kurio reikės priderinti suknelę... Todėl antros tokios pačios suknelės nerasite. Tačiau pats didžiausias mano kaip modeliuotojos tikslas, kad nuotakai sukurta suknelė dovanotų šypseną, nes tai pats gražiausias nuotakos aksesuaras.

   

 

Ką turėtų žinoti nuotaka, ateidama pas jus?

Per beveik keturis darbo metus supratau, kad siekiant gero rezultato, labai svarbus vaidmuo atitenka tiek man, tiek pas mane atėjusiai būsimai nuotakai, kuri turi gerai, aiškiai, suprantamai iškomunikuoti savo lūkesčius, o aš – gebėti išklausyti, patarti ir nepriekaištingai atlikti savo darbą. Yra buvę ir tokių situacijų, kai suknelę tenka persiūti po kelis kartus. Juokauju, klientėms sakydama, kad persigalvoti galima 5 kartus. Be galo džiaugiuosi, kai  moteris į saloną ateina visiškai pasitikėdama manimi, nesvarbu, ar žino, ko nori, ar ne, kantriai dalyvauja matavimuose ir laukia nepakartojamo rezultato. Jei tarp klientės ir manęs užsimegs ryšys, bendras rezultatas bus neabejotinai vykęs.

 
  

 

Ar įmanoma suknelę išsirinkti iš nuotraukos?

Matytų vestuvinių suknelių modeliai ant žurnalų viršelių ar internetinėse galerijose gali atrodyti nuostabiai, tačiau matuojant tokio pat tipo suknelę – situacija gali pasikeisti kardinaliai. Žurnalo viršeliui pozuoja idealių formų moterys, kurių deja yra nedaug ir šito nereikėtų pamiršti. Figūra lemia didelį vaidmenį ir renkantis suknelės stilių, labai rimtai apie tai reikėtų pagalvoti. Todėl rinktis suknelę tik iš nuotraukos, nepasimatavus, nepatariu. Nes nesėkmės atveju, ne tik nesutaupysit, bet išleisit kur kas didesnę sumą pinigų. Jau net nekalbu apie labai sugadintą nuotaiką.

 
  
 

Siūtis ar nuomotis?

Renkantis vestuvinę suknelę, pirmiausia derėtų nuspręsti, kiek į ją norite investuoti. Jei nenorite daug investuoti į suknelę, galbūt vertėtų rinktis jau pasiūtą ir nuomos punkto siūlomą suknelę. Jei suknelė – pagrindinis šventės akcentas ir norite atrodyti originaliai, tokiu atveju galima kreiptis į stilistus ir profesionalius siuvėjus. Salone „Kleidė“ galima pasisiūti ir išsinuomoti suknelę. Pirmas išėjimas yra brangiausias, vėliau pinga. Jei neturit sentimentų ilgus metus žiūrėti į spintoje kabančią suknelę, siūlau ją siūtis ir nuomoti. Tuomet galima nebesukti galvos kaip ją parduoti, rūpintis jos valymu ir taisymu.

Kontaktai:

Vestuvių namai Kleidė

Nuotraukos: aifotografija.lt; axe.photography
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
3

  
Susiję straipsniai
Pirmosios pagalbos priemonės, kurias privalo turėti nuotaka

Pirmosios pagalbos priemonės, kurias privalo turėti nuotaka

Ką reikia žinoti prieš užsakant vestuvinius tortus ir saldėsius

Ką reikia žinoti prieš užsakant vestuvinius tortus ir saldėsius

Būsimos nuotakos grožio rutina – ką reikia žinoti?

Būsimos nuotakos grožio rutina – ką reikia žinoti?

Banner