Banner

Patarimai renkantis vestuvinę šukuoseną ir makiažą, be kurių neapsieis nei viena 2017 metų nuotaka!

Patarimai renkantis vestuvinę šukuoseną ir makiažą, be kurių neapsieis nei viena 2017 metų nuotaka!
Planuojant vestuves būsimos nuotakos susiduria su daugybe rūpesčių – kur švęsti, kiek svečių kviesti, kur daryti vestuvinę fotosesiją  ir panašiai. Taip pat daug dėmesio skiria savo kaip nuotakos įvaizdžiui, kuris susideda iš: suknelės, aksesuarų, šukuosenos ir makiažo. Būtent nuo suknelės ir reikėtų pradėti, nes ji sukuria didžiąją dalį nuotakos įvaizdžio. Todėl prie suknelės turi būti derinama šukuosena, makiažas ir aksesuarai.

Patarimais, kurie padės išvengti klaidų, kuriant nuotakos įvaizdį, dalinasi visažistė ir plaukų stilistė Margarita Sokolovskaja.

 

Šukuosena turi derėti prie nuotakos suknelės stiliaus


Bandomąją šukuoseną rekomenduojama atlikti jau turint vestuvinę suknelę, nes kaip ir minėjau ji yra pagrindinė nuotakos įvaizdžio detalė. Pavyzdžiui prie pūstos „princesės“ stiliaus suknelės tinka aukštos daug apimties turinčios šukuosenos, stambios susegtos ant šono garbanos, kuodai, kurie gali būti padaryti iš garbanų arba būti visiškai glotnūs. Svarbu, kad šukuosena būtų pakankamai didelė ir atrodytų prabangiai. Prie „undinėlės“ stiliaus suknelės tinka stambios palaidos garbanos, elegantiški klasikiniai kuodukai. Na, o prie graikiško stiliaus suknelės tinka graikiškos kasos, šukuosenos su pynimo elementais, bohemiškos bangos.  


 

Kada reikėtų atlikti bandomąjį nuotakos makiažą ir šukuosena?


Bandomąją šukuoseną ir makiažą rekomenduojama atlikti 2–4 savaitės iki vestuvių, nes odos struktūra per ilgesnį laiką gali pasikeisti – tapti sausesnė ar atvirkščiai. Tai daro įtaką pasirinktų makiažo priemonių išsilaikymui. Plaukų ilgis bei struktūra taip pat laikui bėgant keičiasi. Gali būti, kad norimą šukuoseną, kurios nebuvo galima atlikti prieš pusė metų dėl plaukų ilgio, arčiau vestuvių taps įmanoma suformuoti. Be to, meistras Jums rekomenduos plaukų bei odos priežiūrą kelias savaites iki vestuvių, kad vestuvių dieną Jūs atrodytumėte nepriekaištingai.

Ką svarbu žinoti atliekant bandomąjį makiažą ir šukuoseną?


Jeigu šukuoseną ir makiažą atlieka skirtingi meistrai pasistenkite suderinti, kad bandomuosius galėtų atlikti tą pačią dieną. Taip galėsite įvertinti bendrą vaizdą. Jeigu suknelę nuomojatės, tai grįžusi namo užsidėkite puošnesnę suknelę ir aukštakulnius, nes su kasdiene apranga dažnai pasirinkta šukuosena bei makiažas atrodo per puošniai.

Jeigu meistrą vestuvių diena kviečiatės į namus, pasirūpinkite geru apšvietimu, patogia kėde (ne tik Jums, bet ir meistrui), dideliu veidrodžiu  ir elektros lizdu šalia. Nepamirškite – palankios darbo sąlygos garantuoja geresnius rezultatus.
 


Amžinas klausimas: kas pirmiau: šukuosena ar makiažas?


