Banner

Kaip išsirinkti ypatingą reikšmę turinčius vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti ypatingą reikšmę turinčius vestuvinius žiedus?
 
 
 
Tinkamų vestuvinių žiedų pasirinkimas jaunavedžiams yra be galo svarbus – juk šiuos žiedus tikimasi nešioti visą gyvenimą, todėl labai svarbu, kad žiedai būtų patogūs, kokybiški ir estetiški. Juvelyrikos studijos „Dust“ įkūrėja Viktorija Agnė pasakoja, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius žiedus, kurie taps ypatingu Jūsų meilės simboliu.
 
 
 

Atkreipkite dėmesį į savo pirštų formą

 
Anot Viktorijos Agnės, pirmiausia turėtumėte pasitarti su savo būsimu sutuoktiniu, kokie žiedai Jums abiems labiausiai patinka ir tinka. „Svarbu atkreipti dėmesį į savo pirštų formą – pavyzdžiui, storesniems pirštams yra būtina komforto zona, kuri išlaisvina pirštą, jo nesuspausdama ir tuo pačiu išlaikydama pageidaujamą išorinę formą“ – pasakoja kūrėja.
 
 

Kaip derinti vestuvinį žiedą su sužadėtuvių žiedu?

 
Dažnai nuotakos nori derinti vestuvinį žiedą prie sužadėtuvių žiedo. Pasak juvelyrikos studijos „Dust“ įkūrėjos, nėra jokios taisyklės, kuri nurodytų, kaip toks derinys turėtų atrodyti. Kūrėja teigia, jog svarbu atkreipti dėmesį į abiejų žiedų formas – jos turėtų būti panašios. Be to, užsidėjus abu žiedus neturėtumėte jausti diskomforto.
 

Kokius vestuvinius žiedus dažniausiai užsisako jaunieji?

 
„Jaunieji užsisako įvairių formų vestuvinius žiedus. Tiesa, šiuo metu populiariausi klasikinės tiesios ar užapvalintų kraštų formos žiedai. Dažnai nuotakos ir jaunikio žiedai skiriasi savo pločiu, o nuotakos žiedas būna papuošiamas vienu ar keliais deimantais. Unikalius žiedus stengiamasi sukurti ir suteikus jiems išskirtinę faktūrą“  – atvirauja juvelyrinių dirbinių kūrėja.  
 
 
Pasak Viktorijos Agnės, taip pat labai svarbus aspektas – išsirinkti aukso spalvą ir aukso prabą. Jaunieji gali rinktis iš geltono, rausvo arba balto aukso vestuvinių žiedų ar net derinti skirtingas aukso spalvas tarpusavyje.

 

Kaip vestuviniams žiedams suteikti individualumo?

 
Kūrėja pasakoja, jog pastaraisiais metais vis daugiau jaunavedžių užsisako individualius, tam tikra simbolika puoštus vestuvinius žiedus, kuriuose jie paslepia jiems svarbią žinutę ar ypatingą reikšmę. Pavyzdžiui, ant žiedų išgraviruojami sutuoktinių pirštų antspaudai, širdies dūžiai, o žiedus puošiančių deimantų skaičius simbolizuoja kartu praleistus metus ar jauniesiems svarbią datą.
 
 
„Mes su vyru sau svarbią datą – savo draugystės pradžios dieną – liepos 19-ąją įprasminome žiedus pasigaminę iš 719 prabos aukso. Patys pagal formulę paskaičiavome aukso ir priemaišų kiekį ir nors tai nėra oficiali praba ir jos nenaudoja jokie juvelyrai, tačiau ji mums yra labai vertinga ir reikšminga“ – savo vestuvinių žiedų gamybos ypatumais dalinasi juvelyrikos studijos įkūrėja. Pasak Viktorijos Agnės, užsisakant vestuvinius žiedus reikia nebijoti būti originaliems ir eksperimentuoti. Juvelyrikos studija „Dust“ padės Jums sukurti unikalius ir Jums ypatingą reikšmę turinčius vestuvinius žiedus!
 
 
Juvelyrikos studija „Dust“
Šeimyniškių g. 14-3, Vilnius
+370 606 72906
info@dust.lt
viktorijagne@gmail.com
FACEBOOK: The DUST
INSTAGRAM: thedust.official
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė juvelyrikos studija „Dust“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ką turėtumėte žinoti rinkdamiesi vestuvinius žiedus?

Ką turėtumėte žinoti rinkdamiesi vestuvinius žiedus?

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

Vestuvinio žiedo nešiojimas – poros susitarimas?

Vestuvinio žiedo nešiojimas – poros susitarimas?

Banner