Banner

Grožio procedūrų prieš vestuves tvarkaraštis JAI ir JAM

Grožio procedūrų prieš vestuves tvarkaraštis JAI ir JAM


Ar girdėjote posakį „kosmetika daro stebuklus“? Taip, tiesos jame daug, tačiau jei vestuvių dieną norite atrodyti gražiai, baiminatės netikėtai pasirodžiusių nuovargio požymių, dar gerokai prieš vestuves reikės susiplanuoti grožio procedūrų tvarkaraštį. Juk į jaunuosius bus nukreipti visų žvilgsniai, o išvaizda atsispindės nuotraukose, todėl tikrai verta pasistengti. Tad pateikiame 10-ies procedūrų sąrašą JAI ir JAM!

 

 

10 grožio procedūrų prieš vestuves JAI:

 

1. Veido odos kosmetinės procedūros: veido odos profesionalus valymas, šveitimas, kaukės, masažai ir kt.

2. Dantų balinimas, higiena. Vestuvines nuotraukas labiausiai puošia ne tik balta suknelė, bet ir balta šypsena. Tad iš anksto pasirūpinkite profesionaliu dantų balinimu.

3. Kūno šveitimas. Tai kitų kūno puoselėjimo procedūrų dalis, pavyzdžiui, masažai Vilniuje dažnai pradedami būtent nuo kūno šveitimo. Šveičiant kūną ne tik pašalinamos negyvos odos ląstelės, bet ir atgaivinama oda: ji ima gražiai švytėti, o ir pati būsima nuotaka jaučiasi žvalesnė, atsinaujinusi.

4. Kūno įvyniojimo procedūros – tai procedūros, dažniausiai turinčios liekninamąjį poveikį, tačiau ir šiaip jos labai veiksmingos puoselėjant viso kūno odą.

5. Injekcijos. Jei aplink lūpas, akis ar tarp antakių atsirado raukšlelių, artėjant vestuvėms pats metas jas palyginti. Injekcijas reikėtų atlikti bent 1,5 mėn. iki šventės.

6. Depiliacijos procedūros. Iki vestuvių likus apie 1 sav. rekomenduojame profesionalią depiliaciją vašku arba cukrumi: kūno plaukeliai bus pašalinami greitai ir efektyviai.

7. Blakstienų priauginimas. Jei negalite pasigirti ilgomis, tankiomis blakstienomis, rinkitės blakstienų priauginimą. Tai dar viena nebrangi, ganėtinai greita ir paprasta procedūra.

8. Manikiūras ir pedikiūras. Manikiūrą ir pedikiūrą rekomenduojama pasidaryti likus dienai iki vestuvių, t. y. vestuvių išvakarėse. Neeksperimentuokite – vykite į patikimą, gerų atsiliepimų turintį saloną arba pas pažįstamą meistrę.

9. Makiažas. Makiažą jums darys vestuvių rytą, tačiau iki vestuvių likus kelioms savaitėms užsirašykite bandomajam makiažui – galėsite įsitikinti, ar esate patenkinta sukurtu įvaizdžiu ir ar tikrai galite patikėti savo grožiu vestuvių dieną pasirūpinti pasirinktai specialistei.

10. Porų masažas. Nustebinkite savo būsimąjį vyrą – pakvieskite jį į masažą dviems. SPA Vilniuje pasiruošę padėti jums atsipalaiduoti šiame nesibaigiančių darbų maratone.

10 grožio procedūrų prieš vestuves JAM:

1. Profesionalus skutimas. Procedūra būtina norint išvengti odos sudirginimo, taip pat auginantiems barzdą ir norintiems, kad ji būtų smulkmeniškai suformuota.

2. Manikiūras. Specialistė suteiks nagams formą, apkarpys odeles, palepins rankas.

3. Purškiamas įdegis. Jei tuokiatės ne vasarą ar jos metu nesuspėjote pasilepinti saule, rinkitės purškiamą įdegį.

4. Veido plaukelių šalinimo procedūros. Pasirūpinkite ne tik barzdos, bet ir kitais nepageidaujamais veido plaukeliais.

5. Veido procedūros. Jei jūsų veido oda – sausa arba atvirkščiai – pernelyg riebi, nuvykite pas kosmetologę: jūsų veido oda bus pasirūpinta.

6. Masažas. Kokybiškas nugaros masažas – tai procedūra, kurios nusipelnė kiekvienas vyras. Vestuvinių darbų įkarštyje masažai suteiks dar didesnę naudą.

7. Dantų balinimas. Nepamirškite išsibalinti dantų: tegul abiejų jaunavedžių šypsenos būna baltos it sniegas.

8. Naujas kirpimas. Jei dar neradote, susiraskite patikimą plaukų stilistą/-ę ir patikėkite jam/jai savo šukuosenos atnaujinimą. Kirpkitės likus mėnesiui iki vestuvių, o jei šukuosena liksite patenkintas, ją atnaujinkite likus 1 sav. iki šventės.

9. Plaukelių šalinimas nuo nugaros, pečių bei krūtinės. Pasirūpinkite kūno plaukeliais – itin verta juos pašalinti nuo nugaros, pečių bei krūtinės.

10. Treniruotės. Jei pastaruoju metu nebuvote patenkintas savo figūra, artėjant vestuvėms galite pradėti lankytis sporto klube. Treniruotės su asmeniniu treneriu suteiks daugiau motyvacijos ir ryžto.

Taigi vestuvinių rūpesčių maratone nepamirškite pasirūpinti ne tik savo grožiu, bet ir atsipalaiduoti.

Daugiau apie grožio procedūras prieš vestuves skaitykite ČIA.

Straipsnį ir nuotraukas pateikė: geradovana.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viršelio istorija. Rugilės ir Lauryno vestuvių nuotykis

Viršelio istorija. Rugilės ir Lauryno vestuvių nuotykis

 Apie ką būtina pagalvoti renkantis, kur švęsti savo vestuves?

Apie ką būtina pagalvoti renkantis, kur švęsti savo vestuves?

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Banner