Banner

Tobulos vestuvių nuotraukos – laimingų jaunavedžių atspindys!

Tobulos vestuvių nuotraukos – laimingų jaunavedžių atspindys!
Vestuvės – ypatingas momentas gyvenime, kurį kiekvienas norime prisiminti kaip gražiausią ir svarbiausią akimirką, todėl, negailėdami jėgų, kruopščiai planuojame kiekvieną tos dienos detalę. Suknelė, tortas, tuoktuvių vieta, gėlės, muzika – dalykai, be kurių neįsivaizduojama ši šventė. Kaip ir be nuotraukų! Jūsų prisiminimams materiją suteikiančių nuotraukų, kurios net ir po daugelio metų kiekvieną kartą nukeltų į tą ypatingą dieną! Fotografas Saulius Aliukonis (www.fotosau.lt) dalinasi geriausiais praktiniais patarimais, kad Jūsų vestuvių šventės nuotraukos spindėtų džiaugsmo emocijomis ir papasakotų Jūsų istoriją vaizdais.
 
 

Atlikite namų darbus

 
Pirmiausia, planuojant vestuvių šventę, skirkite laiko tinkamai pasirinkti, kas bus Jūsų šventės dalimi. Renkantis fotografą, rekomenduojame peržvelgti jo darbus, pabendrauti su pačiu fotografu ir tik tada nuspręsti. Peržvelgus darbus, pagalvokite, ar Jums priimtinas jų stilius? Tačiau niekada nedarykite skubotų išvadų, nes, „Fotosau“ fotografo nuomone, svarbiausia yra bendravimas ir ryšys tarp jaunųjų ir fotografo. Patikėkite, jeigu bus ryšys – Jūs būsite labiau atsipalaidavę ir jausitės laisvesni prieš objektyvą, o nuotraukos savaime bus natūralesnės ir iškalbingesnės.
 
Išsirinkus Jums imponuojantį vestuvių fotografą – aptarkite svarbius dalykus, kuriuos pageidaujate įamžinti nuotraukose. Būtinai pasirašykite paslaugų teikimo sutartis, kad tiek Jums, tiek Jūsų fotografui būtų ramu – viskas aptarta ir suderinta. Suderinkite fotosesijos vietas, turėkite planą A (esant gražiam orui) ir planą B (esant blogom oro sąlygom). Juk norite kuo mažiau nemalonių netikėtumų šią svarbią gyvenimo dieną? Profesionalus vestuvių fotografas visada pasidalins patarimais ir idėjomis, todėl suderinkite su juo visas šventės detales.
 
 
Darykite priešvestuvinę fotosesiją
 
Priešvestuvinė fotosesija – tai dar vienas būdas, padėsiantis Jums labiau atsipalaiduoti vestuvių dieną, priprasti prie objektyvo, papildyti savo būsimos šeimos nuotraukų albumą, sukurti dovaną svečiams ar tėvams, o fotografui geriau Jus pažinti. Atliekant priešvestuvinę fotosesiją, rekomenduojama pasidaryti ir bandomąjį makiažą, tame pačiame grožio salone, kuriame užsirašėte vestuvių dienai. Tai leis Jums suprasti, ko tikėtis per vestuves, pamatyti, kaip atrodysite nuotraukose, ir, jeigu kažkas netiks, išsakyti savo pastebėjimus, kad vestuvių dieną atrodytumėte tobulai!
 
Būkite savimi. Pasitikite gyvenimą su šypsena
 
Išaušo vestuvių diena. Kokia ji bus? Ji bus tokia, kokios norėsite ir kokią patys susikursite! Šventės išvakarėse svarbu gerai išsimiegoti ir pailsėti. Neleiskite paprastiems nereikšmingiems dalykams gadinti Jums tokios svarbios dienos.
 
Vestuvių fotografas turi užduotį įamžinti Jus ir Jūsų istoriją, todėl būkite savimi, nestresuokite – juk tai darote ne dėl kažko kito, o dėl savęs! Neleiskite nenumatytoms aplinkybėms gadinti Jūsų šventės, juk neplanuotų situacijų gali būti kupina visa diena – leiskitės į šios nuostabios dienos kelionę pasiruošę ir pozityviai nusiteikę. Pasitikite kiekvieną netikėtumą su šypsena, kurią vestuvių fotografai mielai užfiksuos ir perkels į nuotraukas.
 
