Banner

Atraskite tobulą vestuvinę dovaną su „The Home Story“!

Atraskite tobulą vestuvinę dovaną su „The Home Story“!
Pasiruošimas vestuvėms tampa nemažu išbandymu ne tik jaunųjų porai, bet ir šventės svečiams. Išrinkti ypatingą dovaną gali būti itin sudėtinga. Praktiška, kokybiška bei originali – tokia dovana teikia džiaugsmą ne tik ją gaunantiems, bet ir dovanojantiems. Minkštutėliai tekstilės gaminiai, išskirtinio dizaino namų puošybos elementai ir tyriausi aromatų magijos stebuklai sužadins visus Jūsų pojūčius, o ypatinga kokybė pakerės net pačius išrankiausius. Pačioje Vilniaus širdyje, „Europos“ prekybos centro trečiajame aukšte įsikūręs „The Home Story“ salonas siūlo išskirtinį dėmesį bei puikų aptarnavimą visiems savo svečiams. Jums besimėgaujant puodeliu aromatingos kavos, padėsime išrinkti tobulą dovaną, pradžiuginant savo artimuosius bei save.

Dovanos paieškos, teikiančios malonumą

 
Nuolatiniame skubėjime nepaliaujamu gyvenimo ritmu neretai pamirštame atsipalaiduoti ir pasimėgauti mažais, bet be galo maloniais dalykais. Dovanų paieškos tikrai neturi sukelti streso. Įsileiskite šilumą, kuri užlieja galvojant apie Jums brangius žmones, norint nustebinti ir išrinkti ypatingiausią dovaną. Rami melodinga muzika bei patys už save kalbantys garsiausių pasaulio prekės ženklų kūriniai užburs ir įkvėps naujoms idėjoms.
 

 

Jaukumo suteikiančios dovanos naujai prasidėjusiai namų istorijai

 
Prisiekus amžiną meilę vienas kitam, ima kurtis graži ir jausminga naujai užgimusios šeimos istorija. Būsto pavertimas namais yra vienas pirmųjų šio pasakojimo etapų. Padėkite savo artimiesiems susikurti jaukius ir stilingus namus, padabinant juos aukštos kokybės „Gingerlily“, „Valeron“, „Maison de Vacance“ bei „Foxford“ prekinių ženklų miegamojo bei namų tekstilės gaminiais. Vestuvinės dovanos dar ilgai primena apie gražiausias šventės akimirkas, jos dalyvius, o gal net tampa savotiška šeimos relikvija.
 
  

Aromatų kuriama magija

 
Nors pasiruošimas vestuvių šventei trunka ypatingai ilgai, tačiau šventinė diena praskrieja akimirksniu. Į šią dieną prisiminimų sparnais vėl ir vėl sugrįžti norisi net po ilgo laiko. Niekas kitas geriau nepadeda atkurti emocinės atminties, kaip tam tikrą gyvenimo įvykį menantys aromatai. Padovanokite savo artimiesiems prisiminimo malonumą, atrasdami tą vienintelį aromatą, kuris dar ilgai primins apie svarbiausią gyvenimo dieną. Kvepiančias dovanas namams, kūnui bei sielai siūlo plataus kūrinių asortimento prekiniai ženklai: „Max Benjamin“, „Rose et Marius“, „Dr.Vranjes Firenze“ bei „Fragonard Parfumeur“.
 

 

Atpalaiduojantys SPA ritualai namuose

 
Norintiems prabangios, elegantiškos, tačiau praktiškos ir ilgą laiką jaunųjų porą džiuginančios vestuvių dovanos, siūlome atrasti stulbinantį vonios tekstilės kūrinių asortimentą. Švelniausios medvilnės prisilietimai apglėbs kūną ir pavers atpalaiduojančius vonios ar dušo ritualus dar malonesniais. Aukštos kokybės bei nepriekaištingo dizaino rankšluosčius, chalatus ir šlepetes siūlo visame pasaulyje puikiai žinomi „Valeron“,„Hamam“ bei „Casual Avenue“ prekiniai ženklai.
 

 

Nustebinkite jaunųjų porą tobula prabangos bei grožio derme

 
Norintiems išskirtinės ir netikėtos dovanos jaunųjų porai, siūlome rinktis pakerinčio grožio dekoratyvines detales namų interjero puošybai. Tokia dovana taip pat gali turėti ir savo simbolinę reikšmę, įprasminančią šią ypatingą progą. Subtilaus dizaino stiklinės vazos ar žvakidės – simbolizuoja jausmų trapumą ir būtinybę saugoti vienas kitą, įrėminti paveikslai ar kompozicijos – sustabdytą branginamą akimirką, metalo ar odos kūriniai – santykių tvirtumą, stabilumą ir nepavaldumą laikui. Atraskite ypatingo grožio „Pinwings“, „Schlittler“ bei „Pinetti“ kūrinius, subtiliai padabinančius naujai užgimusios šeimos namų interjerą.
 
 

Dovanojantiems džiaugsmą ir gražiausias akimirkas drauge

 
Šie ir daug kitų neabejotinos kokybės prekinių ženklų pasiruošę pasiūlyti Jums pačią gražiausią ir įsimintiniausią dovaną nuostabios gyvenimo šventės proga. Taip pat „The Home Story“ salone laukiame visų būsimų jaunavedžių, ieškančių unikalių padėkos dovanėlių svečiams, tėveliams ar vienas kitam.
 
 
Su meile,
„The Home Story“
 
 
Apsilankykite internetinėje parduotuvėje – www.ths.lt
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „The Home Story“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
6 dovanų pamergėms idėjos!

6 dovanų pamergėms idėjos!

Dovanos vestuvių svečiams, tėvams, liudininkams

Dovanos vestuvių svečiams, tėvams, liudininkams

Dovanų idėjos vestuvių metinėms

Dovanų idėjos vestuvių metinėms

Banner