Banner

Atsiplaiduokite ir pasirūpinkite savo grožiu lyg tikra Kleopatra!

Atsiplaiduokite ir pasirūpinkite savo grožiu lyg tikra Kleopatra!
 
Prisimenu su kokiu jauduliu pati laukiau savo vestuvių dienos. Stengiausi iš visos širdies, kad ji būtų tokia apie kurią svajojau. Pasiruošimo rūpesčių, derinimo ir skambučių buvo kasdien. Ir ne visi jie džiugino. Po tokios dienos jausdavausi išsunkta ir su nuostaba savęs klausdavau: ar aš kažko tokio ypatingo noriu? Negi tikrai viskas taip sudėtinga?!  Mano svajonių vestuvės dar turėjo įtiplti ir į mūsų biudžetą. O tai dar labiau įtempdavo situaciją. Juk svajojant ribų nėra!
Visa tai prisiminus gimė šie patarimai – Jums nuotakos su „Druskų kvartetu“, kad pasiruošimas būtų kaip įmanoma lengvesnis, maloniai jaudinantis ir vainikuojantis nuostabia vestuvių švente.
 
 
Esu, Jolanta Greičiuvienė iš „Druskos Galios“, puikiai susipažinusi su Negyvosios jūros druska ir jos produktais. Jau 13 metų, kaip legendinė Kleopatra, maudausi Negyvosios jūros mineralų voniose. Ir galiu pasakyti – Negyvosios jūros mineralai turi stebinančiai greitą ir efektyvų poveikį per odą. Tai minčių nuraminimas, pažeistos odos atstatymas, pamaitinimas ir kūno atjauninimas nauja energija.
 
Jei teko įtempta diena – puikiai tiks atpalaiduojanti druskų vonia –– tai tik 15 minučių šiltoje vonioje su mineralais. Pilnas nervinių ląstelių nuraminimas, raumenų atpalaidavimas ir detoksikacija. Pagal Gešer metodą skaičiuojant nuo 100 iki 1, tai atitraukia nuo įkyrių minčių ir leidžia naktį gerai išsimiegoti.
 
 
Norite atsikratyti keleto papildomų kilogramų ir pagerinti odos būklę – rekomenduoju rytinius aptrynimus po dušo su „Druskų kvarteto“ natūralia plaušine. Mineralų pilingas pagerina medžiagų apykaitą ir išvalo odą nuo toksinų. Po šios procedūros oda tampa švelni ir lygi. O kaip gražėja kūno formos! P.S. Jei šiuo metu laukiatės – druskų vonias pakeičiame į SPA voneles pėdoms.
 
Lėtas plaukų augimas yra daugelio moterų rūpestis. Laimei, greitesnis plaukų augimas yra pasiekiamas – reikia tik šiek tiek pastangų ir kantrybės. Ilgi plaukai neužaugs per naktį, tačiau paspartinti jų augimą galite net ir natūraliomis priemonėmis namų sąlygomis. Mineralų vandeniu kas vakarą supurkšti plaukų šaknis ir palikti įsigerti nakčiai. Mineralai stiprina ir maitina plaukų šaknis, didina plaukų apimtį, plaukas ima žvilgėti.
 
Išpuoselėtos, dailios, glotnios rankos – vienas iš pirmųjų akcentų, įrodančių, kiek Jūs mylite ir rūpinatės savimi. SPA vonelė rankoms su druskomis užtikrina greitai pastebimą, ilgalaikį rezultatą, kai nagai ploni, minkšti ar sluoksniuojasi po ilgalaikio lakavimo. SPA vonelėmis palepinam ir pėdas po žiemos.
 
 
Netikėtai peršalus, ėmus kimti balsui, perštėti gerklei ar prasidedant slogai –– greita pagalba su druskomis kojų pakaitinimas, gerklės skalavimas. Jei esat ne namuose, tuomet vieno kristalo sučiulpimas keletą kartų per dieną nuims gerklę pjaunantį skausmą. Mineralų vanduo nosies praplovimui – tik vienas kristalas į 10 ml. virinto vandens. 3-4 nosies praplovimai duoda greitą atsikimšimo efektą.
 
Ir žinoma – ypatingoji Kleopatros vonia, kurią rekomenduoju po vestuvių šventės, kai namai skendi rožėse. Tai vonia su „Druskų kvartetu“, „Halo“ gelio putomis ir „Kiwi“ aromatu pilna rožių – tik Tau Karaliene! Juk būtent Tu nusipelnei tokios prabangos ir atsipalaidavimo!
 
Daugiau  informacijos apie kiekvieną produktą:
 
„Druskų kvartetas“ (skaitykite čia)
„Negyvoji jūra“(skaitykite čia)
„Halo“ gelis (skaitykite čia)
Kvepalai „Kiwi“(skaitykite čia)
 
„Druskų Kvartetą“ ir dar daugiau patarimų rasite www.druskos.eu ir Facebook paskyroje Druskos Galia.
 
 
 
 
Kontaktinė informacija:
 
Jolanta Greičiuvienė
 
Asmeninės konsultacijos ir
Negyvosios jūros produktų parinkimas
 
Tel.: +37068770922
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė Jolanta Greičiuvienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Dizainerė Inga Miltienienė pataria: kuo puošis karščiausios šios vasaros nuotakos?

Dizainerė Inga Miltienienė pataria: kuo puošis karščiausios šios vasaros nuotakos?

Koks vestuvinių nuotraukų stilius Jums labiausiai tinka?

Koks vestuvinių nuotraukų stilius Jums labiausiai tinka?

Vidurnakčio tortas? Baikit, išmušė neprilygstamo desertų šou metas!

Vidurnakčio tortas? Baikit, išmušė neprilygstamo desertų šou metas!

Banner