Banner

Top 5 originalios vestuvinių dovanų idėjos

Top 5 originalios vestuvinių dovanų idėjos
 
 
Vestuvės – tai ypatinga ir laukiama šventė, todėl į ją pakviesti svečiai suka galvas, ką padovanoti jauniesiems. Nors šiandien paplitusi tradicija dovanoti pinigus, kartais smagu įteikti ir realų daiktą, teikiantį ilgalaikį džiaugsmą ar padovanoti įsimintinas patirtis. Tad dalinamės penkiomis originaliomis vestuvinių dovanų idėjomis, kurios galbūt padės išspręsti šį galvosūkį.
 
 
 
 
 

1. Kavos aparatas 

 
Gardi kava rankose ir mylimas sutuoktinis šalia lygu tobulam rytui ir dar saldesniam medaus mėnesiui. Tokia dovana neabejotinai patiktų kavos mylėtojams ir teigiamai nuteiktų bendro gyvenimo pradžiai ar tiesiog paįvairintų poros gėrimų meniu. Geras kavos aparatas su daug įvairių funkcijų gali pareikalauti investicijų, o naujai iškepti sutuoktiniai savo biudžetą dažniausiai skiria labiau praktiškiems tikslams. Vis dėlto, paprasti gyvenimiški malonumai, tokie kaip kava, pakelia nuotaiką ir praskaidrina kasdienybę, todėl irgi yra svarbūs.
 
Kavos aparatų pasiūla yra nemenka: automatinis, mėgstantiems, kai viską galima atlikti vieno mygtuko paspaudimu; pusiau automatinis, norintiems pasidžiaugti kavos gaminimo procesu; kapsuliniai, vertinantiems paprastumą, bet tuo pačiu gerą skonį ir t. t. Platų kavos aparatų asortimentą galite rasti ČIA. Taip pat nepamirškite pridėti ir kavos!
 
 

2. Tekstilės gaminiai namams

 
Tai gali būti prabangi patalynė, šiltas pledas ar jaukūs chalatai jam ir jai. Tokios dovanos padėtų kurti malonią namų atmosferą ir būtų tikrai naudingos. Kokybiškų medžiagų gaminiai ilgai tarnautų ir džiugintų, todėl tai vertinga investicija, kartu parodanti ir jūsų rūpestingumą. Dovanų idėjų namų šilumai ir jaukumui kurti gausu ČIA.
 
 

3. Poilsis su SPA paslaugomis

 
Tikrai ne visiems tenka dažnai ilsėtis prabangiose vietose ir lepintis SPA malonumais, todėl tokia dovana tikrai maloniai nustebintų jaunuosius. Vestuvių planavimas ar kiti užgriuvę rūpesčiai išvargina, tad atpalaiduojantys masažai, pirtys ir kvapnios vonios padėtų atgauti jėgas ir kartu puoselėti santykius. Tokie pasilepinimai nors retkarčiais yra būtini, ypač, kai gyvename įtemptų dienotvarkių pasaulyje. Savaitgalis gražioje vietoje su įvairiomis sveikatinimo procedūromis – kas gi nesusigundytų tokia dovana?
 
 

4. Lazerinės procedūros

 
Turbūt tokia dovana skamba keistai ir neįprastai, bet iš tikrųjų ji gali būti labai praktiška, reikšminga sveikatai ir estetiniam suvokimui. Vienokios ar kitokios odos problemos kamuoja dažną žmogų ir neretai dėl to kompleksuojama, mažėja pasitikėjimas savimi. Imti ir prisiruošti pašalinti kokį nors odos trūkumą būna sunku ir kartais baisu, o tokia dovana gali būti puiki paspirtis pagaliau ryžtis įgyvendinti svajonę. Žinoma, norėdami padovanoti lazerinę procedūrą turite gerai pažinoti jaunavedžius ir būti įsitikinę, kad tokia dovana patiks ir yra reikalinga, nes tai gana asmeniška ir delikati dovana. Sapiegos klinikoje siūlomos įvairios lazerinės procedūros, kurios padės išsigydyti aknę, pašalinti nenorimus randus ar apgamus bei išspręs kitokias odos bėdas.
 
 

5. Kelionė

 
Net ir nedidelė, trijų dienų kelionė į svečią šalį, paliktų neišdildomų įspūdžių ir suteiktų kasdienybei naujų spalvų. Kelionės stiprina tarpusavio ryšį ir palieka daugybę malonių akimirkų, o jeigu dar kelialapio kryptis yra jaunųjų svajonių šalis – tai geresnės dovanos nė nesugalvosi.
 
Parinkdami dovanas su meile ir atidumu galite išties pradžiuginti jaunuosius ir užsitarnauti gerų dovanotojų etiketę. Tinkamos dovanos nuo brangių žmonių dar ilgai išlieka ne tik atmintyje, bet ir širdyje.
 
Straipsnį parengė Eglė Narbutaitė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner