Banner

Unikalus taurių dekoras Jūsų išskirtinėms vestuvėms!

Unikalus taurių dekoras Jūsų išskirtinėms vestuvėms!
 
Šių dienų pasaulyje dalį tradicijų išleidžiame „į  nebūtį“, o dalį jų priimame iš kitų šalių. Vestuvės – viena iš tų dienų gyvenime, kai įvairiais būdais stengiamės sugaudyti įsimintiniausias akimirkas, kad galėtume kartkartėmis sustabdyti laiką bent sekundei. Filmuotos akimirkos, nuotraukų albumai padeda sugrįžti ir atgaivinti prisiminimus, o dar labiau žiedai, šeimos židinys – nuolat primena duotą vienas kitam priesaiką. Tarp tokių vestuvių liudininkų svarbią vietą užima ir jaunavedžių taurės.
 
 
 

Taurės, kurios atgaivins prisiminimus

 
Galėtume iki paryčių diskutuoti, ar jos reikalingos, ar turi prasmę, ar vertos investicijų. Kalbant apie prasmę, trumpai galima paminėti, jog jose nusėda patys šilčiausi vestuvių dienos tostai ir linkėjimai jauniesiems. Tad kodėl neišsaugojus šios energetiškai sustiprintos relikvijos, kodėl nepripildžius jų šampanu per visas ateinančias vestuvių metines ir kitas svarbias augančios ir bręstančios šeimos šventes? Nutarę, jog reikia, ir pasitelkę paiešką, netruktume atrasti begalę jaunųjų taurių dekoravimo pavyzdžių. Nuo subtilių metalizuotų taurių iki gan gausiai ornamentuotų, masyviai dekoruotų detalėmis, netgi eklektiškų. Ir visa tai – kažkieno kelias ieškant savųjų.
 
 

Unikalios istorijos

 
Per daugiau nei septynerius metus malonaus širdžiai ir akiai užsiėmimo dekoruojant vestuvines taures susikaupė begalės skirtingų patirčių, įdomių istorijų. Matyt, būtent todėl, jog „SJdeco.lt“ taurės – tikrai ne kiekvienam, o dažniausiai – išskirtiniams. Būtent derinant individualų dekorą, elementus, simbolius, atsikartojančius visos šventės temoje, ir gimsta būtent TOS, kurios yra tik Jūsų ir tik Jums. Tokių taurių dekorą kurti įdomiausia. Kartais, net taurių nuotraukų pagal susitarimą niekam daugiau ir netenka pamatyti. Yra tekę dekoruoti dvi poras taurių, žinant, kad vienos jų bus vestuvių dieną, vardan sėkmingos santuokos, sudaužytos. Įdomus jausmas, bet taip pat prasminga, nes individualu. Taip pat buvo nerealu kurti graviruotas ir „Swarovski“ kristalais dekoruotas taures porai, šventusiai vestuves Balio saloje. Taip gimė simbolika, kai jaunųjų inicialus ant straublių laiko drambliai, o graviruota vestuvių data tarsi „plaukia“ šalia spindinčio lotoso žiedo.
 
 
 

Rekomendacijos, renkantis taures arba, ko dažniausiai teiraujasi klientai

 
  • Neabejotinai, primas dalykas, ko norime iš šventės talkininkų (įvairių paslaugų tiekėjų) – kokybiškai atlikto darbo. Tad, jei planuojate taures pasilikti ilgam – būkite atidūs iš kokių medžiagų pagaminta, kaip atlikta, nors kartais itin žema kaina ir labai pavilioja.
  • Dėl taurių priežiūros irgi vertėtų pasidomėti – mūsų taurės dekoruojamos specialiais stiklo dažais, tam skirtais klijais, tad jas tikrai galima drąsiai plauti, valyti.
  • Dekoruotos taurės – šauni idėja dovanų jauniesiems ieškantiems liudininkams ar piršliams. Tai būna puikus vestuvių dienos momentas, kai tą dieną į santuoką palydintys brangūs žmonės įteikia šį suvenyrą porai.
  • Dekoruotos taurės – ne tik pirmosioms vestuvėms. Minintiems savo santuokos metines – puošnios taurės gali būti puiki išeitis, kaip pradžiuginti ar nustebinti savo antrąją pusę. Labai jautru, kai susisiekia artėjant sidabrinėms vestuvių metinėms, o ypatingu momentu tampa žinia, kai pageidauja simbolizuotų, prasmingų taurių auksinėms vestuvėms.
 
 
 

Dovanos gimtadienio proga Jums!

 
Jei tai būtų vestuvių atvejis – šiemet „SJdeco.lt“ švęstų varines savo „vestuvių su taurių dekoru“ metines. Ta proga, visiems būsimiems ir jau buvusiems jaunavedžiams, norime palinkėti skambių meilės melodijomis apipintų dienų drauge su savo išrinktaisiais. Ir ne mažiau aidinčio skambesio, pakeliant būtent JŪSŲ taures tostui už Jūsų laimę. Turime progą, kai galime rinktis. Lai pasirinkimas būna teisingas ir ilgaamžis.
 
GIMTADIENIO PROGA DOVANOJAME 20 proc. nuolaidą kreipiantis su kodu „SJsuSANTUOKA“ (iki 2017.05.07).
Maloniai kviečiame susisiekti, mus rasite socialiniame tinkle Facebook - SJdeco-dekoruotos taurės  
 
 
 

Straipsnį ir nuotraukas pateikė „SJdeco.lt“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kelionė laivu į bendro gyvenimo pradžią!

Kelionė laivu į bendro gyvenimo pradžią!

Ką padovanoti vestuvių svečiams?

Ką padovanoti vestuvių svečiams?

5 vestuvių tradicijos, kurios šiandien jau nebėra privalomos. Kuo jas pakeisime?

5 vestuvių tradicijos, kurios šiandien jau nebėra privalomos. Kuo jas pakeisime?

Banner