Banner

Idealiai įamžintos vestuvių akimirkos – komandinis darbas

Idealiai įamžintos vestuvių akimirkos – komandinis darbas
Tikriausiai šiandien jau būtų sudėtinga įsivaizduoti vestuvių šventę be fotografo paslaugų. Sužadėtiniai kruopščiai ruošiasi vienai gražiausių savo gyvenimo dienų – nuo smulkmeniškai apgalvotų įvaizdžių iki įspūdingų dekoro detalių, kurios padeda sukurti šventės atmosferą. Visa tai, be abejonės, jaunieji nori prisiminti po daugelio metų vartydami savo vestuvinį albumą. Tačiau svarbiausi prisiminimai – tai ne suknelė, servetėlių spalva ar kelių aukštų tortas, o tą dieną patirtos emocijos, artimųjų šypsenos ir gražiausi palinkėjimai. Deja, tačiau vien nuotraukomis perteikti vestuvių dienos nuotaiką gali nepavykti, būtent tai suvokdami jaunavedžiai vis dažniau pasikviečia į savo šventę ir vestuvių operatorių. Anot fotografės Dalios Palilionienės ir operatoriaus Dariaus Palilionio („Fotorama.lt“), vestuvių dienos akimirkos geriausiai yra įamžinamos tuomet, kai fotografas ir operatorius dirba kaip komanda: „Tuomet jaunavedžiai gauna vientiso stiliaus nuotraukas ir vaizdo įrašą, kurie vienas kitą papildydami pasakoja vestuvių dienos istoriją“.
 

Vaizdo įrašas papildo vestuvių istoriją emocijomis

 
Dažnai jaunavedžiai, kurių vestuvėse nebuvo operatoriaus, labai gailisi dėl savo sprendimo – juk bėgant laikui visi artimų žmonių išsakyti palinkėjimai ir šventės dieną patirtos emocijos užsimiršta, o nuotraukos sugeba perteikti tik dalį vestuvių atmosferos. Nuotraukose užfiksuotos akimirkos gali papuošti Jūsų namų sienas ar „atgulti“ ypatingoje vestuvių „knygoje“ – fotoalbume. Tačiau kas gali suteikti daugiau laimės nei asmeninis vestuvių filmas? Čia atgimsta kiekviena šypsena, laimės ašara ir prisilietimas – nuo ankstaus ryto iki vidurnakčio – viskas išgyventa, nesupozuota ir tikra.
 
 

Komanda darbą atliks profesionaliau

 
Užfiksuojant gražiausias vestuvių dienos akimirkas labai svarbu ir vientisas nuotraukų bei vaizdo įrašo stilius. Juk tiek nuotraukos, tiek vaizdo įrašas turi pasakoti vieną istoriją. Todėl geriau rinktis fotografą ir operatorių, kurie dirba kartu ir panašiu stiliumi. Be to, pasirinkę vestuvių fotografo ir operatoriaus komandą galėsite būti tikri dėl sklandaus jų darbo vestuvių dieną. Kartu dirbantys profesionalai geriau koordinuoja vestuvių fotosesijos eigą, pasiskirsto laiku ir pozomis bei žino kokioms vestuvių dienos akimirkoms reikia skirti didžiausią dėmesį. O štai pirmą kartą kartu dirbantys fotografas ir operatorius bus labiau susikoncentravę tik į savo darbą, todėl fotosesija ir akimirkų įamžinimas gali užtrukti ilgiau ir būti ne toks sklandus.
 
 

Visos akimirkos vienodai svarbios

 
Dažnai norėdami sutaupyti jaunavedžiai nusprendžia įamžinti tik dalį savo vestuvių šventės ir užsisako vestuvių fotografo ir operatoriaus paslaugas ne visai dienai. Tačiau nereikėtų sumenkinti vakarinės vestuvių šventės dalies – tai metas, kai jaunieji ir svečiai pamiršta apie visus formalumus, atsipalaiduoja ir visiškai atvirai ir nuoširdžiai demonstruoja savo emocijas. Jei vestuvių dienos metu fotografas ir operatorius didžiausią dėmesį skiria tam, kad įamžintų jaunavedžius, tai vakarinėje dalyje daugiau dėmesio skiriama svečiams, kuriems taip pat labai smagu praėjus šventei rasti save vestuvinėse nuotraukose ar pamatyti vaizdo įraše. O ir patys jaunavedžiai tikrai norės prisiminti tokias gražias ir jautrias akimirkas, kaip svečių sveikinimai, torto pjovimas ar pirmasis vestuvinis šokis. Juk vestuvės yra viena laukiamiausių ir svarbiausių dienų žmogaus gyvenime, tad kiekvienas šios dienos momentas yra nepaprastai svarbus!
 
 
„Fotorama.lt“ – tai profesionali fotografės ir operatoriaus komanda, kuri pasirūpins, kad svarbiausių Jūsų gyvenimo švenčių prisiminimai neišblėstų net ir po daugelio metų. Tegul nuostabaus grožio vestuvinės nuotraukos ir itin sentimentalus vaizdo įrašas tampa laikui nepavaldžiais Jūsų šeimos istorijos liudytojais.
 
Straipsniu ir nuotraukomis pasidalino „Fotorama.lt“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Originalios vestuvinių kvietimų tekstų idėjos!

Originalios vestuvinių kvietimų tekstų idėjos!

Vestuvių atmintinė - ko nepamiršti planuojant vestuvių šventę?

Vestuvių atmintinė - ko nepamiršti planuojant vestuvių šventę?

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner