Banner

Grožio patarimai, kuriuos turėtų žinoti nuotaka!

Grožio patarimai, kuriuos turėtų žinoti nuotaka!

Vestuvių dieną visas dėmesys bus nukreiptas į nuotaką, todėl ji turi atrodyti ir jaustis nepriekaištingai.  Tačiau šie dalykai yra labai glaudžiai susiję - juk kiekviena moteris pasilepinusi grožio procedūromis, pasipuošusi gražiu makiažu ir manikiūru bei pedikiūru jau jaučiasi savimi pasitikinti ir gerai nusiteikusi. Nuotaka tikrai nėra išimtis! Taigi, šiandien pateikiama Jums patarimus kaip rūpintis savo grožiu prieš vestuves, kad atėjus lemtingajai dienai sušvytėtumėte taip, kaip niekada iki šiol!

 

Šukuosena
 

Kad ir kokią šukuoseną rinksitės, pirmiau įvertinkite veido formą, pasitarkite su savo kirpėja, atkreipkite dėmesį į jos pasiūlymus. Jei Jūsų veidas apvalus, kirpėja pasiūlys dalį plaukų sušukuoti į šoną. Jei veidas siauras arba kampuotas - susukti arba paryškinti garbanėles. Jei kakta aukšta - parinks šukuoseną su kirpčiukais, jei žema - aukštą, ties pakaušiu sukeltų plaukų šukuoseną.

Šukuosena turi būti derinama ir prie suknelės tipo. Jei vilkėsite atvirą suknelę (nuogi pečiai ir/ar nugara, gili iškirptė) - tinka aukštai sukeltų plaukų šukuosenos, jei suknelė uždaresnė - gražiai atrodys neaukštai pakeltų plaukų šukuosena (plaukai gali siekti pečius, dengti kaklą) ar nesurišti plaukai.
Kad vestuvių dieną nebūtų netikėtumų - susitarkite su kirpėja dėl bandomosios šukuosenos. Priklausomai nuo salono, ji kainuos apie 20% vestuvinės šukuosenos kainos arba apie 10-20 litų. Pačios vestuvinės šukuosenos vidutiniškai kainuoja nuo 40 iki maždaug 200 litų. Prieš eidamos tartis su kirpėja būtinai pasiimkite vestuvinės suknelės fotografiją - kirpėjai bus lengviau parinkti Jums tinkamą šukuoseną.
Vyrams rekomenduotinos klasikinės trumpų ir pusilgių plaukų šukuosenos. Jei auginate plaukus - vestuvių dieną juos suriškite į uodegėlę. Jei kerpatės itin trumpai - pakaks kasdienės priežiūros priemonių - ir Jūs jau pats žaviausias.

Makiažas
 

Makiažą kaip ir šukuoseną reikėtų rinktis atsižvelgiant į Jūsų individualų ir vestuvių stilių. Detalės ir spalvų tonai gali keistis, tačiau pagrindinė taisyklė galioja visais atvejais - kuo natūraliau atrodantis makiažas. Natūralios spalvos, trūkumėlius maskuojanti veido pudra, smėlio ar šviesiai rusvi šešėliai, persikiniai ar švelniai rausvi skruostai. Belieka pasirinkti kas bus svarbiausias akcentas - spindinčios akys ar raudonos lūpos.

Jei neturite savo vizažistės - pasiteiraukite rekomendacijų, apsilankykite keliuose grožio salonuose, pavartykite meistrų darbų albumus. Išsirinkusios saloną ar meistrą - aptarkite su juo/ja savo pageidavimus, paminėkite ne tik tai kaip norite, bet ir tai kaip nenorite atrodyti. Susitarkite dėl bandomojo makiažo. Salonuose bandomasis makiažas kainuoja apie 30-40 Lt, nes yra naudojamos medžiagos. Nepaisant kainos, jį atlikus bus aišku, kas Jums tinka ir kas ne, ką verta pataisyti, o ko atsisakyti.

 

Kūno priežiūra
 

Prieš didžiąją vestuvių dieną pasilepinkite SPA procedūromis, sutvirtinkite raumenis sportuodamos arba masažais. Jei Jūsų oda labai šviesi - pasistenkite lengvai įdegti. Jei nenorite lankytis paplūdimiuose ar soliariumuose - išbandykite savaiminio įdegio kremus. Žinoma, patartina jį išbandyti iš anksto, kad įsitikintumėte ar tinka Jums toks tonas ir spalvos intensyvumas, ar nesate alergiška sudedamosioms medžiagoms.

Jei Jūsų oda problematiška, linkusi riebaluotis ar kemšasi poros - likus mėnesiui iki vestuvių apsilankykite grožio salone, kur Jums atliks veido valymo procedūrą, parinks tinkamiausias priežiūros priemones. Tiesa, jei Jūsų veido oda labai jautri ir linkusi į alergiją - būtinai įspėkite apie tai kosmetologę.
Jei dėvėsite suknelę atvira nugara ir/ar pečiais - paprašykite, kad vizažistė juos padengtų tokia pat pudra kaip ir veidą bei kaklą.

 

Manikiūras ir pedikiūras
 

Nuotakoms, vestuvių dieną vilkėsiančioms baltai, rekomenduojama rinktis bespalvį arba neryškų, pastelinių spalvų nagų laką: perlamutrinį, sidabrinį, rausvą, persikinį. Skoningai atrodys parinktas prancūziškas manikiūras ir pedikiūras. Pavienius arba visus nagus galite padailinti mažyčiais kristalais, tačiau venkite pernelyg ryškios nagų dailės. Jei vestuvių dieną vilkėsite ryškių spalvų ir išskirtinio dizaino suknelę - prie jos derinkite ir manikiūro bei pedikiūro spalvas. Pasitarkite su specialiste - galbūt galite drąsiai rinktis skaisčią raudoną, ryškią purpurinę arba linksmą salotinę spalvą. Tik dar kartą primename, kad kaip ir šukuoseną bei makiažą, taip ir nagų lako spalvą derinkite prie visos aprangos stiliaus ir spalvų.

Visas procedūras ir paslaugas verta užsisakyti kiek galima anksčiau - likus 2 mėnesiams iki vestuvių dienos.

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Banner