Banner

Salonas „Santa“ – vieta, kur gyvena Jūsų svajonių suknelė!

Salonas „Santa“ – vieta, kur gyvena Jūsų svajonių suknelė!
 
Vestuvinių ir proginių suknelių salonas „Santa“, įsikūręs pačioje sostinės širdyje, jau 15 metų laikomas vienu didžiausių Lietuvos rinkos lyderių, teikiančių vestuvinių ir proginių drabužių nuomos bei pardavimo paslaugas. Šiame, net ir Lietuvos žvaigždžių pamėgtame vestuvinių ir proginių suknelių salone, kaskart nusidriekia eilės ieškant svajonių suknelės vestuvėms, proginės ar vakarinės suknelės šventiniam vakarui ar prabangaus vyriško kostiumo elegantiškam džentelmenui. Tai vieta, kurioje gyvena garsiausi, pasaulinio lygio prekiniai ženklai, prabangiausios vestuvinių, proginių ir vakarinių suknelių kolekcijos bei elegantiškiausi vyriški kostiumai ir smokingai.
 

Vestuvinė suknelė – tai ne šiaip suknelė, tai istorija!

 
Siekiant kiekvieną nuotaką paversti princese, reikia kantrybės, patirties bei jausmo. Jausmo, kuris užplūsta pamačius „Tą“ vienintelę, išsvajotą vestuvinę suknelę, kuri tinka ne bet kuriai, o būtent „Tai“ vienintelei nuotakai, kuri atkeliavo į saloną jos ieškoti. Salone „Santa“ galima rasti tik originalias, garsiausių pasaulinio lygio prekinių ženklų kolekcijas. Nuotakos turi galimybę rinktis iš prabangių „Pronovias“, „Atelier Pronovias“, „Maggie Sottero“, „Sottero and Midgley“, „Novia Dart“, „Tina Valerdi“, „Daria Karlozi“ ir „Yolan Cris“ vestuvinių suknelių kolekcijų.
 
 

 

Rojaus kampelis ne tik nuotakoms

 
Kiekviena moteris nori būti karaliene, o kiekviena suknelė turi turėti galimybę sudalyvauti geriausiame vakarėlyje! Siekiant kuo daugiau moterų paversti gražiomis ir laimingomis, be vestuvinių, salone „Santa“ galima rasti ir visą galybę prabangių proginių bei vakarinių suknelių. Tokie prekiniai ženklai kaip „Jovani“, „Sherri Hill“, „Pronovias“, „Tarik Ediz“, „Tony Bowls“ ir „Daria Karlozi“ puošia ne tik stilingas Lietuvos moteris, tačiau ir raudonojo kilimo žvaigždes bei garsias pramogų pasaulio damas. Salone „Santa“ suknelę savo šventiniam vakarui ras net ir pati išrankiausia dama, kadangi asortimentas yra nuolat pildomas, o kolekcijos nuolat atnaujinamos.
 
 
 

Laukiami ir prabangos bei stiliaus ieškantys džentelmenai

 
Siekiant užtikrinti, jog gražuoles, „Santa“ salono klientes į iškilmingas šventes lydėtų tikri džentelmenai, o prie altoriaus pasitiktų pasitempę jaunikiai, salone yra laukiami ir prabangos bei stiliaus ieškantys vyrai. Elegantiški vyriški, vestuviniai kostiumai, smokingai ir frakai yra tai, ką „Santa“ salono klientai galės rasti apsilankę šioje proginių bei vestuvinių drabužių „Mekoje“. Pasaulinio lygio prekiniai ženklai ir prabangiausi vyriški kostiumai tvarkingai sukabinti laukia, kad galėtų papuošti ir į šventinį vakarą keliaujantį vyrą, ir vestuvėms kostiumo ieškantį jaunikį ar raudonuoju kilimu ketinantį žengti kino aktorių. Tai prabanga ir elegancija, kuri bet kurį vyrą pavers tikru džentelmenu.
 
 
 
 
Kontaktai:
Pamėnkalnio g. 19, Vilnius
Tel. +37067135775, +37052622257
El. p. info@nuotaka.com
Facebook: salonas.santa
Instagram: santasalonas
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė suknelių salonas „Santa“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Banner