Banner

Nuotakos puokštė

Nuotakos puokštė

Nuotakos puokštė - tai vienas pačių svarbiausių ir matomų vestuvių dienos simbolių, todėl puokštė turi būti gerai apgalvota. Floristas, parinkdamas nuotakai vestuvinę puokštę, būtinai turi žinoti, kokią suknelę nuotaka vilkės savo vestuvių dieną, koks makiažas paryškins jos veido bruožus, kokios gėlytės derės jos plaukuose. Daug kas priklauso nuo nuotakos suknelės stiliaus, jeigu suknelė įlieminta, tinka apvali puokštė, jeigu dalis suknelės plati, tinka svyranti puokštė, kuri reikalui esant suteikia nuotakai lieknumo. Labai svarbu, kad nuotaka, nešdama puokštę, jaustųsi laisvai.
Atsižvelgiant į tai, ar jaunoji puokštę pasirenka tik kaip mažą akcentą, ar kaip pagrindinį papuošalą, floristas sukurs didelę ir puošnią puokštę arba mažą, kuklią ir lengvą. Nuotakos puokštė gali būti saulės pavidalo - tada kompozicijoje vyrauja ramunės, astros, gerberos, jurginai. Labai įdomiai ir išraiškingai atrodo didelės apvalios puokštės.
Gyvų gėlių vestuvinė puokštė gali virsti ir kaklo papuošalu. Svarbiausia, kad ji derėtų prie būsimos nuotakos suknelės, kaklo linijų. Kaklo papuošalas gali būti pagamintas ne tik iš specialiai tam paruoštų gėlių žiedų, lapų, bet ir specialių karoliukų, perliukų, juostelių, dekoratyvinių vielučių ir kitokių detalių, tai priklausys nuo Jūsų ir floristo fantazijos. Jei Jums atrodo, kad vien kaklo papuošalo nepakanka, floristas gali pagaminti ir mažesnę vestuvinę puokštelę, kurioje atsikartotų tos pačios gėlės, kurios yra ir ant Jūsų kaklo.
Tradicinę vestuvinę gėlių puokštę galėtų pakeisti gyvų gėlių apyrankė, gėlėmis dekoruotas rankinukas, pati suknelė, ar net gyvomis gėlėmis papuošti bateliai. Be abejo, lieka populiariu ir šukuosenos dekoravimas gyvomis gėlėmis. Nors tai nėra ilgalaikė "gėlių bižuterija", tačiau šventinę dieną ir naktį tikrai atlaikys. Gėlės saugomos kaip fotografija ant sienos, kur pridedamas ir jaunikio papuošalas, arba kaip graviūra su vestuvių data - visa tai liks puikiu prisiminimu jauniesiems per ilgus jų bendro gyvenimo metus.

Atgal
0

  
Banner