Banner

Kaip nesuklysti renkantis vestuvinius žiedus

Kaip nesuklysti renkantis vestuvinius žiedus

 

Vestuviniai žiedai, kuriuos pora įsimylėjusių žmonių sumaino savo vestuvių dieną, yra amžinos meilės simboliai, todėl labai svarbu nesuklysti iš gausybės pasirenkant tuos vienintelius. Jaunavedžiams vestuviniai žiedai yra neatsiejamas būsimos santuokos simbolis, todėl svarbu prieš pasirenkant tinkamus žiedus atkreipti dėmesį į tam tikrus niuansus. Indivi.lt pataria nuo ko reiktų pradėti ir ką būtina žinoti perkant vestuvinius žiedus.

 


Žiedų pasirinkimas

Pirmiausia, vestuvinių žiedų pirkimas yra labai subtilus ir intymus dviejų žmonių reikalas, todėl rinkitės žiedus kartu, ne po vieną, taip dar labiau sustiprinsite tarpusavio ryšį ir padėsite vienas kitam apsispręsti dėl tinkamiausio žiedų modelio. Vestuviniai žiedai gali būti patys įvairiausi: nuo paprastų klasikinių iki modernių, ar dizainerio kurtų žiedų. Siūlome nesivaikyti vyraujančių vestuvinių žiedų madų tendencijų, nes kas madinga šiandien, gali išeiti iš mados rytoj, kas patinka šią minutę, nereiškia, jog patiks po metų ar dviejų, o vestuviniai žiedai bus nešiojami visą gyvenimą.
Kalbant apie vestuvinių žiedų technines detales, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į žiedų dizainą, bet ir į žiedo vidinę pusę: ji turi būti daili, lygi ir, geriausia, su komforto zona. Toks žiedas bus nešiojamas patogiai, nespaus net ir šiek tiek patinus pirštams, o vasarą neleis pirštui prakaituoti. Pasitarkite su juvelyru, kuris Jums gamins vestuvinius žiedus, pasimatuokite žiedus su įvairaus dydžio komforto zonomis, nes vienos būna gilesnės, kitos mažiau išgaubtos. Nebijokite išsimatuoti kelis patinkančius variantus net ir tuomet, kai jau manote, jog išsirinkote tinkamus modelius. Vestuviniai žiedai bus su Jumis kiekvieną dieną kad ir ką darytumėte, todėl rinkitės atsakingai.
 
Antra, reikėtų tiksliai pasirinkti žiedų dydžius. Atminkite, jei renkatės platesnio rėmelio žiedą, gali tekti rinktis kiek didesnį, nei jūsų esamas, žiedo dydį, todėl geriausia pasimatuoti ir pajausti žiedą ant piršto, kad įsitikintumėte, kuris tinka labiausiai. Taip pat reikėtų apsispręsti, kokio pločio žiedo rėmelio norėsite. Moterys paprastai renkasi kiek plonesnius nei vyrai žiedus, tačiau abu žiedai gali būti ir vienodo pločio. Jeigu jūsų pirštai ilgi, jums tiks ir siauresnio rėmelio žiedai, jeigu trumpi – geriau rinktis vidutinio pločio žiedus. 
 

Aukso pasirinkimas

Šiuo klausimu porų nuomonė dažnai išsiskiria. Moterys nori vienos spalvos, vyrai – kitos, tačiau nereikia bijoti eksperimentuoti, juk vestuviniai žiedai gali būti ir skirtingi. Kažkada, dar mūsų seneliai, nešiojo raudono (rusiško) aukso spalvos žiedus, dabar aukso spalvų tendencijos šiek tiek pasikeitė, poros dažniau nori balto, geltono ar net kelių spalvų aukso. Europoje vis populiaresnis tampa rausvas auksas, Lietuvoje kol kas tai dar tik naujiena. Indivi.lt salone jūs galite užsisakyti žiedus, kurie būtų gaminami ir iš Jūsų turimo aukso, tokiu atveju Jums kainuos tik juvelyro darbas.
Išsirinkę aukso atspalvį, nuspręskite dėl žiedo rėmelio paviršiaus, kuris gali būti matinis, blizgus arba mišrus: matinis ir blizgus. Pamirškite mitą, kad aukso spalvą reikia derinti prie kitų nešiojamų papuošalų – vestuviniai žiedai pirmiausia yra meilės simbolis, o tik paskui papuošalas.


Žiedai su briliantais

Vestuviniai žiedai gali būti ir su inkrustuotais briliantais. Yra be galo daug įvairiausių modelių su deimantų kombinacijomis, todėl jeigu renkatės modernų žiedų dizainą, jums reikėtų pasirinkti deimantų išdėstymą. Čia galite duoti laisvę vaizduotei, nes tiek patys briliantai, tiek jų išdėstymas gali būti įvairiausių formų. Vienuose žiedų modeliuose briliantai gali būti kaip maža detalė, kituose – pagrindinis akcentas. Atkreipkite dėmesį: jeigu briliantai bus išdėlioti aplink visą žiedo skersmenį, tokio žiedo dydį gali būti sunku pakeisti, todėl dydį būtina tiksliai išmatuoti. Paprastai vestuvinius žiedus su briliantais renkasi moterys, tačiau vyrai vis dažniau užsisako žiedus su juodaisiais briliantais, kurie suteikia originalumo ir atrodo nekasdieniškai.

Indivi.lt svetainėje galite rasti įvairiausių modelių vestuvinių žiedų, tačiau, jeigu neradote sau tinkamų, atsiųskite patinkančio modelio nuotrauką ir mūsų juvelyrai pagamins jūsų svajonių žiedus, kurie puoš jūsų rankas ir simbolizuos amžiną meilę.

Straipsnį parengė Tautėja Stasiūnaitė
Nuotraukas pateikė: www.indivi.lt

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

  
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Originalios idėjos Jūsų mergvakariui – nuo dekoracijų iki pramogų

Originalios idėjos Jūsų mergvakariui – nuo dekoracijų iki pramogų

2017 metų nuotaka –  romantikė, intriguojanti, o gal seksuali?

2017 metų nuotaka – romantikė, intriguojanti, o gal seksuali?

2017 metų vestuvinės šukuosenos – idėjos kiekvienai nuotakai

2017 metų vestuvinės šukuosenos – idėjos kiekvienai nuotakai

Banner