Banner

Vestuviniai kvietimai, verti Jūsų šventės!

Vestuviniai kvietimai, verti Jūsų šventės!

 

Vestuvės – tai pasimatymas, kuriame dalyvauja visi, slapta prisidėję prie to, kad ši šventė įvyktų. Tai – susitikimas, kuriame susirenka patys ištikimiausi Jūsų jausmų liudininkai. Nuoširdus pakvietimas yra puiki galimybė padėkoti tiems, kurie yra šalia.

                         
Audio atvirukai, tai unikalus būdas pakviesti svečius ir nustebinti artimuosius. Įrašytas jaunųjų kreipimasis į šventės dalyvius, jaunavedžių daina, palinkėjimas ar prisipažinimas kiekvienam adresatui ne tik leis pasijausti svarbiu, bet kartu išliks vertingu prisiminimu tos dienos, kai du mylintys žmonės nusprendė tapti šeima.
Audio atvirukai – daugiau nei kvietimas į vestuves – šventę,  kuri vyksta tik kartą gyvenime. Tai tarsi subtilus prisipažinimas meilėje, o mes neabejojame kad į šią magišką meilės šventę kviečiate tik tuos, kuriuos mylite labiausiai.

   
Atviruko dizainas kuriamas individualiai ir yra atviras Jūsų idėjoms bei norams. Mūsų profesionalių dizainerių komanda yra pasirengusi patarti ir padėti atrasti optimalų vizualinį sprendimą.
Nustebsite patys ir nustebinsite kitus, pasirinkę šį išskirtinį būdą pakviesti! 
Daugiau informacijos: +370 621 37703, action@legalguns.lt, www.legalguns.lt

Atgal
0

  
Banner