Banner

Užleiskime pozicijas... Jaunikiui

Užleiskime pozicijas... Jaunikiui

Kai laukia didžiausia gyvenimo šventė, tokia kaip vestuvės, galva plyšta nuo planavimo ir užduočių vykdymo. Juk būtina pasiruošti nepriekaištingai - visą vakarą Jūs, jaunavedžių pora, būsite tarsi apšviesti scenos šviesų. Tad nuo ko pradėti? Šį kartą... Nuo jaunikio!
Tuo tarpu, kai apie moterų vestuvines sukneles ir aksesuarus yra prirašytos devynios galybės, deja, apie vyrų mados tendencijas tokiose šventėse, informacijos tenka gerai paieškoti. Tačiau jaunikis taip pat nori jaustis patogiai, tvarkingai, stilingai ir tiesiog- nuostabiai. Tad siekiame supažindinti kuo daugiau vyrų ne tik su naujausiomis švenčių aprangos tendencijomis, bet ir atskleisti tokių drabužių dėvėjimo subtilybes.
Mūsų dienomis, įmanoma surasti įvairiausių kostiumų, tačiau pagrindiniai modeliai visais laikais išliko tie patys: paprastas kostiumas, smokingas, frakas bei surdutas.
Frakas - pats iškilmingiausias drabužis. Tai – paprastai juodos vilnos kostiumas. Švarkas dažniausiai pasižymi juodo atlaso atlapais. Fraką galime atpažinti iš kirpimo – priekis trumpas, o galas – siekia pakinklius. Kelnių  šoninė siūlė  dažniausiai pasižymi dviguba šilko juostele. Prie frako derinami tik specialaus modelio balti marškiniai, balta liemenė ir balta peteliškė, juodi lakiniai batai. Fraką verta rinktis tuomet, kai šventę norime paversti karališkomis iškilmėmis, norint pabrėžti progos svarbą ir savo išskirtinumą.
Surdutas – tai stilizuota karinė uniforma, prigludusio silueto kostiumas, kurio dažniausias požymis- stati apykaklė. Toks drabužis dažniausiai bus vilkimas kartu su tiesaus kirpimo kelnėmis bei suvarstomais batais. Dažnai prie surduto pasitelkiami ir kiti aksesuarai – pirštinaitės, cilindras bei lazda. Surduto pasirinkimas vestuvėms – moderni ir, kartu, originali idėja. Šiomis dienomis, surdutų kirpimų būna pačių įvairiausių, tad atitinkantį jūsų poreikius tikrai atrasite. Apsivilkęs tokiu drabužiu, ne tik žibėsite rampų šviesoje, bet ir suteiksite šventei išskirtinumo, gyvumo ir teatrališkumo įspūdį.
Smokingas – vienas iš klasikinių variantų bei populiariausių pasirinkimų vestuvėse. Tai – solidi apranga, kurios skiriamieji bruožai yra šie: švarkui būdinga atlasinė apykaklė bei viena saga, o prie smokingo yra derinamos paprasto modelio kelnės, peteliškė ir, visų svarbiausia, platus medžiaginis diržas. Smokingas – idealus pasirinkimas norint pataikyti į aukso viduriuką. Tokia apranga neiššaukianti, tačiau kartu ir subtiliai sutelkianti dėmesį į svarbiausią vyrą šventėje- Jus.
Kostiumas – paprasčiausias ir pats populiauriausias variantas šiandienos bėgančiame pasaulyje. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog tokio drabužio pasirinkimas yra prastesnis. Kostiumų būna pačių įvairiausių modelių, kirpimų ir variacijų, tačiau pagrindinis jo bruožas - švarko užsegimas susidarantis iš dviejų sagučių. Kostiumo pasirinkimas yra praktiškas, neįpareigojantis, tačiau turint omeny modelių įvairovę, gali būti ir labai ekstravagantiškas bei originalus. Taip pat, kostiumą lengva derinti prie nuotakos aprangos, o esant užmanymui, būtent Jūsų kostiumas gali diktuoti viso vakaro aprangos kodą. Tad kostiumas tik ir klasikinį stilių mėgstančiam vyriškiui, ir vėjavaikiškai nusiteikusiam, pramuštgalviškui jaunuoliui.
Būtina paminėti, jog renkantis aprangos modelį, dar reikėtų atsižvelgti ir į medžiagos kokybę, koloritą bei faktūras. Medžiagų variacijų yra įvairiausių - nuo vilnos iki aukštos kokybės sintetinio audinio. Taip pat yra ir su spalvų gama bei faktūromis. Tiesa, atsižvelgiant į 2016 - ųjų metų vyrų mados tendencijas, madingiausia spalva, be abejonės, skelbiama burgundinė, o faktūros daugiausia išlieka klasikinės – juostuotos, languotos medžiagos ir gėlių motyvai, ornamentai. Taip pat įdomi tendencija yra ta, jog viskas sukasi į 1970 - uosius ir vėl prisimenami „ hipiuojančio, gėlių jaunimo“ laikai. Tai, žinoma, palietė ir vestuvinės aprangos šaką – vėl populiarėja surdutų bei frakų pasirinkimas.
Taigi, artėjant nuostabiai gyvenimo šventei – vestuvėms, jaunikio apranga tampa taip pat didžiulės svarbos dalyku bei tikru iššūkiu. Tačiau susigaudyti ir nepasimesti tikrame pasirinkimų sūkuryje padės aukščiau aprašyti patarimai. Taip pat, daugiau subtilybių ir apdaro dėvėjimo detalių gali atskleisti aukščiausio profesionalumo pardavėjai, kurie ne tik supažindins Jus su asortimentu, bet ir padės Jums išsirinkti tinkamiausią drabužį, su kuriuo jausitės ir patogiai, ir pasirengę tiesiai kulniuoti į šventę. O visų aukščiau minėtų drabužių didžiulį pasirinkimą ir aksesuarus, tinkančius prie drabužių, galėsite nesunkiai surasti Vilniuje, Kalvarijų gatvėje įsikūrusioje, 140A numeriu pažymėtoje „NewMen style“, vyriškų kostiumų parduotuvėje.
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.newmen.lt

  

Atgal
0

  
Banner