Banner

Dekoras – tai gera emocija

Dekoras – tai gera emocija

Džiaugiamės, kad vis daugiau jaunavedžių savo vestuvių šventei pageidauja ne tik gero maisto, linksmo vakaro, gražių drabužių, bet ir dekoruotos, jaukios erdvės. Sutinku, kad į tai reikia šiek tiek investuoti, bet patikėkite, tai atsiperka… Atsiperka geromis emocijomis!
Nesvarbu, kur švenčiate: ar elegantiškame restorane, puošniame dvare, ar kaimo sodyboje – prisilietus dekoratoriui – erdvės keičiasi. Jos kviečia susirinkusius svečius pajausti, kad šis vakaras skirtas Jiems, kad jaunavedžiams jie yra svarbūs. Natūraliai kyla noras pasitempti, būti geresniais, linksmesniais, dalintis gera nuotaika, sveikinimais ir komplimentais.
Į „Baltą Angelą” dažniausiai kreipiasi poros, kurios pačios planuoja savo vestuves. Pažintis su jaunavedžiais, tai tarsi prisilietimas prie tau nepažįstamų žmonių gyvenimo, kai jie atveria slapčiausias savo svajones, kai jie pasitiki tavimi. Ir tu supranti, kad neturi teisės jų nuvilti...Kol kas mums sekasi :)
Kartais išgirstame klausimą – o ką gi veikia dekoratoriai ? Kodėl papuošti erdvės negali draugė, ar užsakyto restorano darbuotojai? Mes už tai, kad kiekvienas dirbtų savo darbą – draugės švęstų, padavėjai rūpintųsi maistu ir kokybišku aptarnavimu, o dekoratoriai dekoruotų. Patikėkite, „Balto Angelo” dekoratoriai nuveikia tikrai daug:
- Sukuria vestuvių dekoro idėją. Kartais jaunavedžiai patys ją atsineša, bet labai svarbu ją išgryninti, nušlifuoti ir įgyvendinti „Nuo…iki”;
- Gamina kvietimus;
- Rūpinasi viskuo, kad dekoras būtų stilingas ir hamoningas: ieškome medžiagų, baldų, indų, žvakių, audinių ir kitų grožybių;
- Kuria rankų darbo linkėjimų albumus, stalo korteles, sėdėjimo planus, kitas dekoracijas;
- Komponuoja puokštes , butenjeres ir kitas gėlių kompozicijas;
- Suranda dovanėles tėveliams ir svečiams. Dailiai jas supakuoja;
- Siūlo autorinius šeimos židinius;
- Vestuvių dieną visas sutartas idėjas įgyvendina. „Baltam Angelui” patinka stebinti savo poras staigmenomis, tad visada esame paruošę jiems „razinką” :)
- Sutvarko svečių dovanotas gėles. Siekiame, kad ir jos taptų šventės puošmena.
Turėdami ilgametę dekoravimo patirtį, jaunavedžiams negailime patarimų. Stengiamės juos nuraminti, apgaubti nuoširdumo, kantrybės ir gėrio sparnais. Ir dar, esame įsitikinę, kad tik dirbant su Meile, pasiekiamas puikus rezultatas, o savo darbą mes laaabai įsimylėję!
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: baltasangelas.com

      

Atgal
0

  
Banner