Banner

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?
 
 
 
Viena reikšmingiausių vestuvių ceremonijos dalių yra apsikeitimas vestuviniais žiedais. Pastariesiems kiekviena pora skiria daug dėmesio – juk šis papuošalas bus drauge visą gyvenimą, puoš jaunavedžių rankas kasdien ir įvairiomis progomis. Vestuviniai žiedai – ištikimybės, amžinai truksiančių ryšių simbolis, todėl rinktis juos reikia dėmesingai.
 
 
 
Rinkdamiesi vestuvinius žiedus jaunavedžiai pirmiausia turi nuspręsti, kokio metalo žiedų norėtų. Ne paslaptis, kad mūsų šalyje populiariausi auksiniai žiedai. Bet vis dažnesniu pasirinkimu tampa ir itin reta, prabangi, brangi ir įspūdingai atrodanti platina. Kas tai per metalas ir kodėl verta rinktis būtent platininius vestuvinius žiedus?
 
 
Kas yra platina, tikriausiai, daug pasakoti nereikia. Šis taurusis metalas yra prabangus ir itin vertinamas. Tai gana retas metalas, pasižymintis tąsumu ir atsparumu korozijai – jis kalus ir lengvai tempiamas, tad nenuostabu, jog labai mėgstamas juvelyrų. Tiesa, tokios savybės, kaip lengvas formavimas, nereiškia, kad iš platinos pagaminti juvelyriniai dirbiniai taip pat lengvai lankstosi ar yra pažeidžiami. Anaiptol, platininiai papuošalai yra labai stiprūs. Nors sidabrą primenanti balta platinos spalva, kuri nekinta bėgant metams, kelia aliuzijas su sidabru ar baltu auksu – su jais platinos nesupainiosime – ji akivaizdžiai yra išskirtinė ir spinduliuojanti prabangą. Tad platininiai vestuviniai žiedai bus puikus sprendimas, jei norite per vestuves papuošti savo rankas išskirtiniais, prabangiais ir ypatingais žiedais.
 
Platina yra meilės, ištvermės ir ilgalaikių santykių simbolis, kadangi šio metalo papuošalai net per daugelį metų nepraranda savo pirminės reprezentatyvios išvaizdos ir, žinoma, vertės. Todėl visai nėra ko stebėtis, jog platininiai vestuviniai žiedai vis dažniau pakeičia įprastą pasirinkimą – auksinius žiedus. Šiuolaikiniai jaunavedžiai vertina ilgaamžiškumą, o daugelio gyvenamas itin aktyvus. Toks gyvenimo būdas paskatina rinktis patvaresnes ir savo pradinės išvaizdos neprarandančias medžiagias, kaip antai platinai.
 
 
 
Kartais žmonės yra alergiški vienam ar kitam metalui, todėl iš platinos pagaminti žiedai jiems yra puikus pasirinkimas. Šis karališkasis metalas idealiai tinka alergiškiems žmonėms, nes jis yra hipoalergiškas.Pasirinkus kito metalo žiedus juos reikia labiau saugoti, tad kai kurie žmonės dėl savo darbo ar kitų veiklų ypatumų kiekvieną dieną nenešioja vestuvinių žiedų. Dėl platinos patvarumo ir atsparumo dėvėjimuisi, iš šio tauriojo metalo pagaminti žiedai gali būti drąsiai nešiojami kiekvieną dieną – jie tikrai nepraras savo pirminės išvaizdos.
 
 
Nusprendę pasirinkti platininius vestuvinius žiedus, galite nustebti, jog su šiuo karališku metalu dirba tikrai nedaug juvelyrų. Taip yra dėl kelių unikalių šio metalo savybių – pavyzdžiui, itin aukštos lydymosi temperatūros. Todėl juvelyrinių dirbinių salono „Aukso meistrai“ komanda labai džiaugiasi turėdami profesionalų juvelyrą, „pažabojantį“ platinos įnorius ir gaminantį įspūdingo grožio platininius žiedus. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse rasite didžiulį įvairių pločių ir dydžių žiedų pasirinkimą, taip pat galėsite pasirinkti patinkančią žiedų faktūrą: blizgią arba matinę. Pastaroji įtakos žiedo kainai neturi, o kiti du aspektai – plotis ir dydis – sąlygoja ir juvelyrinio dirbinio kainą. Rankų darbo vestuviniai žiedai iš platinos patiks tiems, kurie vertina klasiką ir aukščiausią kokybę bei nori visą gyvenimą nešioti prabangų papuošalą.
 
Tiesa, vis dažniau iš šio karališko metalo pagaminti žiedai dovanojami ir sužadėtuvių proga. Išskirtiniai ir prabangūs platininiai sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais bus tobulas pasirinkimas tiems vyrams, kurie nori pasipiršti ypatingai bei būsimos nuotakos ranką papuošti nepaprasto grožio kūriniu.
 

Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Aukso meistrai“

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Vestuvinio žiedo nešiojimas – poros susitarimas?

Vestuvinio žiedo nešiojimas – poros susitarimas?

Vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti vienodi!

Vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti vienodi!

Vestuviniai žiedai – iš ko jie gali būti gaminami?

Vestuviniai žiedai – iš ko jie gali būti gaminami?

Banner