Banner

Įvaizdžio salonas 313 „Rolė“ pataria, kaip tinkamai pasirinkti nuotakos įvaizdžio spalvas?

Įvaizdžio salonas 313 „Rolė“ pataria, kaip tinkamai pasirinkti nuotakos įvaizdžio spalvas?
 
Dažniausiai vestuvių šventės spalvas diktuoja nuotakos suknelė, aksesuarų spalvos bei atspalviai. Visiems įprasta, jog nuotaka vilki baltą suknelę, segi baltą nuometą, puošiasi baltais, sidabro ar aukso atspalvių aksesuarais. Tačiau ne visoms būsimoms nuotakoms tinka šalta balta spalva – galima rinktis ir pieno baltumo, baltą su aukso atspalviu, smėlinės ar kreminės spalvos suknelę. Tačiau iš kur žinoti, jog tam tikras atspalvis Jums netinka? Viskas priklauso nuo Jūsų spalvinio tipo – koks jis: šiltas, šaltas, šviesus ar tamsus.
 
 
 
Nemažiau svarbu parinkti tinkamas spalvas ir nuotakos bei jaunikio mamoms. Tą dieną jos taip pat yra labai svarbios viešnios, todėl šventėje turi atrodyti nepriekaištingai, stilingai ir jaunatviškai. Dažnai mamos būtent to ir prašo: „Padarykite taip, kad atrodyčiau jaunesnė“. Yra keturi pagrindiniai spalviniai tipai – pavasaris (šiltas), vasara (šalta), ruduo (šiltas), žiema (šalta). Kaip juos atpažinti?
 

Pavasario tipas

 
Pavasaris yra šviesus ir šiltas spalvinis tipas, kuriam tinka šviesios ir šiltos plaukų spalvos (medaus, persiko, natūrali blondinė, šieno, karamelinė), makiažo bei drabužių spalvos. Tad ir vestuvinė suknelė, aksesuarai, stalo papuošimai, dekoracijos, staltiesės, gėlių puokštės labiau tiktų ne visiškai baltos spalvos, o pastelinių, kreminių bei aukso atspalvių.
 
Požymiai – natūraliai šviesūs plaukai, šviesaus ir šilto atspalvio oda, persikinio atspalvio skruostai (kartais turi smulkių strazdanėlių), pilkos, geltonai žalios arba šviesiai mėlynos akys. Ryškiausi atpažinimo bruožai – šviesūs ar net balti antakiai, šviesiai pilkšvi natūralūs plaukai.
Šio tipo merginos turėtų vengti tamsių spalvų plaukų (rudų, juodų, violetinių, vario spalvos) – tai jas vizualiai sendina. Nebent jaunos merginos norėtų atrodyti šiek tiek vyresnės nei iš tiesų yra.
 
Įvaizdžio salono 313 „Rolė“ kirpėjų-stilistų, vizažistų kurti įvaizdžiai: 
 
 

Vasaros tipas

 
Požymiai – natūrali pelenų atspalvio blondinė, šviesi ar net rausva oda, pilkai mėlynos, žalios, melsvai žalios arba pilkai žalios akys. Šis tipas šiek tiek tamsesnis ir šaltesnis nei pavasario tipas. Vasaros tipo nuotakai derėtų rinktis šaltus, švarius atspalvius – tokie kaip sniego baltumo balta, ryški vasariška žalia, rausva, rožinė, žydra ar melsva. Rekomenduojama plaukų spalva – visų šaltų atspalvių – nuo šviesių (perlo, pelenų, kapučino, kakavos, šieno, jūros smėlio) iki vidutiniškai tamsių (tamsaus šokolado, balintos kavos). Šiltų atspalvių plaukai, makiažas bei apranga nerekomenduojami, nes dar labiau išryškina veido raudonį – o jei veidas nėra linkęs raudonuoti, su gelsva šilta spalva oda tampa vizualiai rausvesnė
 
 

Rudens tipas

 
Požymiai – šatenė, su rusvu plaukų atspalviu. Dramblio kaulo arba persikinio atspalvio odos spalva (dažnai su strazdanėlėmis). Šviesiai rudos ar žalios spalvos akys. Šis tipas yra šiltas ir vidutinio tamsumo (šiltas odos, akių ir plaukų atspalvis). Šio tipo nuotakoms rekomenduojami šilti dramblio kaulo, aukso, kreminiai, persiko spalvos, variniai atspalviai renkantis šventės spalvas ar akcentus dekoracijose. Be to, tokiai nuotakai ypač tiktų šaltos mėlynos spalvos puokštė. Tokia puokštė dar labiau išryškintų nuotakos pasirinktas šiltas spalvas. Rekomenduojama rinktis šokolado ar vario plaukų spalvas. Taip pat reikėtų vengti šaltų pilkų, platininių ar pelenų atspalvių.
 
Įvaizdžio salono 313 „Rolė“ kirpėjų-stilistų, vizažistų kurti įvaizdžiai:  
 
 

Žiemos tipas

 
Požymiai – tamsiai kaštoninio atspalvio šatenė. Oda arba labai šviesi „porcelianinė“, arba tamsi. Akys – tamsiai rudos, mėlynos arba pilkos. Šis tipas yra ryškus ir šaltas, tad ir šventei vertėtų rinktis šaltas ir ryškias spalvas – baltą, alyvinę, raudoną, žalią, mėlyną, violetinę ar rožinę. Plaukams labiausiai tiks ruda (juodos kavos, tamsaus šokolado, baklažano), juoda ar violetinio atspalvio spalva. Netinka – šiltos medaus spalvos.
Žiema yra labai ryškus tipas – ryškūs veido bruožai, akys, antakiai ir lūpų forma neleidžia nepastebėti šio tipo atstovių. Tad ir šventės dekoracijos, akcentai, gėlių puokštės gali būti ryškių, pastebimų spalvų.
 
Ar derėtų vadovautis šiais spalvų pasirinkimo principais ir mamoms? Tikrai ne! Mamos visada nori atrodyti jauniau, todėl joms rekomenduojama rinktis pastelines, švelnias, subtilias spalvas. Jei renkatės spalvas makiažui – Jums tiks žemiškos, rusvos, karamelės ar kreminės spalvos. Jei renkatės plaukų spalvą – medaus, pajūrio smėlio, kakavos, kapučino, pieniško šokolado. Panašios ir suknelės ar kostiumėlio spalvos – persiko atspalvio, sendinto aukso, kreminės, šviesios pilkos spalvos.
 
Įvaizdžio salono 313 „Rolė“ kirpėjų-stilistų, vizažistų kurti įvaizdžiai: 
 
Pasirinkus tinkamas makiažo, plaukų, drabužių ir aksesuarų spalvas, šventinė nuotaika tikrai bus puiki, o nuotaka bei nuotakos ir jaunikio mamos ilgai prisimins, kaip nuostabiai jos atrodė tą dieną.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė įvaizdžio salonas 313 „Rolė“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ką daryti, kad nuotakos makiažas išliktų visą dieną?

Ką daryti, kad nuotakos makiažas išliktų visą dieną?

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Kokį makiažą rinktis kiekvienu metų laiku?

Kokį makiažą rinktis kiekvienu metų laiku?

Banner