Banner

Lietuvos dekoratoriai pristato vestuvinio dekoro naujienas!

Lietuvos dekoratoriai pristato vestuvinio dekoro naujienas!
Šiandien vis daugiau jaunųjų skiria ypatingą dėmesį savo vestuvių įvaizdžiui, o dekoras yra neatsiejama jo dalis. Žinoma, sukurti vientisą, elegantišką, šventės vietą papildantį vestuvių dekorą nėra paprasta – todėl dažnai šis darbas patikimas profesionalams. Žinomi dekoratoriai su portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT skaitytojais dalinasi naujausiomis vestuvių dekoro tendencijomis ir idėjomis, kaip sukurti unikalų, jaukų ir elegantišką šventės stilių.
 
 
„Glamour Rustic“ vestuvių stilius
 
Jau daug metų vestuves puošiantys dekoratoriai „August Wedding“ pasakoja, jog kuriant prabangų ir elegantišką vestuvių dekorą nėra būtina naudoti vien brangias, įspūdingų dydžių gėlių kompozicijas. Šiuo metu itin populiaru vestuves puošti lauko ar sodo gėlėmis – taip suteikiant šventei autentiškumo, natūralumo bei jaukumo. Tačiau net ir pasirinkus gana paprastas, vienos rūšies gėles galima sukurti prabangos ir rafinuotumo įspūdį – tereikia pasirinkti tinkamus dekoro elementus. Auksinės kėdės, prabangūs rėmeliai, žvakidės, polėkštės – visi šie elementai, derinami kartu su gamtoje surandamomis gėrybėmis, sukuria „glamour rustic“ stilių. Nuotraukose užfiksuotame „August wedding“ kurtame vestuviniame dekore buvo panaudota daugiau nei šimtas astros žiedelių, o kiekvienas stalas vietoj įprastinės stalų numeracijos buvo pavadintas gėlių vardais. Na ir, žinoma, dekoro akcentu tapo auksu žėrintis nuostabaus grožio desertų stalas.
 
 
 
Vestuvių dekoravimas „August Wedding“
Tel. +370 684 42501  
El. p. augustweddingeu@gmail.com 
Internetinė svetainė: www.augustwedding.lt
 
-------------
 
Jaukios itališko stiliaus vestuvės
 
Pasak vestuvių dekoratorės Linos Ruokienės („LiDesign.lt“), viena mėgstamiausių vestuvių temų yra tiesiog jaukumas ir šiluma. Tai, anot dekoratorės, geriausiai atsiskleidžia tuomet, kai dekoras atitinka pasirinktos šventės vietos nuotaiką, aplinką, dera jau esančiame kontekste. Nuotraukose užfiksuotame „LiDesign.lt“ dekore itališko stiliaus vilos erdvėje galima pastebėti gesintų melsvų atspalvių akcentų bei sendintų detalių darną. Vis dažniau dekore naudojamos spalvotos žvakės buvo derintos prie tokios pat spalvos servetėlių, ant kurių jaukiai įsitaisė rankų darbo vardų kortelės. Stalo centre žalumos ir gėlių puokštes papildė nėriniai, knygos, leidžiančios detales komponuoti skirtinguose lygiuose. Kai dėmesys skiriamas tiek visumai, tiek mažiausioms detalėms, tuomet ir sukuriamas jaukumo įspūdis.
 
 
Vestuvių dekoratorė Lina Ruokienė („LiDesign.lt“)
Tel. +370 688 17687
El. p. lina@lidesign.lt
Internetinė svetainė: www.lidesign.lt
 
-------------
 
Veidrodžiai ir akrilo dekoracijos
 
Dekoratorė Martyna Valonienė („Co Co Deko“) teigia, kad ne gėlės ir jų dydis lemia prabangų vestuvių įvaizdį, o naudojamos dekoracijos ir rekvizitai. Veidrodžiai ir perregimos akrilo dekoracijos – tai elementai, dvelkiantys prabanga, suteikiantys elegancijos tiek minimalistiniam tiek rafinuotam renginiui. Būtent tai atsispindi ir nuotraukose užfiksuotame „Co Co Deko“ vestuvių dekore. Gėlės įkomponuotos vidutinio dydžio ir skirtingų aukščių vazose atrodo išties subtiliai ir elegantiškai.  
 
 
 
Vestuvių dekoravimas „Co Co Deko“
Tel. +370 658 72710
El. p. cocodeko0@gmail.com
FACEBOOK: Co Co Deko
 
-------------
 
Šventės akcentas – gėlės!
 
Vestuvių dekoratorė „Kamilla decor by ProArti“ atvirauja, kad jai vestuvių šventė visgi asocijuojasi su gėlėmis. Gėlės vestuvėms suteikia švelnumo, grakštumo ir elegancijos, o ką jau kalbėti apie nuostabų jų skleidžiamą aromatą. Tiems, kas pageidauja purių, įspūdingo dydžio gėlių kompozicijų, dekoratorė siūlo rinktis itin dideliais žiedais išsiskiriančias hortenzijas. Taip pat prabangiuose dekoruose dažnai naudojami ir rožių, jurginų žiedai. Nuotraukose užfiksuotame „Kamilla decor by ProArti“ dekore nuostabios masyvios gėlių kompozicijos derinamos su krištolinėmis žvakidėmis, aukštomis vazoms – taip sukuriamas itin romantiškas ir prabangus vestuvių įvaizdis.
 
 
Vestuvių dekoravimas „Kamilla decor by ProArti“
Tel. +370 658 48007
El. p. kamilladecor@gmail.com
 
-------------

 

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
TOP vietos,  kur atšvęsti vestuves galite dar šiemet!

TOP vietos, kur atšvęsti vestuves galite dar šiemet!

Ką reikėtų žinoti apie brandžios nuotakos makiažą?

Ką reikėtų žinoti apie brandžios nuotakos makiažą?

Madingi fotografai, kuriuos galite užsisakyti dar šiems metams!

Madingi fotografai, kuriuos galite užsisakyti dar šiems metams!

Banner