Banner

Kam ir kokias dovanas dovanoja jaunieji?

Kam ir kokias dovanas dovanoja jaunieji?

 

Kokia yra geriausia vestuvinė dovana? Be jokios abejonės – nuosava sala šiltame Indijos vandenyne su modernia vila. Tikriausiai jau supratote, kad aš juokauju? Jeigu internetinėje paieškoje įvesite frazę „dovanų idėjos vestuvėms“ arba „vestuvių dovanos“, rasite daugybę pasiūlymų, ką galima padovanoti jauniesiems – nuo puodų ar stiklinių iki kavos aparatų. Tačiau šį kartą norėčiau papasakoti apie kitokias dovanas – ne apie tas, kurias jaunieji gauna, o apie tas, kurias jie dovanoja patys.
 
 
Taip, taip, jaunieji taip pat dovanoja dovanas!  Tik įsivaizduokite, kiek visokių rūpesčių „užgula jų pečius“: fotografų, muzikantų, šventės vietos, transporto paieška  – o dar reikia pagalvoti ir apie tai, kaip nustebinti vestuvių dalyvius.  Tad kam jaunieji dovanoja dovanas?
 
 

 

Vestuvių planuotojai arba vakaro vedėjas

 
Taip, kartais tenka gaminti ir tokias dovanas. Vestuvių planuotojai ir vedėjai yra žmonės, nuo kurių darbo priklauso šventės sėkmė, tad kodėl jų nenudžiuginus nedidele ir netikėta premija už gerai atliktą darbą?
 

Svočia ir piršlys

  
Svočia ir piršlys šiais laikais yra ne visose vestuvėse, tačiau jei tokie titulai Jūsų šventėje yra – jie turėtų būti pagerbti atminimo dovanomis. Paprastai svočia ir piršliu tampa artimi žmonės – draugai ar giminaičiai ir nuo jų labai priklauso šventės vakaro atmosfera. Būkite mandagūs ir padovanokite jiems dovanas, kurios primins Jūsų gražią šventę.
 
 
 

Liudininkai

 
Jų pareigos atrodo visai kuklios – juk padėti parašus nėra tas pats, kas pravesti vestuvių vakarą. Tačiau liudininkais kviečiami tapti artimi žmonės, galbūt net artimesni nei likęs pulkas. Dažniausiai tai yra žmonės, į kuriuos galima kreiptis patarimo, darnios šeimos pavyzdys.  Būtent todėl nedidelė atminimo dovana jiems nėra vien atlygis už padėtą parašą – tai padėka už tai, kad jie yra šalia ir tuomet kai jų labiausiai reikia.
 
 

Tėvai

 
Dauguma žmonių yra pripratę iš tėvų gauti šilumą, rūpestį ar kažkokius materialius daiktus. Tėvai labai daug prisidėjo prie to, kuo mes tapome. O viena gražiausių akimirkų tai prisiminti ir padėkoti yra vestuvių šventė. Juk vestuvės nėra paprasta šventė – tai  apeigos, žyminčios naujos šeimos sukūrimą. Kada gi, jei ne tokią išskirtinę dieną, padėkoti tėvams už viską, ką jie mums suteikė?
 
Žinoma, žodžiai, kuriuos jaunieji sako savo tėvams, yra daug svarbesni už tai, ką jie dovanoja. Tačiau ir atminimo dovanos yra svarbios. Turėtumėte žinoti, jog vyresni žmonės yra sentimentalesni už jaunus – tad tai, kas jaunam gali atrodyti visai nereikšminga ir nesvarbu,  gali būti svarbu ir brangu vyresnio žmogaus širdžiai. Ką galima padovanoti kaip atminimo dovaną tėvams? Tai, kas perduos Jūsų padėką ir ilgam primins žodžius, kuriuos jaunieji sakė įteikdami dovaną.  Viena geriausių atminimo dovanų yra rankšluostis su užrašu.  Tai gali būti rankšluostis su paveikslėliu ar be paveikslėlio, vienos ar kitos spalvos, tačiau svarbiausia – žodžiai, kurie ant jo bus išsiuvinėti.
 
 
 
Siuvinėtas rankšluostis – puiki dovana ir liudininkams ar piršliui su svočia. Ji yra graži, praktiška ir asmeniška. O kai ši dovana dovanojama su gražiu užrašu – didelė tikimybė, jog žmogus, kuris ją gavo, turės progą ryte nusišluostęs jus prisiminti ir nusišypsoti.
 
„Siuvinėta dovana“ jau daugiau nei 8 metus gamina dovanas įvairioms progoms – siuvinėja įvairius tekstilės gaminius. Tarp jų yra ir daug dovanų, kurios tinka jauniesiems ar vestuvių šventės dalyviams. Daugiau apie „Siuvinėta dovana“ galite sužinoti internetinėje svetainėje: www.siuvinetadovana.lt
 
 
Kontaktinė informacija:
„Siuvinėta dovana“
Gabijos g. 42-72, Vilnius
Tel. +370 698 82333
El.p. siuvineta.dovana@gmail.com  
Internetinė svetainė: www.siuvinetadovana.lt
 
Straipsniu ir nuotraukomis pasidalino „Siuvinėta dovana“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 idėjos, ką vietoj gėlių padovanoti jauniesiems!

5 idėjos, ką vietoj gėlių padovanoti jauniesiems!

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Kiek kainuoja vestuvinės dovanėles svečiams?

Kiek kainuoja vestuvinės dovanėles svečiams?

Banner