Banner

„AMOURD’EVIL“ pristato naujieną: vestuvių dekoravimas kvapais!

„AMOURD’EVIL“ pristato naujieną: vestuvių dekoravimas kvapais!
 
Šiandien, nei viena šventė ar vakarėlis neįvyktų, jeigu jame nebūtų skanaus maisto, vedėjo, puikios muzikos, nuostabių gėlių ar foto sienelės.Tačiau ar kada pagalvojote, kad įžengę į šventės erdvę, mes pirmiausia įkvėpiame, o tik tada pradedame dairytis aplinkui. Kvapai žmogui yra labai svarbūs ir veikia emocijas, jausmus bei būseną. Juk ne veltui mums duota uoslė- pojūtis, kuriam nereikia pereiti racionalaus proto vertinimo. Jis keliauja tiesiai į emocinį smegenų centrą ir susieja kvapą su prisiminimais, išgyvenimais, jausmais. Tokie prisiminimai lieka amžiams ir tik vėl užuostas aromatas gali juos prikelti ir priversti žmogų pasijusti taip, kaip anąkart.
 
 
 

Naujausia vestuvių tendencija – dekoravimas kvapais

 
Pasaulyje sparčiai populiarėja nauja kvepiančių renginių, pobūvių, vestuvių tendencija. Ankščiau vestuvių kvėpinimas buvo tik nereikšminga detalė, tačiau dabar jaunieji vis dažniau stebina savo svečius nepamirštamais kvapų deriniais. Žmonėms norisi ne tik puikios muzikos, ištaigingos pokylių salės, gurmaniškos vakarienės, gėlėmis puoštų stalų, tačiau nemažiau svarbi kiekvieno dalyvio būsena ir juos supanti atmosfera. Tad yra būtina sukurti nuotaiką svečiams. Tam puikiai tinka aromatai.
 
Juk pasitelkus medienos, vanilės, muskuso, gintaro aromatus galima sukurti prabangos, išskirtinumo kupinas akimirkas. Naudojant citrusų, rožių, vaisių derinius galima kurti lengvumo, siautulio nuotaiką. Aromatai, mums to net nesuvokiant, koduoja mūsų nuotaiką ir veiksmus, todėl vestuvėms labiausiai tiktų lengvas rožių, frezijų, greipfrutų aromatas. Kalbant apie interjerą – vyrauja medžio, vanilės, santalo, muskuso ir prieskonių aromatai. Nepamirškite, jog kvapai kuria nuotaiką, todėl gerai pagalvokite kaip norite nuteikti savo vakaro svečius.
 
Kvapnių sojų vaško žvakių ir namų kvapų panaudojimo galimybės šventėse yra labai plačios, tad pasitelkę fantaziją galime suvienyti jėgas ir kvapais užkariauti mintis bei širdį!
 
„AMOURD’EVIL“ – pirmoji įmonė Lietuvoje siūlanti dekoravimo kvapais paslaugą. Todėl šiame straipsnyje patarsime, kaip pagal naujausias tendencijas dekoruoti šventės vietą aromatais, kad su kvapu susijusi emocija įstrigtų ilgam, o svečiai nepaliaujamai stebėtųsi, kaip tai buvo originalu ir nauja!
 
„AMOURD’EVIL“ – dviejų seserų ir brolio įkurta lietuviška įmonė, kurioje rankomis kuriamos prabangios sojų vaško žvakės ir namų kvapai. „AMOURD’EVIL“ pavadinimo reikšmė – išskirtinė ir užslėpta. „Amour“ prancūziškai reiškia „meilė“. Antrąjį žodį būtina skaityti nuo galo. „Live“arba „Lived“ išvertus reiškia „gyventi“ arba „gyveno“. Kurėjai didelį dėmesį skiria kokybei ir išskirtinumui, todėl ši produkcija turi gebėjimą suteikti nepamirštamas akimirkas.
 
Meilė gyvena kiekvieno mūsų širdyje, todėl esame verti geriausio!
 
 
 
  

Iškvėpinkite fojė

 
Foje svarbi vieta – juk atvykę svečiai, norėdami patekti į pagrindinę salę, žengia pro šią erdvę. Būtent čia „AMOURD’EVIL“ rekomenduoja pastatyti prabangaus aromato, rankų darbo sojų vaško žvakę(-es). Patikėkite, pradžioje kvapas atkreips dėmesį, po to užvaldys jausmus, o tada taps nepakeičiama supančios atmosferos dalimi!
 

