Banner

2021 m. nuotakos įvaizdžio tendencijas pristato įvaizdžio studija „Vaizdas“

2021 m. nuotakos įvaizdžio tendencijas pristato įvaizdžio studija „Vaizdas“
Jau kuris laikas mados ir grožio industrija juda link natūralumo ir ekologijos. 2021 vestuvių tendencijos ne išimtis. Įvaizdžio studija „Vaizdas“, įsikūrusi V. Putvinskio gatvėje Kaune, kartu su vestuvinės mados namų „MJ Bridal Couture“ įkūrėja Jolanta pristato ateinančių metų nuotakos įvaizdžių tendencijas. Bendrame įvaizdyje vyraus švara ir minimalizmas. Nuotakos įvaizdis bus kuriamas pabrėžiant gražiausius bruožus, neapkraunant nereikalingomis detalėmis.
 
 
 
Romantika
Romantika ir vestuvės dažnai yra neatsiejami dalykai. Neretai atėjus lemtingajai dienai nuotakos pasirenka svajingus, romantiškus įvaizdžius. Ateinančiais metais romantiškoms nuotakoms dizainerė Jolanta siūlo laisvai krentančio silueto sukneles su šleifu. Romantiškos detalės, tokios kaip, pūstos rankovės suknelei suteikia progai tinkamo puošnumo ir išskirtinumo.
Nuotakoms, mylinčioms romantiką, plaukų stilistė Indrė rekomenduoja rinktis laisvas bangas. Tokia šukuosena suteiks įvaizdžiui švelnumo ir lengvumo.
Lengvumo įvaizdžiui suteikia ir švelnių, rusvų atspalvių makiažas. Švytinti, skaisti oda yra kitų metų topuose. Minimaliai paryškintos akys, akcentuojant blakstienų liniją, vos paryškintos lūpos – toks makiažas visada atrodo puikiai tiek nuotraukose, tiek gyvai.
Norėdamos išlaikyti romantišką įvaizdį, venkite ryškių, grafinių pravedimų, itin intensyvių lūpų spalvų ir ryškaus veido modeliavimo. Atminkite, kad kuriant romantiškos nuotakos įvaizdį, mažiau yra daugiau.
 
 
Išskirtinumas
Vyraujančios minimalizmo ir natūralumo tendencijos nereiškia, kad ateinančių metų nuotakos negali būti išskirtinės. Vestuvinių suknelių kūrėja siūlo vientisą, plačių kelnių kostiumą su dėmesį prikaustančia iškirpte. Šventiškumo suteikia pūstos rankovės.
Pabrėžti išskirtinį įvaizdį plaukų stilistė Lina siūlo rišant žemą kasą. Tačiau, kad kasa neatrodytų nuobodi, įvairių gumelių ir kitų plaukų aksesuarų pagalba galima keisti jos formą. Neįprasta šukuosena atkreips dėmesį ir pabrėš išskirtinį nuotakos įvaizdį.
Kad bendras įvaizdis būtų išpildytas maksimaliai, nevalia pamiršti makiažo. Pagrindiniai akcentai veide – akys ir lūpos. Akys paryškintos švelniu pravedimu ir pridėtinėmis blakstienomis. Natūraliai atrodantys antakiai, veido modeliavimas ir ryškios lūpos. Oda skaisti, neapkrauta. Pabrėžta tai, kas gražiausia. Nors makiaže vyrauja švelnūs tonai, nuotakos įvaizdis ryškus, atkreipiantis dėmesį ir išskirtinis.
Norint sukurti išskirtinį įvaizdį, vizažistė Monika, pataria iš anksto apgalvoti kokius akcentus makiaže norite sudėlioti. Svarbiausia neapraukti veido odos ir neryškinti visų veido bruožų, nuspręskite dėl vieno ar dviejų.
 
 
Moderni klasika
Klasika geriausias pasirinkimas toms nuotakoms, kurios nori puikiai atrodyti nuotraukose ir po kelių dešimtmečių. Moderni klasika – švarios, aiškios vestuvinių suknelių linijos, jokių nereikalingų detalių. „MJ Bridal Couture“ įkūrėja Jolanta siūlo figūrą paryškinančio silueto suknelę. Išskirtinė, klasiška detalė – atvira nugara.
Glamūrinės bangos, įkvėptos senojo Holyvudo, padeda sukurti prabangos įspūdį.
Makiažas klasikinis, įkvėptas senojo Holyvudo elegancijos – ryškus pravedimas, daug blakstienų, lengvai paryškintos lūpos. Veido oda neapkrauta, skaisti, švytinti ir gaivi. Toks makiažas puikiai atrodo nuotraukose.
 
 
 
Šukuosenos: Indrė Laurinavičiūtė, Lina Daujotė
Makiažas: Monika Rentelė
Suknelės: Vestuvinės mados namai MJ BRIDAL COUTURE
Nuotraukos: Rasa Jarmalienė „Centro fotostudija“
 
 
 
 
Mus galite rasti adresu:
„VAIZDAS” įvaizdžio studija
V. Putvinskio g. 38 , Kaunas
Tel. +370 643 91454
El. p. vaizdastudija@gmail.com 
Instagram: vaizdasstudija
 
Straipsnis ir nuotraukos: „VAIZDAS” įvaizdžio studija
Šaltinis: Vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių salės, bažnyčios papuošimas

Vestuvių salės, bažnyčios papuošimas

Pro objektyvą – Ritos ir Aurimo šventės akimirkos

Pro objektyvą – Ritos ir Aurimo šventės akimirkos

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Banner