Banner

Vestuvių dekoracijos: nuomotis, pirkti ar samdyti dekoratorius?

Vestuvių dekoracijos: nuomotis, pirkti ar samdyti dekoratorius?

Kiekviena būsima nuotaka ištisas valandas mėgina įsivaizduoti savo vestuvių dieną. Žinoma, visos esame skirtingos ir mūsų skonis skiriasi, tačiau kiekviena norime jaukios ir gražios šventės. Gražios? Ne – nuostabios! Su daug lempučių, nuostabiomis puokštėmis, rankų darbo stalo kortelėmis, mielomis ir šildančiomis smulkmenomis. Ir, žinoma, būtų taip gerai, jei viską pasidarytume pačios – juk tai teikia tiek malonaus džiaugsmo. Bet ką daryti jei nemokame, arba tiesiog neturime laiko rankdarbiams arba pirkiniams, kurie bus naudojami tik vieną vienintelį kartą. „Decofest.lt“ komanda pateikia keletą priežasčių, kodėl verta rinktis dekoracijų nuomos paslaugas bei dalinasi patarimais, kada geriau pasitikėti dekoravimo paslaugas teikiančiais profesionalais.

 

Dekoracijas nuomotis verta, nes...

 
PIRMA PRIEŽASTIS. Tai neatima malonumo savo šventę kurti pačiai. Jei esi kūrybinga, žinai ko nori ir turi menininkės gyslelę – puikiai susidorosi ir savo šventę sukursi būtent tokią, apie kokią svajoji pati. Ir bus itin malonu žiūrėti nuostabias nuotraukas žinant, jog tas grožis yra Tavo pačios kūrybos vaisius.
 
 
ANTROJI PRIEŽASTIS. Sutaupysi nemažai savo vestuvėms skirto biudžeto. Nuomotis dekoracijas yra kur kas pigiau, nei jas pirktis, gamintis ar samdytis dekoratorių paslaugas.
 
TREČIOJI PRIEŽASTIS. Nuomodama dekoracijas, o ne jas pirkdama ar gamindamasi – sutaupysi ne tik laiko bet ir sandėliuko vietos – juk išmesti ar tiesiog atiduoti bus gaila, tad optimistiškai galvosi, jog kada nors šiuos daiktus dar panaudosi arba parduosi. O gal paskolinsi kažkada tekėsiančiai pusseserei, kurios skonis visiškai skiriasi nuo Tavo…
 
KETVIRTOJI PRIEŽASTIS. Jokių rūpesčių. Išsinuomoji dekoracijas ir viskas. Tau nereikia sukti galvos, kas tas dekoracijas pristatys į vietą, sumontuos, o po šventės – demontuos. Tai ypač svarbu po šventės – juk šiuo metu norisi tik mėgautis medaus mėnesiu ir savo svečiams siuntinėti padėkos laiškelius.
 
 
 

Na, o kada dekoracijas reikėtų pirkti?

  
„Decofest.lt“ dekoratorės pataria, kad pirkti dekoracijas reikėtų tik tada kai būsite įsitikinusios, jog tuos daiktus panaudosite dar ne kartą: galbūt tai bus servetėlių žiedai, stalo takeliai ar unikalūs, asmeniškai Jums pagaminti dekoro elementai, pavyzdžiui dabar itin populiarūs mediniai užrašai, kurie gali tapti puikiu Jūsų naujų bendrų namų dekoro elementu, dar ilgai priminsiančiu Jūsų pačią gražiausią šventę.
 

Kada geriau pasitikėti profesionalais?

 
Tačiau yra keletas atvejų, kai profesionalų pagalba yra naudingesnis pasirinkimas,nepaisant paslaugų kainos, sako „Decofest.lt“ dekoratorės. Jei Tau sudėtinga kurti, jei visiškai nemėgsti kruopščių ir kūrybingų darbų, jei neturi fantazijos ir laiko – tuomet nedvejodama kreipkis į specialistus. Jei tokio pobūdžio rūpesčiai Tau kels pernelyg daug streso, tuomet geriau tegu už Tave dirba savo darbą išmanantys žmonės, o Tu tuo tarpu pasimėgauk šventiniu laukimu ir drugeliais pilve!
 
 
 
Kontaktinė informacija:
 
Tel. +370 699 24719
Internetinė svetainė: www.decofest.lt
Facebook: Decofest.lt
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Decofest.lt“.
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
7 ženklai, rodantys, kad radote savo išrinktąjį!

7 ženklai, rodantys, kad radote savo išrinktąjį!

Ikoniškas nuotakos aksesuaras sugrįžta!

Ikoniškas nuotakos aksesuaras sugrįžta!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

Banner