Banner

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Vestuvės yra ypatingas įvykis žmogaus gyvenime, kuomet jis įsipareigoja ir prižada amžiną meilę savo išrinktai antrai pusei. Tai labai daug džiaugsmo suteikianti šventė, kurios metu būna pralieta ne viena laimės ašara. Tačiau, vestuvės sukelia ir šiek tiek streso – reikia pasirūpinti visos dienos eiga, sutvarkyti begalę užsakymų ir, svarbiausia, išsirinkti tinkamiausius vestuvinius žiedus, kuriuos malonu bus nešioti visą likusį gyvenimą. Vadovaudamiesi vos keliais patarimais jūs tikrai pasirinksite gražius ir praktiškus vestuvinius žiedus.
 
Pasirinkite vestuvinių žiedų stilių 
Vestuviniai žiedai yra toks papuošalas, kurį nešiojame ant rankos visada, todėl natūralu, kad jis turi tikti prie bendro mūsų įvaizdžio. Šis žiedas turėtų atspindėti jūsų asmenybę, akomponuoti gyvenimo būdą ir tikti kasdienai. Tam, kad būtų paprasčiau ir nepasiklystumėte žiedų įvairovėje, pirmiausia reikėtų apsispręsti dėl metalo. Populiariausia nešioti geltono aukso žiedus, tačiau mūsų laikais dažnai žmonės renkasi ir baltą auksą. Žinoma, pats žiedas gali būti pagamintas ir iš kitokių metalų. Visgi, patvariausia, ko gero, rinktis auksą arba platiną – tuomet būsite ramūs dėl ilgaamžiškumo bei patvarumo.
 
 
Apsisprendus dėl žiedo spalvos ir metalo, galima pradėti galvoti apie dizainą.
Žiedai dažniausiai yra skirstomi į modernius bei klasikinius:
– Klasikiniai žiedai yra standartinis pasirinkimas, su kuriuo tikrai nesuklysite. Jie būna visiškai paprasti, be jokių papildomų papuošimų. Retkarčiais gali būti inkrustuotas vienas ar keli nedideli deimantai. Būtent šie žiedai yra populiariausi, nes jie niekada neišeina iš mados ir dera prie kitų papuošalų.
– Modernūs žiedai išsiskiria ypatingu, nekasdieniu dizainu. Juos gali būti šiek tiek sudėtingiau derinti prie kasdienių drabužių, tad geriausia, kad modernus žiedas kuo labiau atitiktų jūsų gyvenimo stilių. Tokie žiedai dažnai būna puošti įspūdingais deimantais ar graviruoti. Taip pat, deimantai nebūtinai turi būti standartiniai balti. Jei tiksliai žinote kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių vestuviniai žiedai, profesionalus juvelyras tikrai padės įgyvendinti norus.
 
 
 
Galvokite apie patogumą
Vestuvinius žiedus mes nešiojame visą savo gyvenimą. Būtent dėl to, labai svarbu, kad jie būtų patogūs ir netrukdytų atlikti kasdienių darbų. Dažnas žmogus vestuvinio žiedo nenusiima niekada, tad būtų tikrai nemalonu, jei jis visur kliūtų. Patogumas yra jūsų prioritetas, kai kalba eina apie kasdien dėvimus papuošalus.
 

 
Pirmiausia, tinkamai pasirinkite žiedo dydį.
Priklausomai nuo žiedo dizaino, dydis gali minimaliai skirtis, todėl tikrai aklai nepasikliaukite ir būtinai matuokitės. Kartais būna taip, kad žiedo lankas yra išgaubtas ties deimantu, tad gali būti laisvesnis ant piršto. Tokius niuansus reikia turėti omenyje. Jeigu dar net neįsivaizduojate, kas jums būtų patogu, o kas – ne, geriausia matuotis kuo daugiau skirtingų žiedų. Tik tokiu būdu pajausite, kas jums yra tarsi antra oda. Čia galite sutarti sau vestuvinius žiedus kurie tiks būtent Jums.
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: Fashiongold.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuviniai žiedai – iš ko jie gali būti gaminami?

Vestuviniai žiedai – iš ko jie gali būti gaminami?

Juvelyrai siūlo žiedus užsisakyti nuotoliniu būdu

Juvelyrai siūlo žiedus užsisakyti nuotoliniu būdu

Vestuviniai žiedai – ką simbolizuoja jų puošyba?

Vestuviniai žiedai – ką simbolizuoja jų puošyba?

Banner