Banner

Dovanėlės vestuvių svečiams

Dovanėlės vestuvių svečiams

 

Žinoma, sužadėtiniai savo šventę ruošdami įdeda daugiausiai pastangų, tačiau negalima pamiršti, kad pastangų įdeda ir svečiai. Dovanėlės svečiams – padėka, kad buvo kartu, ir smagus prisiminimas, ilgiau išsaugantis šventės nuotaiką. Tai šventės akcentas, kurį įprasminti tinka įvairios mielos smulkmenos.

 

 


Kalbant apie padėkas svečiams, dažniausiai ne tiek svarbus pats daiktas, kurį dovanosite, kiek gražus jo įpakavimas. Dovanėlės svečiams turi atitikti bendrą šventės stilistiką ir būti gražiai įpakuotos – patikėkite, svečiai tai tikrai įvertins. Pakuotė dažnai puošiama jaunavedžių inicialais, primenama vestuvių data, kartais segamas dailus lapelis su padėkos žodžiu ir prasminga fraze. Kartais ir pati dovanėlė atsispindi vestuvių simbolius: tai gali būti žiedai, pora, medaus mėnesį simbolizuoja saldus medus.

Anksčiau vestuvės buvo švenčiamos taip, kad stalai tiesiog lūždavo nuo valgių ir jų visų susirinkę svečiai neįveikdavo net per dvi dienas. Taip kilo paprotys likusį maistą išsidalinti. Šiais laikais tai primiršta, o maisto porcijos apskaičiuojamos daug tiksliau. Ši tradicija atgimsta naujai – svečiams jaunavedžiai dovanoja įvairius skanumynus. Dovanėlėms puikiai tinka ilgiau išsilaikantys saldumynai, atsparūs transportavimui ir temperatūros skirtumams, pavyzdžiui, keksiukai, dekoruotos spurgos, meduoliai, sausainiai. Gražiai supakuoti jie tampa miela smulkmena, kuri ir po keleto dienų svečiams primins praūžusią puotą.

Dovanos vyrams ir moterims

Galima rinktis ir skirtingų rūšių dovanas: vyrams ir moterims. Moterims tinka įvairūs su grožiu susiję niekučiai, pavyzdžiui, galite sukurti savo vestuvių kvapo ar puokštės kvapo mėginukus, rankų darbo lūpų balzamą, žvakę ar pan. Vyrams tiks dovanoti kvapnų cigarą, geros kavos pupelių ar nedidelį alkoholio buteliuką.

Dovanos svečiams – kaip vestuvinė dekoracija?

Vestuvių fotografai nepraleidžia progos įamžinti dovanėles svečiams – jos gali pasitarnauti ir kaip dekoracija. Taisyklės, kada dovanėles įteikti nėra, todėl kai kurios poros jas pateikia kartu su vardų kortelėmis.

Medus – puiki dovana

Labai pamėgtas, tačiau tikrai ne banalus ir kartu praktiškas būdas padėkoti svečiams – mažas stiklainiukas medaus, ypatingo džemo ar skambiai „gyvenimo prieskoniais“ pavadintas pačių jaunavedžių sukurtas prieskonių mišinys.
Žinoma, ką dovanoti priklauso nuo paties vestuvių tipo ir nuo to, kiek norite išleisti dovanoms. Personalizuotas dovanėles galite paruošti natūralios kosmetikos krautuvėlėse, kur sukursite savo kvapų derinį ir galėsite jį sudėti į rankų darbo muilą, balzamą, žvakę. Galite užsakyti ir savo vardo naminio vyno ar midaus – tokia dovana tiks ir porai, tačiau kainuos brangiau. Ieškodami dovanėlių idėjų, internete rasite ir užsienyje populiarią idėją dovanoti augalą – dažniausiai tai sukulentas su mielu vazonėliu.

Dovana turi būti praktiška

Galvojant apie dovanėles svečiams, patariama atsižvelgti į jų praktiškumą. Įvairios statulėlės ir dekoracijos nėra populiarios, tai rodo, kad šiuolaikiniai svečiai labiau vertina naudojamus dalykus. Jei galvojate, kad valgoma dovanėlė per trumpai primins apie šventę, galite rinktis personalizuotus arbatos puodelio padėkliukus arba užsakyti nedideles medines lenteles su savo inicialais ir vestuvių data.Iš tikrųjų, ieškant dovanėlių idėjų, pravartu pasitarti su smulkiais gamintojais, menininkais ir amatininkais. Daugelis jų tikrai turi, ką pasiūlyti, be to, jų gaminti daiktai pasižymi unikalumu ir originalumu.


               

Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.fotogidas.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Originalios idėjos Jūsų mergvakariui – nuo dekoracijų iki pramogų

Originalios idėjos Jūsų mergvakariui – nuo dekoracijų iki pramogų

Pasikeitė asmens vardo ir pavardės keitimo tvarka

Pasikeitė asmens vardo ir pavardės keitimo tvarka

Gražiausios meilės dainos tobulam vestuvių šokiui

Gražiausios meilės dainos tobulam vestuvių šokiui

Banner