 
Komandinis darbas
 
Turbūt visi norime gražios istorijos, kurią būtų galima prisiminti, žvelgiant į vestuvių dienos nuotraukas. Todėl nepamirškite, kad ta istorija esate Jūs, o rezultatas nuotraukose priklauso nuo kelių komponentų:
 

1) Fotografo profesionalumo ir gebėjimo perteikti Jūsų emocijas;

2) Jaunųjų nusiteikimo ir noro;

3) Atsipalaidavimo;

4) Teigiamų minčių.

Vestuvių fotografija yra tarsi komandnio žaidimo pavyzdys. Žaidimo rezultatas priklauso nuo komandos, kurią sudaro fotografas su jaunaisiais, todėl, kaip jau minėjome, ypatingai svarbus Jų tarpusavio ryšys. Nepamirškite, kad fotografas yra tas žmogus, kuris vestuvių dieną praleidžia bene daugiausia laiko su jaunaisiais – tad pasirinkite Jūsų sieloms giminingą profesionalą.

Tai tik daiktai...
 
Jaunosios suknelė – tai dar vienas neatsiejamas vestuvių dienos atributas, kuriam skiriama daug dėmesio ir lėšų. Tačiau, ar vestuvės įvyktų be suknelės? Turbūt taip! Ar įvyktų be vestuvinio torto? Irgi taip! Tačiau, ar įvyktų be dviejų vienas kitą mylinčių žmonių? Turbūt tai sunkiai įsivaizduojama. Nepamirškite, kad svarbiausi tą dieną yra du mylintys žmonės ir jų emocijos, todėl „Fotosau“ fotografijoje ypatingai vertinamas žmonių ryšys vienas su kitu. Nebijokite išsipurvinti suknelės, nebijokite pamiršti kažkokį daiktą namuose – svarbiausi esate Jūs, visa kita tik detalės, tik daiktai...
 
 
Sustabdyti vaizdų tėkmę laike
 
Mėgaukitės kiekviena akimirka, neskubėkite, džiaukitės, būkite čia ir dabar. „Fotosau“ fotografas akcentuoja šiuos patarimus kiekvienai jaunavedžių porai. Vestuves galime palyginti su kelione į Paryžiaus Luvro muziejų: kai kurie žmonės jį prabėga per pusdienį ir tiesiog užsideda varnelę ,,check‘‘ – buvau. Kitiems net ir savaitės gali neužtekti – jie turi sustoti, pasigrožėti kiekvienu meno kūriniu, pasidžiaugti ta akimirka. Tai ir yra esmė gyvenime ir vestuvėse! Juk nenorite, kad vestuvės būtų pažymėtos ,,check‘‘ – atlikta. Todėl neskubėkite, žiedus sumainykite iš lėto, iš bažnyčios išeikite paskutiniai, leiskite svečiams Jūsų laukti, juk Jūs tą dieną esate svarbiausi! Tada ir Jūsų vestuvių fotografas turės daugiau laiko sukurti išskirtinę istoriją, sustabdant Jūsų šventės vaizdų tėkmę laike.
 
Nesvarbu, kur ir kaip, kiekvienas savo šventę įsivaizduojame savaip. Todėl profesionalūs vestuvių fotografai visada stengsis sukurti iškalbingą dienos fotoistoriją, kuri džiugins Jūsų akis ir primins apie šią gražią šventę po daugelio metų, vartant vestuvių dienos fotoalbumą. Linkime išsirinkti geriausiai Jusų poreikius atitinkantį vestuvių fotografą ir tiesiog teigiamai priimti visus netikėtumus. Mėgaukitės vestuvių diena, eikite per ją aukštai iškelta galva su šypsena veide!

 
Kontaktinė informacija:
„Fotosau“ fotografija
Fotografas Saulius Aliukonis
Tel. +370 618 88852
Internetinė sveitainė: www.fotosau.lt
El. paštas: saulius@fotosau.lt
Facebook: Fotosau fotografija
Instagram: fotosau_fotografija
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė fotografas Saulius Aliukonis
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar tuoktis iš meilės tapo pernelyg didele prabanga?

Ar tuoktis iš meilės tapo pernelyg didele prabanga?

Banner