Banner

„Gatineau“ grožio salonas pataria: 2019 metų nuotakos šukuosena ir makiažas

„Gatineau“ grožio salonas pataria: 2019 metų nuotakos šukuosena ir makiažas
 
 
 
 
„Gatineau“ grožio salono šukuosenų meistrai pataria puoselėti savitumą, individualų stilių ir pristato savo darbų pavyzdžius bei kviečia būsimas nuotakas susipažinti su 2019 metų  vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijomis.
 
 
 
 
 
Kiekviena mergina savo vestuvių dieną nori atrodyti nepriekaištingai, tačiau iškyla klausimas – kokia yra ideali nuotakos šukuosena? Pastaraisiais metais vestuvinių šukuosenų mada yra gana demokratiška, skatinanti eksperimentuoti, leidžianti semtis įkvėpimo iš skirtingų laikotarpių ir stilių, ieškant savo asmeninio tobulo įvaizdžio. Todėl pats svarbiausias patarimas nuotakoms – patikėkite savo išvaizdą profesionalams. Juk svarbu ne tik naujausios tendencijos, šukuosenos stilius bet ir tai, kaip šukuosena jums tinka, ar ji atitinka jūsų asmeninį stilių, ar jūs išliekate savimi ir džiaugiatės matydama save veidrodyje. Jei šukuoseną kurs geras proginių šukuosenų specialistas, jis sugebės suderinti tendencijas ir jūsų individualų stilių, todėl net ir šiek tiek „netvarkinga“ šukuosena, kuri šiemet yra vestuvinių šukuosenų „topuose“, atrodys tobulai.
 
 
Vestuviniam makiažui galioja tos pačios taisyklės – jis turi paryškinti gražiausius jūsų bruožus ir paslėpti trūkumus. Na ir, žinoma, jūs su juo turite jaustis komfortiškai. Viena iš jau keletą metų vyraujančių makiažo tendencijų – išpuoselėta veido oda. Ji turi būti nepriekaištingai lygi ir atrodyti gaiviai. Porcelianinės odos efektui pasiekti naudojama „strobing“ veido modeliavimo technika, kuri sukuria ypač skaisčios ir švytinčios odos efektą. O štai veido kontūravimą šiemet rekomenduojama naudoti saikingai. Jei makiažą darotės pati – panašų efektą galima pasiekti, naudojant šviesą atspindinčią kreminę pudrą arba į kreminį makiažo pagrindą įmaišius specialaus spindinčio gelio. Tačiau vestuvinį makiažą vis dėlto reikėtų patikėti profesionaliai vizažistei. Prieš vestuves taip pat labai rekomenduojama apsilankyti pas kosmetologę, kuri pagal poreikį atliks veido valymo ar drėkinimo procedūras. Ant švarios, išpuoselėtos ir paruoštos odos makiažas atrodys kur kas įspūdingiau.
 
Šiais metais išlieka madingas tiek ryškus, drąsus nuotakos įvaizdis, tiek švelnus ir romantiškas. Tad, visai nesvarbu ar pasirinksite makiažą su raudonos, vyno spalvos lūpomis, ar švelnų, natūralų įvaizdį – tikrai atitiksite šių metų tendencijas. Svarbiausia, jog makiažas derėtų prie jūsų bendro įvaizdžio ir jūs jaustumėtės ypatinga moterimi šią svarbią gyvenimo dieną.
 
 
 

Tendencija: Nerūpestinga elegancija

 
2019 metais bus populiarios elegantiškai nerūpestingos, šiek tiek „netvarkingos“ šukuosenos – tarsi nuotaka būtų susišukavusi pati. Tokių šukuosenų pagrindas garbanos, kurias galima susegti, sukelti į viršų, suformuoti lengvą kuodelį, pašiaušti, išpurenti, papuošti įvairiais papuošalais. Kuriant lengvą, romantišką nuotakos įvaizdį, šukuoseną galima pagyvinti minimaliu lankeliu ar nuometu. O jei siekiame modernaus įvaizdžio, tokios šukuosenos „nerūpestingumą“ galime dar labiau sustiprinti ryškiu makiažu ar elegantiška suknele.
 
 
  
 

Tendencija:  Kasos ir pynės. Aukštai ar žemai surišta uodega („ponytail“)

 
Plaukai surišti į masyvią uodegą ar supinti į šiek tiek netvarkingą kasą atrodo lengvai ir natūraliai, be to, puikiai kontrastuoja su prabangiomis vestuvinėmis suknelėmis.
 
 
 
 

Tendencija: Garbanos ir bangos

 
Šis plaukų sušukavimo būdas, kaip ir romantiškas nuotakos įvaizdis, niekada neišeina iš mados. Garbanos tinka tiek romantiškam, tiek prabangiam nuotakos įvaizdžiui kurti. Aišku, tokiai iš pirmo žvilgsnio paprastai šukuosenai reikia ilgų plaukų. O ką daryti trumpų plaukų savininkėms? Plaukus galima pailginti pridėtiniais ar priaugintais plaukais – tokios šukuosenos atrodo įspūdingai, nes plaukai įgauna ne tik ilgio, bet ir apimties.
 
Šiais metais nėra vieno madingo garbanų tipo: jos gali būti tiek stambios, stipriai išreikštos, tiek lengvai krentančios, atrodančios natūraliai. Tokią šukuoseną galima papuošti gėlėmis, sagėmis, lankeliu ar juostelėmis. Žinoma, nereikėtų užmiršti, jog esant drėgnam orui, palaidų plaukų šukuosenos nerekomenduojamos, tad, jei vestuves planuojate vėlyvą rudenį ar žiemą, reikėtų rinktis kitokio stiliaus šukuoseną.
 
 
 
 

Tendencija: Prabangus nuotakos įvaizdis

 
Jis niekada neišeis iš mados, nes visada bus merginų, svajojančių savo vestuvių dieną tapti tikromis princesėmis. Už šį nuotakos įvaizdį grožio salono „Gatineau“ meistrės Lina Tamošiūnienė ir Nora Kiela Vanagaitytė laimėjo „Lithuanian Wedding Awards“ pagrindinį apdovanojimą.
 
 
 
 
Tačiau, kad ir kokias vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijas diktuoja aukštoji mada, nepamirškite būti savimi. Svarbiausia, kad šią ypatingą dieną jaustumėtės graži ir laiminga. Įvaizdžiui sukurti rinkitės tik savo srities profesionalą, kuris užtikrins, jog išsirinkta šukuosena ir makiažas ne tik laikysis visą šventės laiką, bet ir pabrėš jūsų gražiausius bruožus.
 
Šukuosenos: Lina Tamošiūnienė
Makiažas: Nora Kiela Vanagaitytė
Modeliai: Iglė, Ieva, Karolina, Laura, Kristina.
Suknelės: „Boutique Nr.1“, Egidijus Rainys, Viktorija Jakučinskaitė („Tiulio Fėja“)
 
 
 
Mus galite rasti adresu:
„Gatineau“ grožio salonas
Totorių g. 19, Vilnius
Tel. +370 675 44448
El.p. salonas@gmail.com 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė salonas „Gatineau“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Neeilinis pasiūlymas vestuvėms „Karklėnų sodyboje“!

Neeilinis pasiūlymas vestuvėms „Karklėnų sodyboje“!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Banner