Banner

Užburianti lempučių magija Jūsų vestuvėse!

Užburianti lempučių magija Jūsų vestuvėse!
 
Besiruošdamos savo vestuvėms poros sprendžia daugybę klausimų ir ieško geriausių idėjų. Pradedant nuo datos bei vietos, baigiant dekoro detalėmis. Į dekorą įeina ir vestuvių apšvietimas. Vienos poros jau nuo pat pradžių turi aiškią viziją, reikės ar nereikės lempučių bei, žinoma, jei reikės, kokių ar netgi kaip jos turi kabėti ir kokią atmosferą sukurti. Kitos – ilgai šlifuoja tą „deimantą“, kol atranda sau artimiausią variantą. „Deimanto“ apdirbimo eigoje, savaime aišku, kyla daug klausimų ir tuomet į pagalbą skubame mes, „Ponas Edisonas“ – komanda dirbanti šventinio apšvietimo srityje.
 

Vestuvių puotos papuošimas lemputėmis nėra vien graži dekoracija, jis dažnai išsprendžia ir vietos apšvietimo problemas. O variantų, kaip papuošti ir / ar apšviesti Jūsų vestuvių šventę, mes galime pasiūlyti pačių įvairiausių.

Nuotr: fotografė Laima Druknerytė

LED lempučių girliandos

 
Populiariausia paslauga vis tik išlieka tradicinių LED lempučių girliandos nuoma. Šių lempučių girliandos daugumai patrauklios tiek finansine prasme, tiek savo lanksčiu pritaikymu daugelyje lokacijų. LED lempučių girliandas paprasta pasikabinti patiems, jos nereikalauja ypatingų sąlygų bei elektros resursų. Tai populiariausias ir paprasčiausias, bet tikrai ne prasčiausias, vestuvių šventės dekoro lemputėmis variantas. LED lemputė – tai vis tik tas genealumas, kuris slypi paprastume. Ilgaamžė, taupi ir labai žavinga įvairiais pavidalais.

 
Nuotr: „AGNĖ SOLO fotografija“  Nuotr: fotografė Laima Druknerytė
 

LED užuolaida


Dar vienas vestuvių dekoravimo lemputėmis būdas – LED užuolaida. Tai puikus sprendimas dekoruojant langus ar sienas ir dažnai pasirenkamas kaip foto sienelės akcentas ar scenos dekoras. Užuolaidoje esančios mažytės LED lemputės suteikia žibėjimo efektą ir sukuria šventišką atmosferą.

 
Nuotr: „Žilvinas Drevinskas foto“ Nuotr: „Donatas Vaičiulis Photography“

 

Vintažinių lempučių girliandos


Prieš keletą metų Lietuvoje dar buvo naujiena, o šiuo metu jau tapo populiaru - vintažinių lempučių girliandos. Jauki šviesa bei dailios formos lemputė dovanoja romantišką bei išskirtinę visumą, kuriai abejingų nelieka. „Pono Edisono“ vintažinės lemputes yra kaitrinės, tad šildo ne tik akį, bet ir kūną. Na ir, žinoma, labai patogus šviesos intensyvumo reaguliavimas mums leidžia išgauti tokį šviesumą, kuris labiausiai tinka ir patinka.

 
Nuotr: „Mgmedia.lt“  Nuotr: „Balti Rėmeliai – vestuvių fotografija“
 

LED kriokliai

 
Švenčiant vestuves miške, šalia jo ar šventės vietoje esant bent vienam gražiam medžiui, nuostabus apšvietimo būdas – LED kriokliai. Tai yra vienas magiškiausių apšvietimo būdų. Žinoma, kad būtų galima įgyvendinti viską tiksliai ir techniškai, reikia tinkamų sąlygų ir profesionalo rankos. Tad dažniausiai magiją su kriokliais keliajame kurti mes.
 
 
Nuotr: „Ponas Edisonas“                            Nuotr: „Ponas Edisonas“

 

Žvaigždžių spiečiai po stikliniais gaubtais


Pats švelniausias ir trapiausias mūsų šviečiantis dekoras – žvaigždžių spiečiai po stikliniais gaubtais. Tai tarsi žvaigždėtas dangus ant Jūsų vestuvinio stalo. Dera kartu su žvakėmis, vietoje žvakių, ant pagrindinio ar saldaus stalo. Ir svarbiausia, kad baterijomis maitinamus spiečius galima labai patogiai apgyvendinti kur norisi nepriklausomai nuo elektros šaltinio, tad žvaigždynams nebūtinas dangus!
 
 
Nuotr: Rūta Rylaitė Švelnė                                                  Nuotr: „Pūsta suknelė / Puffy dress“

Mūsų komandoje dirbantys žmonės visuomet pasiruošę atsakyti į iškilusius klausimus, padės išsirinkti tinkamiausią apšvietimą, patars dėl kiekio ir esant poreikiui atvyks į vietą ir gražiai bei saugiai pakabins lemputes.

„Pono Edisono“ tikslas – padėti nušlifuoti „deimantą“ taip, kad jis sužibėtų pačiomis gražiausiomis savo pusėmis ir / ar nepriekaištingai įgyvendinti jau turimą jaunųjų viziją.

Su magiškais linkėjimais,
„Ponas Edisonas“
 
 
 
Kontaktinė informacija:
www.ponasedisonas.lt
El.p. info@ponasedisonas.lt
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Ponas Edisonas“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt


Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

4 tendencijos, kurias išvysime 2018 metų vestuvėse!

4 tendencijos, kurias išvysime 2018 metų vestuvėse!

5 sąrašai, kuriuos turėtų turėti būsima nuotaka!

5 sąrašai, kuriuos turėtų turėti būsima nuotaka!

Banner