Banner

Teminė vestuvinė fotografija – lyg iš kito pasaulio

Teminė vestuvinė fotografija – lyg iš kito pasaulio
 
 
 
Teminė vestuvinė fotografija – tai išskirtinė patirtis, kurios metu jaunieji gali tapti savo pageidaujamais personažais. Kiekviena nuotrauka tarsi virsta unikaliu meno kūriniu perteikiančiu jaunųjų ir fotografo viziją. Toks fotografijos stilius yra fotografės Veros Gorbačevos aistra. Portalui vestuviupartneris.lt Vera papasakojo kaip gimsta teminės vestuvių fotografijos – nuo idėjos iki jos įgyvendinimo.
 
 
 

Į ką reikėtų atsižvelgti planuojant teminės fotosesijas?

 
Visada stengiuosi, jog fotosesijos būtų detaliai suplanuotos ir nekiltų jokių nesklandumų – būtent todėl susitikę su jaunavedžiais aptariame darbų eigą, nusprendžiame, kokiais personažais jie taps, koks bus nuotraukų stilius, kokius drabužius ir aksesuarus rinksimės. Dažniausiai apranga ir aplinka yra derinami tarpusavyje. Taip pat, susitikimo metu pasitariame, ar fotosesijoje bus naudojamos dekoracijos ir kokios jos bus.
 
Žinoma, jaunavedžių sugalvoti personažai nebūtinai turi būti konkretūs, kaip antai kariškiai, coliukės ar princesės – dažnai poros nori būti savimi, tiesiog pademonstruoti šiek tiek kitokį charakterį. Pavyzdžiui pusdieniui tapti filmo apie Džeimsą Bondą veikėjais – paslaptingais, drąsiais ir seksualiais. Būtent todėl ir svarbu iš pradžių žinoti personažus ir stilistiką – tik tuomet pradedamos derinti kitos detalės.
 

Kaip pasirinkti vietą teminei vestuvių fotosesijai?

 
Kai jaunieji apsisprendžia, kokiais personažais norėtų būti ir išsirenka jiems tinkančią aprangą, pradedame ieškoti tinkamos vietos fotosesijai. Kaip jau minėjau apranga ir aplinka turėtų harmoningai derėti – todėl karališkai tematikai ieškome rūmų arba dvaro. Žinoma, kartais įdomu ir originalu personažus perkelti ir į visai netradicines vietas – tai būna derinama su jaunaisiais.
 

Kodėl nusprendėte fotografuoti būtent temines fotosesijas?

 
Mano moto – niekada nesivaikyti stereotipų ir kurti unikalius bei įdomius darbus, į kuriuos žiūrėdamas šiek tiek susimąstytum. Dažnai sulaukiu ir laiškų, kuriuose žmonės rašo, esą mano fotografijos yra kitokios nei kitų fotografų. Sutinku, kad visi fotografai turi skirtingus stilius, braižą bei požiūrį į grožį ir į patį pasaulį – tai puiku, nes žmogus visada turi iš ko rinktis. Tačiau jei jaunieji klausia, ar galėčiau juos įamžinti taip, kaip kiti fotografai – jiems vienareikšmiškai atsakau – ne. Ir ne tik todėl, kad kito fotografo darbo pakartoti neįmanoma, bet ir todėl, jog man pačiai svarbu išlaikyti unikalumą.
 

Ką jaunieji turėtų žinoti rinkdamiesi vestuvių fotografą?

 
Vienas pagrindinių dalykų – jauniesiems turi patikti fotografo darbai ir jie turi atitikti jų asmenybes.
Jei abejojama ar lyginama su kitais darbais ar kitu fotografu – reikėtų rinktis tą, kurio darbai labiau patinka ir tikrai negailėti finansų. Juk fotosesija Jūsų albume pasiliks visam gyvenimui!
 
 
Aukščiau matomų nuotraukų fotosesija kurta prieš 3 metus „Tiulio Fėja“ suknelių pristatymui. Norėjau įgyvendinti savo seniai puoselėtą idėją – nuotakos tarsi deivės maudosi ežere. Mėgstu fotografuoti Žaliuosiuose ežeruose, Vilniuje. Tai puikus fonas kūrybinei energijai. Suknelės ir plaukų aksesuarai: „Tiulio Fėja“, makiažas: „Greta MakeupHair“.
 
 
Mėgstu savo nuotraukose naudoti pasakų motyvus – tad gana dažnai mano nuotraukų veikėjai tampa pricesėmis, princais ar karalaičiais.
 
 
Aukščiau matomos nuotraukos fotosesija buvo kurta vienai jaunai Londono drabužių dizaino kūrėjai – Olgai Kokoevai. Suknelė kurta naudojant organines medžiagas: natūralius dažus bei šilką. Ši nuotrauka man asocijuojasi su filmu „Alisa stebuklų šalyje“. Miško fonas labai gražiai atrodo nuotraukose!
 
 
 
Suknelė – Valentina Mataitytė, auskarai „K Art“, vainikas – floriste Monika Simanavičiūtė-Karnevič, makiažas – Greta Vireliunaitė-Kalinauskienė, modelis – Greta Kviatkovskaja.
 
 

Fotografuota Londone „Dunstain In the East“, suknelė iš „Mados paslaptys“. 

 
Kontaktinė informacija:
Fotografė Vera Gorbačeva
Tel. 8-672 59930
 
Nuotraukas pateikė fotografė Vera Gorbačeva
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Kokio dydžio turi būti vestuvinis tortas?

Kokio dydžio turi būti vestuvinis tortas?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Banner