Kitos kvapų panaudojimo galimybės

 
Kvėpinkite desertų ir užkandžių stalus, fotosienelės erdvę. Degdamas sojų vaškas leis išsiskleisti eteriniams aliejams, todėl net dekoruojant stalą lauko palapinėse/terasose, kiekvienas sėdėdamas prie tokio stalo, jausis pakylėtas maloniai užburiančio aromato. Žvakės tobulai dera kartu su palinkėjimų ar stalo kortelėmis. Puikiai atrodo ir kartu su gėlių kompozicijomis. Pasirinkus tinkamą žvakių dydį, galite jas dovanoti šventės dalyviams ir nustebinti juos originalumu bei prabangiais aromatais.
 

Dekoruokite šventės stalą, kvėpinkite pagrindinę salę

 
Stalo dekoravimas nepaprastai atsakinga užduotis. Stalas turi turėti estetinį vaizdą – jokiu būdu neapkraukite jo didžiulėmis puokštėmis ir dekoracijomis, kad sėdintieji galėtų vienas kitą matyti. Tačiau neužmirškite nustebinti atvykusius svečius, sukurkite tobulą šventės atmosferą su laiko patikrintais „AMOURD’EVIL“ aromatais.
 
Rekomenduojame tokį dekoravimo kvapais principą: vieną didelę žvakę (degimo laikas 40 val.) skirti 9 žmonėms, arba 30 m². Taigi vienam stalui reikia vienos didelės žvakės, jei ji vidutinio dydžio (deganti 30 val.) – statykite du vienetus.
 
 
 

Dovanokite įsimintinas akimirkas šventės dalyviams

 
Nustebinkite savo šventės dalyvius draugišku gestu – pasitikite kiekvieną įteikdami kvapųjį vokelį arba sojų vaško aromaterapines roželes. Vokeliuose paslėptos medžio drožlės iškvėpintos geriausiais „AMOURD’EVIL“ sukurtais aromatais. Vokelis kvapą skleis 2-3 savaites. Taip pat vokelius galite derinti su stalo kortelėmis, palinkėjimų kortelėmis ar gėlių kompozicjomis.
 
Aromaterapines roželes riškite prie kėdės ar net paslapčia įmeskite į svečių paltus, rankines. Roželes derinkite prie serviravimo stilistikos. Stalo viduryje statykite aroma-židinukus, lydykite roželes ir kurkite nepamirštamą šventės atmosferą kvapais. Nelydomos roželės aromatą skleis 3-4 mėn. o lydomos pripildys ir apgaubs patalpą prabanga.
 
Pasibaigus šventei, vokeliais arba roželėmis svečiai galės kvėpinti namų stalčius, drabužines, indaujas, rankines ir netgi automobilius. Nepakartojama patirtis ir originalumas! Būkite novatoriškų idėjų skleidėjais, tegul Jūsų šventė, kvapų dėka, tampa įsimintina!
 
 
 

Dovanokite vakaro nuotaiką

 
Kvapai, kaip ir muzika, turi magišką savybę mus nukelti į tam tikrą vietą. Juk užsidegęs žvakę iš nuostabaus vestuvių pokylio, žmogus akimirksniu ten nusikels. Tad „AMOURD’EVIL“ pataria dovanoti žvakes skardinėje širdelėje.
  
Jas galite rinktis dviejų dydžių: mažos, kurios degs ~ 7 val. ir didesnės degančios iki 25 val. Rinkitės aromatus iš „AMOURD’EVIL“ kvapų paletės, kurie derės su vestuvių tematika, dekoru ar net vieta. Taip pat, „AMOURD’EVIL“ rekomenduoja širdeles papuošti personaliniais lipdukais su Jūsų inicialais ar trumpa fraze.
 
 

Keramikos dirbiniai–išskirtinė šventės dekoro detalė

 
„AMOURD’EVIL“ keramikos meistrai siekdami elegancijos ir išskirtinumo naudoja tik aukščiausios kokybės itališką molį, kuris jų rankose virsta nepakartojamais dirbiniais. Tai originalūs ir vienetiniai dirbiniai skirti puošti šventės interjerą, dovanoti jaunavedžiams arba perteikti meilės, padėkos žinutę artimam žmogui.
 
 
 
 
 
 
Kontaktinė informacija:
Tel. +370 677 81 418
El. paštas marketingas@amourdevil.com
Internetinė svetainė: amourdevil.com
Adresas: Savanorių pr. 255 ( PC „Hyper Maxima“), Kaunas

 

 

Straipsnį ir nuotraukas pateikė „AMOURD’EVIL“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

Geriausias būdas, kaip praleisti nuotakos rytą!

Geriausias būdas, kaip praleisti nuotakos rytą!

Fatališkas miesto nuotakos įvaizdis: aprangos ir aksesuarų idėjos

Fatališkas miesto nuotakos įvaizdis: aprangos ir aksesuarų idėjos

Banner