Banner

Kodėl nuotakos šukuosena ir makiažas kainuoja daugiau?

Kodėl nuotakos šukuosena ir makiažas kainuoja daugiau?
 
 
 
„Planuojant vestuves nuotakos susiduria su tokiu nesmagiu faktu kaip kainų skirtumas. Viskas kas susiję su vestuvėmis kainuoja daugiau – suknelė, bateliai, aksesuarai, gėlės ir, be abejo, ne išimtis šukuosena bei makiažas. Dažnai nuotakos specialistų prašo paaiškinti iš kur atsirado kainų skirtumas ir kuo ypatinga yra vestuvinė šukuosena“ – pasakoja vizažistė-plaukų stilistė Margarita Sokolovskaja.
 
 
 
Margarita portalui Vestuviupartneris.lt papasakojo iš ko susideda grožio paslaugų kaina:
 
1. Meistro kvalifikacija bei darbo patirtis. Savaime suprantama, kad kuo daugiau meistras investuoja į savo tobulinimąsi (t.y. lanko seminarus, kelia kvalifikaciją įvairiuose kursuose), tuo jo teikiamų paslaugų kaina yra didesnė.
 
2. Naudojama kosmetika. Kvalifikuoti grožio meistrai dirba su profesionalia kosmetika, kuri yra brangesnė už tą, kurią galima įsigyti prekybos centruose.
 
3. Paslaugos atlikimo vietos. Ir galiausiai nemažą paslaugų kainos dalį sudaro paslaugų atlikimo vieta, todėl šukuosenos ar makiažo kaina pas meistrę namuose arba prabangiame salone gali skirtis kardinaliai.
 
 
 
„Tikrai nepateisinu tų grožio specialistų ar grožio salonų, kurie nuotakos šukuosenos ar makiažo kainą užkelia dvigubai ar trigubai, mano nuomone makiažo kaina 100 Eur. ar daugiau yra neadekvati Lietuvos rinkai. Bet tai, kad nuotakos šukuosenos ir makiažo kaina yra šiek tiek didesnė, yra natūralu ir paaiškinsiu kodėl:
 
4. Bendravimui su nuotaka skiriama žymiai daugiau laiko, dažniausiai bendravimas prasideda 3-6 mėn. iki vestuvių: tuo metu aptariamas šventės laikas, vestuvių tematika, nuotakos suknelės stilius, peržiūrimi patinkančių būsimai nuotakai šukuosenų ir makiažų pavyzdžiai bei sutariama bandomosios šukuosenos ir/ar makiažo data. Tad bendravimui skiriama tikrai nemažai laiko, kurį grožio specialistas galėtų skirti kitiems darbams nuveikti.
 
5. Dažniausiai nuotakos gražinasi anksti ryte ir vasaros šeštadieniais grožio meistrams neretai tenka keltis 5val. ryto ar net ankščiau. Dėl to darbo diena tampa nenormuota ir tai įtakoja paslaugos kainą.
 
6. Plaukų stilistas ir visažistas puošiantis nuotaką turi išmanyti ne tik savo darbą, bet ir mokėti priderinti šukuoseną ir makiažą prie suknelės modelio, aksesuarų, puokštės bei visos vestuvių šventės stiliaus (t.y. sukurti visa įvaizdį), nes nuotaka turi atrodyti harmoningai, o tai gali padaryti tik kvalifikuotas meistras. Būna ir tokių kuriozinių situacijų, kai nuotakos norėdamos sutaupyti, pasako, kad dalyvaus šventėje kaip svečias ar pamergė, tuomet ir gaunasi, kad šukuosena „sau', o suknelė „sau“. Dėl to nuotaka atrodo be išlaikyto stiliaus, o dėl to nukenčia ir vestuvinių nuotraukų kokybė.
 
7. Ir galiausiai nuotakos šukuosenos ir makiažo kūrimas yra labai atsakingas darbas. Tiek šukuosena, tiek makiažas turi išsilaikyti nuo ankstyvo ryto iki šventės pabaigos, todėl naudojama daugiau fiksuojančių priemonių. Be to, viskas atliekama itin kruopščiai tam, kad nuotaka atrodytų nepriekaištingai ir gyvai per fotografo objektyvą iš visų rakursų“ – dalinasi savo patirtimi visažistė-plaukų stilistė.
 
 
 
 
 
„Nuotaka yra ypatinga klientė, dėl kurios grožio meistrai išgyvena daug emocijų - kartu džiaugiasi arba pergyvena, o kartais ir sapnuoja (šypsosi). Patikėkite, aš prisimenu visas savo nuotakas ir kartais peržiūriu jų nuotraukas socialiniuose tinkluose, kad sužinočiau, kaip joms sekasi ar net pasidžiaugiu, jeigu yra susilaukusios šeimos pagausėjimo bei kitomis gražiomis akimirkomis“ – atvirauja Margarita.
 
 
„Ir pabaigai norėčiau pabrėžti bandomosios šukuosenos ir makiažo svarbą! Tikrai rekomenduoju visoms nuotakoms nepatingėti ir atrasti laiko tai atlikti. Tik taip galėsite artimiau susipažinti su meistru bei gyvai įvertinti kaip jis atlieka savo darbą. Bandomoji šukuosena ar makiažas padės Jums galutinai apsispręsti dėl savo pasirinkimo. Dažnai būna, kad nuotaka nori elegantiško kuoduko, bet pabandžiusi supranta, kad blogai su juo jaučiasi ir vis dėl to nori romantiškos šukuosenos. Vestuvių dieną tokiems eksperimentams tikrai nebus laiko. Nuotakos, kurios pasidaro bandomąją šukuoseną ir makiažą, vestuvių dieną patiria mažiau streso ir būna linksmesnės.“
 

 
 
Kontaktinė informacija:
------------------------------
Vizažistė-plaukų stilistė
Margarita Sokolovskaja
Tel. 8-605 30590
El. paštas your.style.ms@gmail.com
 
 
 
 

 

 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė vizažistė-plaukų stilistė Margarita Sokolovskaja
Nuotraukos: Isaiah Urken Photography/Kaaral Trading
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Paaiškiname, kas slypi už 9 populiarių vestuvių tradicijų ir prietarų

Paaiškiname, kas slypi už 9 populiarių vestuvių tradicijų ir prietarų

Kodėl Jums turėtų patikti vestuvių be vakarinės dalies idėja?

Kodėl Jums turėtų patikti vestuvių be vakarinės dalies idėja?

Kokių klaidų neturėtų daryti nuotaka rinkdamasi vestuvinę šukuoseną?

Kokių klaidų neturėtų daryti nuotaka rinkdamasi vestuvinę šukuoseną?

Banner