Banner

Ką reikėtų žinoti apie brandžios nuotakos makiažą?

Ką reikėtų žinoti apie brandžios nuotakos makiažą?
Jei jauna moteris lankosi pas vizažistą norėdama pasipuošti, tapti gražesne ar išbandyti naują madingą įvaizdį, tai vyresnio amžiaus moteris be visų šių priežasčių dar siekia ir atrodyti bent šiek tiek jaunesnė. Ką jau kalbėti apie tai, jei puošiamasi ypatingai šventei – savo vestuvių dienai! Vizažistė Katažyna Kondratovič dalinasi patarimais, kurie padės sukurti profesionalų brandžios nuotakos makiažą.
 
 

Odos tekstūros korekcija

Bene svarbiausias yra pirmasis makiažo etapas – tai odos atgaivinimas su drėkinančiomis ir stangrinančiomis priemonėmis. Taip pat svarbu naudoti drėkinantį, lengvą bet koreguojantį odos spalvinius defektus tonalinį kremą bei paakių neapsunkinančias maskuojamąsias priemones su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Brandžiai odai rekomenduojami kreminio pagrindo skaistalai ir drėkinantys lūpų dažai, kurie neišsausina lūpų. Kuo oda labiau pridrėkinta – tuo ji atrodo stangresnė ir jaunatviškesnė.
 

„Lifting“ makiažo technika

Ši ypatinga makiažo technika padeda pakoreguoti brandžios moters veido linijas ir bruožus – pavyzdžiui, nusileidusią antakių liniją, nusvirusius akių išorinius kampučius, lupų kampučius ar pakitusį veido ovalą.
 
 
 

Švelnios linijos ir formos

Atliekant brandžios nuotakos makiažą reikėtų vengti itin griežtų linijų. Moters antakiai neturėtų būti pernelyg tamsūs, ploni ir kampuoti, o akių šešėliai turėtų būti labai profesionaliai, švelniai išsklaidyti. Pasak vizažistės, reikėtų vengti ir labai tamsaus akių makiažo, griežto akių pavedimo. Griežtų linijų reikėtų atsisakyti ir brėžiant lūpų liniją ar modeliuojant veidą. Daugiau dėmesio reikėtų skirti skaistalams – jie turėtų atrodyti kuo natūraliau. Brandžios moters makiaže apvalesnės ir švelnesnės formos atrodys daug natūraliau ir jaunatviškiau.
 
 

Jauninančios spalvos

Tam, kad makiažo įvaizdis atrodytų gaiviai ir jaunatviškai reikėtų rinktis švelnias koralines, persikines, žemės spalvas ir atspalvius. Kadangi su amžiumi mažėjo moters kontrastingumas, vertėtų vengti juodos ar pernelyg ryškių spalvų, nepatartina rinktis ir šaltų atspalvių. Viena geriausių lūpų dažų spalvų yra raudona – ji itin jaunina brandžią moterį.
 
 
Vizažistė Katažyna Kondratovič
Tel. 8 699 63095
El. paštas: katkondrat@gmail.com
INSTAGRAM: katmakiazas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: Katažyna Kondratovič
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas?

Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas?

Banner