Banner

Ką nepamirštamo padovanoti jaunavedžiams vestuvių proga?

Ką nepamirštamo padovanoti jaunavedžiams vestuvių proga?

 

 

Vestuvių proga – ypatinga ir jaunavedžius visada norisi apipilti džiuginančiomis bei įsimintinomis dovanomis, kurios nedulkėtų stalčiuose ir kaskart šildytų širdį.

 

 

 
„DifferentWe“ turi pasiūlymą! Įteikite jauniesiems jaunavedžių dėžutę su pasirinkto modelio madinga, šilkine, nėriniuota pižama jaunajai ir tokio paties audinio vyriškais šortais jaunikiui. Ant komplekto taip pat būtų išsiuvinėti jų vardo ir pavardės inicialai. Yra galimybė išsiuvinėti auksinėmis gijomis, taip pat – sidabrinėmis, baltomis ar juodomis. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio ir pageidavimų!
 

Išskirtinės tik įsimylėjeliams skirtos pižamos dovanojamos supakuotos į gražią, prabangią, magnetinę dėžutę su dekoro elementais. Baltos drožlės, ekologiškas ir labai saldus medus iš Lietuvos ūkininkų rankų bei medui skanauti skirtas šaukstelis – tai priedas prie pagrindinės dėžutėje esančios dovanos (pižamos). Nepakartojama dovana, ypač tinkanti medaus mėnesiui – kopinėti medų ir džiaugtis vienas kito buvimu šalia.

Tokios dėžutės, skirtos jauniesiems vestuvių proga, nėra brangios, jos puikiai tinka vietoj gėlių arba kaip prabangus, akį džiuginantis priedas prie dovanos.
 
Šią dovaną vestuvių proga – dežutę jauniesiems iš „DifferentWe“ – jau pasirinko daugiau nei 200 žmonių per šį vestuvių sezoną. Ji žaibišku greičiu populiarėja dėl savo universalumo, unikalumo ir galimybės dovaną suasmeninti (su inicialais).
 

Svarstote, ką dovanoti jauniesiems prie bažnyčios ar civilinės metrikacijos skyriaus? Neabejokite, prie bažnyčios jaunieji laukia glėbio gėlių ir mielų smulkmenų nuo kolegų, draugų, giminačių. Tad nustebinkite jaunuosius šia, tik jiems skirta dovana.
 
„DiferentWe“ pasiūta ir sukomplekuota dovana – puikus ir ilgai džiuginantis sveikinimas vestuvių proga!
 

„DiferentWe“  – tai mes – skirtingos sesės dvynės Oksana ir Anželika. Kuriame aukštos kokybės elegantiškus bei patogius miego bei laisvalaikio drabužius, su kuriais atrodysite gražiai ir prabangiai ne tik viešumoje, bet ir kasdien, savo namuose!


Nesvarbu jūsų amžius, nesvarbu formos ar dydžiai – svarbu noras atsipalaiduoti ir mėgautis šią akimirką čia ir dabar! Atėjo laikas mylėti save!

Kontaktinė informacija:

Facebook: Different WE
Instagram: different_we
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „DiferentWe“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Banner