Banner

Be kokių dekoracijų neapsieinama vestuvėse?

Be kokių dekoracijų neapsieinama vestuvėse?
 
 
Vestuvės – viena reikšmingiausių švenčių gyvenime, kai norisi, kad viskas būtų tobula iki smulkmenų. O juk detalėse ir slypi visas šventės grožis, jos ir kuria nepakartojamą nuotaiką. Įvairių proginių detalių, originalių dekoracijų bei šventinių smulkmenų kiekvienam vestuvių šventės etapui (nuo kvietimų iki šventinių fejerverkų) galima rasti „Švenčių miesto“ parduotuvėse. Įdomu, be ko šie šventinių dekoracijų ekspertai neįsivaizduoja tobulai dekoruotų tuoktuvių.
 
 
 
 

Nepakeičiamieji balionai

 
Atrodo, jog balionai bus madingi amžinai, nes jų stiprybė – universalumas ir efektingumas. Belieka pridurti, kad šiuolaikiniai balionai stebina ne tik spalvų gausa, bet ir medžiagų kokybe, įvairiais efektais, matiniais ir blizgiais paviršiais. „Švenčių mieste” balionų pasirinkimas stebinančiai didelis: švelniai pasteliniai ir akinančiai ryškūs, sidabriniai ir auksiniai, lyg chromuoti, skaidrūs ir raštuoti, apvalūs, ilgi ir figūriniai (žvaigždės, mėnuliai, širdys, raidės, skaičiai…), su paveikslėliais ir užrašais. Tai įkvepianti medžiaga kūrybiškam dekoratoriui, galinti virsti efektingomis puošmenomis: efemerišku ceremonijos vietos dekoru, elegantiškais ir santūriais papuošimais bažnyčios erdvėje, arkomis ar sienelėmis fotosesijoms, vaišių stalo puokštėmis, fontanais ar kaskadomis, subtiliu dekoru vestuvininkų automobiliams. Galimybės neribotos, o balionų formos bei spalvos įkvepia eksperimentams.
 
Vestuvių dekoracijoms be galo tinka balti, skaidrūs ir matiniai pasteliniai balionai. Jie efektingai dera tarpusavyje ir tinka net pačiai elegantiškiausiai ir rafinuočiausiai šventei.Taip pat tikrą populiarumo bangą išgyvena auksinės bei sidabrinės folinės raidės-balionai – jie idealiai tinka didelių erdvių dekoravimui, nes yra ryškiai ir aiškiai matomi (raidės įspūdingo dydžio – net 80 centimetrų aukščio) ir nepradingsta kitų dekoracijų fone. Tokios balionų raidės yra puiki gamtoje vykstančių švenčių puošmena, kai reikia monumentalaus ir su gamtos grožiu galinčio konkuruoti dekoro. Aukso raidės itin populiarios vestuvių fotosesijų metu, kai jaunavedžiai ir visi svečiai kviečiami įsiamžinti prie žodžių: „JI&JIS“, „100% TAIP“, „LOVE“, „MEILĖ“, „SUTINKU“, „MYLIU“.
 
 
Vieni geidžiamiausių vestuvėse – balti didžiuliai apskritimo formos balionai – užpildžius juos heliu, o juosteles papuošus smulkiais žalumynais, jie efektingai užpildo ir papuošia net didelę bažnyčios erdvę. Vestuvių dekorui labai tinka ir elegantiški skaidrūs balionai-milžinai (net 50 cm skersmens), į kurių vidų galima pridėti mažesnių balionėlių ar tiulio, plunksnų, karoliukų. Na, o tuoktuvių ceremoniją, vykstančią vakare, temstant, įspūdingiausiai puošia šviečiantys balionai.
 