Kiek metų dirbu tiek girdžiu ginčus tarp makiažo meistrų ir plaukų stilistų. Visažistai bijo, kad kirpėjos apipurkš makiažą plaukų lakų, o kirpėjos bijo, kad visažistės darydamos makiažą sugadins šukuoseną. Visada sakau nuotakoms, kad  jeigu prieš formuojant šukuoseną Jums reikės plauti galvą, tai vienareikšmiškai šukuosena turi būti atlikta pirma, bet jeigu galvos plauti nereikės tai darykitės kaip Jums patogiau ar kaip pavyksta susiderinti laikus su meistrais, nes profesionalus plaukų stilistas ar visažistas tikrai nesugadins makiažo ar šukuosenos.

Jokių eksperimentų!


Ir svarbiausias patarimas – nekeiskite kirpėjos likus 3 mėnesiams iki vestuvių ir neeksperimentuokite su plaukų dažymais bei kirpimais, nes nauja šukuosena ne visada džiugina, o prieš pat vestuves nuotakos priima naujoves ypatingai jautriai.
 


2017 metų tendencijos


Kalbant apie 2017 metų vestuvių šukuosenų tendencijas, pernai karaliavęs „Boho“ stilius, kuris reiškėsi nuotakų šukuosenose ir plaukų aksesuaruose, traukiasi. Jo vietą užima puošnesnės, elegantiškesnės šukuosenos – laisvai krentančias, tarsi vėjo išdarkytas bangas bei pynimus keičia didelės apimties garbanos, puošnūs ir dideli kuodai. Bet šukuosenos turi atrodyti lengvos, kad nesimatytų vėlimo ir plaukų lako. Na, o kas liečia plaukų aksesuarus – gyvų gėlių vainikus keičia metaliniai, puošti perlais, kristalais ar kitais akmenimis aksesuarai.

Segėti nuometą ar ne?  Galima jį užsidėti tik ceremonijos ir fotosesijos metu ar segėti visą dieną, tai tik Jūsų asmeninis pasirinkimas. Nuometas yra labai gražus nuotakos atributas, kuris gražiai atrodo nuotraukose. Tačiau kaip plaukų stilistė labiau mėgstu, kai nuotakos renkasi aksesuarus, nes nuometas labai apriboja šukuosenų pasirinkimo galimybes.

Kad ir kokią šukuoseną pasirinktumėte reikėtų nepamiršti, kad mada kinta, o stilius išlieka. Tai posakis, kuriuo rekomenduoju vadovautis  nuotakoms. Kadangi šukuosenų variantų yra daugybė, vertėtų nepamiršti, kas Jums tinka prie veido bruožų ir kūno sudėjimo. Siūlau išlikti savimi, ir nepamiršti, kad klasika ir natūralumas visada bus aktualūs.  Todėl jei pasirinksite klasikinį kuoduką arba norėsite būti tvarkingai sušukuotais paleistais plaukais, drąsiai rinkitės šias šukuosenas.  Tik svarbu nepamiršti, jog šukuosena turi derėti prie suknelės modelio bei vestuvių vietos.
 
 

Naujausios makiažo tendencijos


Ir trumpai apie makiažo tendencijas. Ryškus, kreminis kontūravimas jau nebe madingas. Šio sezono tendencijos tokios pat kaip ir pernai – skaisti ir spindinti oda, skaistalai, ryškios lūpos.

Dėkoju fotografams Romuald Piurko ir Di Rianna bei vestuvinių suknelių salonui „Viva La Fiesta“  už pagalba ruošiant straipsnį.
 
 
Kontaktinė informacija:
------------------------------
Margarita Sokolovskaja
Tel. 8-605 30590
El. paštas your.style.ms@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 

 

Straipsnį ir nuotraukas pateikė visažistė-plaukų stilistė Margarita Sokolovskaja
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Naujas žurnalo SANTUOKA.LT numeris!

Naujas žurnalo SANTUOKA.LT numeris!

MERGVAKARIO IDĖJA: Neužmirštamas indėniškas mergvakaris Vinetu kaime!

MERGVAKARIO IDĖJA: Neužmirštamas indėniškas mergvakaris Vinetu kaime!

5 vestuvių tradicijos, kurios šiandien jau nebėra privalomos. Kuo jas pakeisime?

5 vestuvių tradicijos, kurios šiandien jau nebėra privalomos. Kuo jas pakeisime?

Banner