Banner

Kaip išsirinkti vestuvinę šukuoseną?

Kaip išsirinkti vestuvinę šukuoseną?
 
 
Vestuvės – vienas iš svarbiausių įvykių moters gyvenime, todėl labai svarbu atsakingai rinktis nuotakos įvaizdžio detales, o ypač – šukuoseną.
Pasirinkta vestuvinė šukuosena gali nuotaką arba papuošti, arba visiškai sugadinti jos įvaizdį, tad pateikiame kelis naudingus patarimus.
 
 
 
 
 

1. Išsirinkite suknelę

 
Tai pagrindinė nuotakos įvaizdžio detalė, prie kurios galima derinti šukuoseną, aksesuarus, gėles ir t.t. Ji, kaip ir pasirinkta šukuosena, atspindės nuotakos stilių, individualumą ir skonį.
 

2. Įvertinkite savo plaukus realistiškai

 
Supraskite, jeigu jie nėra pakankamos apimties ir ilgio, ne kiekvieną Jums patikusią šukuoseną meistras padarys taip, kaip paveiksliuke. Žinoma, yra priemonių, galinčių šiek tiek pagelbėti (modeliavimo priemonės, prikabinami plaukai ir t.t.), tačiau jos ne visada tinka.
 

3. Pasidarykite bandomąją šukuoseną

 
Aptarkite su stilistu visas detales. Nebijokite pasakyti kas nepatinka.
 

4. Rinkitės šukuoseną, kuri derės prie Jūsų stiliaus

 
Taip, vestuvės labai svarbus įvykis, bet tai nereiškia, kad ant galvos būtinai turi būti tortą primenanti šukuosena. Jeigu Jūsų suknelė gausi detalių, blizgučių, karoliukų, geriau pasirinkti paprastesnę šukuoseną. Jeigu Jūsų suknelė subtilesnė, šukuosena gali būti įmantresnė.
 

2017 metų tendencijos

 
2017 – ųjų nuotakų stilius daug nesiskiria nuo praėjusių metų. Madingos lengvos, natūraliai atrodančios, Boho stiliaus šukuosenos paįvairintos pynimais, puoštos rankų darbo papuošalais. Tai gali būti lengvos garbanos, graikiškos kasos, pynimai, lengvi kuodai, tiek žemesni ar ant šono, tiek aukštai sukelti. Žinoma, konservatyvesnės, griežtesnio stiliaus nuotakos pasirenka klasiką: griežtesnius kuodus be įmantrių papuošalų. Apžvelgus praėjusių metų nuotakų pageidavimus, galiu pasakyti, kad didžioji dalis pageidavo laisvai susegtų plaukų.
 
  
 
Tai labai praktiškas, madingas, romantiškas variantas. Pliusai: daug kam tinka, praktiška, neapsunkina nuotakos įvaizdžio, nereikia jaudintis, kad išsileis, tinka bet kokiu oru. Minusai: visas grožis lieka nugaroje. Jeigu nuotaka turi daug ir gražių plaukų, šukuosena to neatskleidžia.Jeigu renkatės palaidus plaukus, tai atrodo tikrai įspūdingai. Pliusai: galva neapsunkinta segtukų gausa, šukuosenaatskleidžia plaukų grožį, nereikia jaudintis, į kurią pusę pasisukti, kad nuotraukoje atrodytų gražiai. Minusai: tinka turinčioms ilgus plaukus, drėgnu oru garbanos greitai praranda savo lankstumą ir gali išsileisti, vakare tokia šukuosena žymiai skirsis nuo tos, su kuria nuotaka išėjo iš salono (nebent bus prižiūrima visą dieną)
 
 
 
 
Labai geras variantas – šukuosena ant šono. Tai gali būti kuodas, kasa, gražiai sudėliotos garbanos ir visa tai pagal 2017 metų tendencijas puošta plaukų aksesuarais. Pliusai: demonstruojama plaukų apimtis ir ilgis, tinka bet kokiu oru, vakare palaidus plaukus lengvai galima transformuoti į kuodą. Minusai: plaukai prie ausies gali trukdyti nuotakai, fotografuojantis teks prisitaikyti, į kurią pusę pasisukti.
 
 

Keletas įžvalgų apie 2017 metų nuotakos makiažą: 

 
Paruoškite odą, pasirūpinkite ja likus porai mėnesių iki vestuvių. Pasirinkite lengvą, natūralų, privalumus pabrėžiantį makiažą. Šiais metais jau nebus madingas griežtas veido modeliavimas, matinė oda. Veidas turi švytėti, atrodyti gaivus ir gyvas. Gražiai sutvarkyti antakiai, švytintis veidas, priklijuotos blakstienos, uogų spalvos, gyvos lūpos – štai pagrindiniai nuotakos makiažo akcentai.
 

Taip pat skaitykite: Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Norėčiau atkreipti nuotakų dėmesį, kad svarbiausias momentas vestuvių diena yra ne tik apgalvotas stilius, bet ir nusiteikimas. Vestuvių dienos rytą stengiuos savo nuotakas nuraminti, pasikalbėti, kad jos atsipalaiduotų ir nusiteiktų gerai, kupinai įspūdžių dienai. Juk reikia mokėti džiaugtis kiekvienu momentu, ypač tokiu svarbiu, kai susirenka svarbiausi žmonės, kai prasideda naujas gyvenimo etapas. 
Linkiu rasti meistrą, kurio požiūris ir būdas sutaps su Jūsų!

Grimerė – šukuosenų dizainerė
Rima Berdnikovienė


Straipsnį parengė ir nuotraukas pateikė: www.rimakeup.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
2017 metų vestuvinės šukuosenos – idėjos kiekvienai nuotakai

2017 metų vestuvinės šukuosenos – idėjos kiekvienai nuotakai

Gėlės vestuvėms – 2017 metų tendencijos ir profesionalų patarimai

Gėlės vestuvėms – 2017 metų tendencijos ir profesionalų patarimai

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Banner