Banner

Nuotakos plaukų aksesuarai. Ką pasirinkti?

Nuotakos plaukų aksesuarai. Ką pasirinkti?

 

Vestuviniai aksesuarai yra daugiau nei tik spalvų derinimas ir keletas papildomų blizgių detalių. Aksesuarai kartu yra ir charakterio atspindys. Lygiai taip pat, kaip ir suknelė bei akimirkos užfiksuotos nuotraukose – tinkamai ir su meile parinkti, aksesuarai liks kaip vestuvių prisiminimas perduodamas iš kartos į kartą šeimoje.
Nuometai, vualiai, šilko gėlės į plaukus, nėrinių, perlų ir kristalų segtukai – visose kultūrose neatsiejami nuotakų plaukų aksesuarai. Vestuvių dieną segimi plaukų aksesuarai tikrai nepaliks klausimo, kuri tądien yra nuotaka. Renkantis plaukų aksesuarus svarbu susipažinti su visomis galimybėmis.
 

Nuometas

 
Kaip ir vestuvinis žiedas, nuometas – didelę simbolinę reikšmę turintis vestuvių aksesuaras. Jis daugumoje kultūrų turi svarbią religinę ir ritualinę reikšmę. Mūsų kultūroje nuometus dažniausiai renkasi nuotakos, kurių vestuvių ceremonija vyksta bažnyčioje. Nuometas, kaip aksesuaras, suteikia sakralumo, paslaptingumo pojūtį.
 

Vualiai

 
Vualis – tai šiuolaikinis nuometo variantas, kai pridengiamas nuotakos veidas, akys. Vualiai prislopina ryškius bruožus, suteikia nuotakos įvaizdžiui teatrališkumo ir elegancijos. Vualius kaip ir nuometus galima derinti su nedideliais plaukų segtukais, gėlėmis į plaukus. Įprasta, kad pasibaigus oficialiai vestuvių ceremonijai vualis išsegamas, o plaukuose lieka kiti aksesuarai.
 
 

Gėlės į plaukus, segtukai ir lankeliai

 
Pavienės gėlės ar gėlių kompozicijos, perlų ar kristalų segtukai, lankeliai iš smulkių detalių – lengvai prie įvairaus šukuosenos stiliaus pritaikomi plaukų aksesuarai, nepriklausomai nuo to, ar nuotaka nori dailios ir tvarkingos šukuosenos, ar romantiškai banguotų palaidų plaukų. Rankų darbo gėlių, gaminamų iš audinio, aksesuarai savo spalva ir papildomais elementais gali būti derinami prie vestuvinės suknelės detalių, nuotakos puokštės, batelių.

 

Nėrinių aksesuarai

 
Įvairaus dydžio nėrinių papuošalai – plaukų aksesuaras tinkantis nuotakoms, kurios siekia sukurti bohemišką įvaizdį. Nėrinių aksesuarai dažniausiai yra puošti kristalais, perlais, cirkonio akmenukais, plunksnomis taip sukuriant prabangos įspūdį. Įprastai nėrinių aksesuarai dėvimi lankelio vietoje, virš netvarkingo kuodo, o jo dydis bei forma pritaikoma pagal šukuoseną.
 
Florentès – žydintys vestuviniai plaukų aksesuarai sukurti ir pagaminti rankomis. Tarp unikalių Florentès dizainų – rankų darbo plaukų aksesuarai, vualiai ir nuometai. Vienos mūsų mylimiausių rankų darbo gėlių, kurias naudojame, rožės, bijūnai, magnolijos, gardenijos, vyšnių žiedai, anemonai ir daugelis kitų.
 
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.florentes.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Ar tikrai žinote, kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Ar tikrai žinote, kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Banner