Banner

Transportas vestuvėms

Transportas vestuvėms

Anksčiau jaunikis pas nuotaką vykdavo gražiai išpuošta karieta pakinkyta arkliais. Šiandien - tai retas reiškinys, tačiau vis atsiranda porų, norinčių atgaivinti senąsias tradicijas. Jos mielai sėda į išdabintus vežimaičius ir muzikantų lydimos leidžiasi miestų gatvėmis. Tai išties labai įspūdingai atrodo.
Visgi, pastaruoju metu jaunavedžiai dažniausiai renkasi dviejų stilių automobilius: prabangų limuziną arba senovinį automobilį. Limuzinas - prabangi mašina, kurią dažnai palydi gausybė smalsuolių žvilgsnių, bet ir senovinis automobilis patraukia ne vieno praeivio dėmesį.
Senovinio tipo automobilis persmelktas retro stiliaus prisiminimų. Puiku, jei bent viena Jūsų aprangos detalė primena tuos laikus, kuomet miestų gatvėmis riedėjo tokie automobiliai.
Į vestuvių iškilmes galima važiuoti motociklais ar automobiliais su atviru stogu. Veststuvių transporto pasirinkimas priklauso nuo Jūsų fantazijos, humoro jausmo ir originalumo.
Nuo pasirinktos transporto priemonės priklausys ir mašinos papuošimo stilius. Puošiant mašiną, galima pasikliauti dekoruotojo skoniu, tačiau galima šią misiją patikėti pamergėms. Nuo seno Lietuvoje mašinas, vežimus dekoruodavo vyriausioji pamergė, o likusios jai padėdavo. Puošiant mašiną, galima rinktis tas pačias aprangos, puokštės detales ir elementus, derinti tas pačias gėles, spalvas. Jei lydinčioji svita važiuoja kita mašina, gražu ir ją papuošti detalėmis, primenančiomis jaunavedžių mašiną.
Vasarą vestuves labiausiai puošia gyvos gėlės, o žiemą dekoratorius gali papuošti automobilį dirbtinėmis gėlėmis, kurios nekeičia savo formos bei spalvos. Šiuo metu meistrų gaminamos dirbtinės gėlės grožiu nenusileidžia gyvoms, jų linijos ir kontūrai labai primena gyvas gėles. Taip pat automobilį galima puošti įvairiais balionais, vėliavėlėmis, lipdukais ir panašiai.
Išsirinkę automobilį sau, jaunavedžiai turėtų pagalvoti ir apie transportą svečiams. Dažnai žmonės, atvažiavę savo mašina, mielai persėstų į autobusą. Suteikite jiems tokią galimybę. Pasirinkę mažesnio tipo autobusą, ten sutalpinsite 8 žmones, o į didelį - 40 ir daugiau žmonių.

Atgal
0

  
Banner