Specialieji vestuvių efektai

 
Švenčių ekspertai rekomenduoja „papuošti” ir vestuvių ceremonijos kulminaciją –  momentą po priesaikos, kai apsikeičiama žiedais ir ištariami žodžiai: „Nuo šiol jūs – vyras ir žmona“. Šiai akimirkai, žinoma, tinka tradicinis laimės palinkėjimas – iš Kinijos atėjęs paprotys pasveikinti naują šeimą ryžių lietumi. Šiandien šią tradiciją galima interpretuoti moderniai apiberiant jaunąją šeimą žiedlapiais, konfeti, blizgučiais ar net muilo burbulais. Konfeti asortimente populiariausias aukso bei sidabro lietus, popierinės bei folinės širdelės, drugeliai, žėručiai, dirbtiniai žiedlapiai. Patogiausia tokį „lietų“ berti tiesiai iš konfeti patrankų, įspūdingai iššaunančių lengvučių konfeti spiečių. Ne mažiau efektingai atrodo ir jaunųjų pasveikinimas muilo burbulų debesimis. Nuotraukose muilo burbulų blizgesys ir skaidrumas leidžia sukurti nežemišką atmosferą – pavyks puikūs kadrai ir liks puikūs prisiminimai. O pūsti jų tikrai nereikės iš vaikiškų indelių. „Švenčių miesto” lentynose netrūksta muilo burbulų, supilstytų į originalius elegantiškus baltus indelius su meilės šventės simbolika.
 
 
Beje, labai gražus ir jaudinantis momentas – jaunosios palydėjimas link altoriaus, taip pat tradiciškai vainikuojamas žiedlapių lietumi jai po kojomis. Tam puikiai pasitarnaus dirbtiniai žiedlapiai, suberti į subtilius, lakoniškai papuoštus pintus arba atlasinius, barstymui patogius krepšelius.
 
Įvairių formų konfeti bei tais pačiais barstymui skirtais žiedlapiais galima dekoruti ir vaišių stalą, dovanoms ar desertams skirtus stalelius, šokių aikštelę. Vestuvių šventės kulminacijai vakare nereikėtų pamiršti ir spalvingų fejerverkų, dangaus žibintų, bengališkų ugnelių – ugnies ir šviesos efektai padės sukurti magišką ir jaudinančią atmosferą.
 

Smulkmenos, dovanojančios prisiminimus

 
Vestuvėse svarbu viskas: automobilių papuošimai, pagalvėlės žiedams, žiedlapių konfeti ir krepšeliai žiedlapiams, palinkėjimų knygos – tai mažytės detalės, kurios suteikia šventiškumo ir simboliškumo kiekvienai akimirkai. Pavyzdžiui, žavios jaunųjų figūrėlės tortui ar ypatingai dekoruotos jaunųjų taurės ir, žinoma, palinkėjimų knyga ar medinis palinkėjimų rėmelis liks smagiais prisiminimais, ypatingomis šeimos relikvijomis šventei pasibaigus. O kokie prisiminimai apie šventę liks svečiams? „Švenčių mieste“ galima rasti proginių pinigų, medalių, ženkliukų, taip pat įvairių dėžučių į kurias galima supakuoti po simbolinį, vestuves priminsiantį saldumyną ar kita suvenyrą.
 
Prisiminimus atgaivina ir nuotraukos, tad vestuvių šventės vietoje rekomenduojama įkurti jaukią ir įdomiai dekoruotą erdvę fotosesijoms. Girliandos, dailūs drugeliai, putlūs pūkuočiai („pom-poms“), proginiai kaspinai, tiulis, organza, tie patys balionai – tai dekoravimo priemonės, padėsiančios įgyvendinti visus kūrybinius užmojus. Ne visi mėgsta fotografuotis? Gal atsipalaiduoti ir laisviau elgtis prieš kamerą padės specialūs fotosesijų rinkiniai (akiniai, ūsai, šypsenos, karūnos ir kitos dekoratyvios puošmenos ant pagaliukų). „Švenčių miestas“ parduotuvėse netrūksta pačių įdomiausių dekoravimo priemonių, o konsultantams – idėjų, kuriomis jie mielai dalijasi.
 
www.perkusvente.lt
info@svenciumiestas.lt 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė šventinės atributikos parduotuvė „Švenčių miestas“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

Esterė ir Emanuelis. Meilės pasaka po atviru dangumi

Esterė ir Emanuelis. Meilės pasaka po atviru dangumi

Banner