Banner

Moteriškas viliojimo menas

Moteriškas viliojimo menas

Kaip kilo idėja moterims rengti viliojimo meno šokių užsiėmimus?
„Šiuolaikinės moterys vis dažniau užmiršta savo moteriškumą per nuolatinį skubėjimą, o tuo labiau pamiršta, kiek daug gali moteriškas žavesys. Juk smagu prisiminti laikus, kuomet drąsiai naudojote savo moterišką viliokiškumą, siekiant pelnyti vyro dėmesį. Kad neužmirštumėte šių stubtilybių, pagalvojome, kad puiki idėja merginoms priminti jų pačių sugebėjimus ir atsiskleisti kitomis spalvomis, ypač toms, kuris ruošiasi vedybiniam gyvenymui. Juk moteriškas viliokiškumas – tai talentas, kuris egzistuoja kiekvienoje moteryje, o papildžius jį flirtu– jis gali pakeisti moterų gyvenimą, bet reikia žinoti, kaip juo naudotis.“ – teigė „Tina Dance“ šokių studijos įkūrėja Kristina Navickaitė.
Ko šiuose užsiėmimuose išmokstama?
„Šie subtilūs viliojimo meno užsiėmimai ypatingai tinka, kaip ir minėjau, moterims ir merginoms, kurios ruošiasi ištekėti ir taip pat atšvęsti mergvakarį. Viliojimo menas – padeda atsiskleisti moteriškai vidinei deivei, pažadina kūno kalbos meną, padeda perprasti flirto psichologiją ir viso to pagalba – parengiamas neišdildomas šokio pasirodymas, kuris suteikia pasitikėjimo savimi. Gražu žiūrėt, kai moteris, iš pažiūros atrodanti kaip pilka pelytė, atsiskleidžia ir sužiba pačiomis ryšiausiomis moteriškumo spalvomis“ – apie viliojimo meno užsiėmimus „Tina Dance“ šokių studijoje pasakojo Kristina Navickaitė.
Kodėl rekomenduotumėte moterims / merginoms išmokti viliojimo meno subtilybių Jūsų šokių studijoje?
„Stebint vestuvių tendencijas Lietuvoje, dažniausiai dominuojantis ir didžiausio dėmesio sulaukiantis vestuvėse – pirmasis jaudanvedžių šokis. Tai kone svarbiausias vakaro akcentas, tačiau vis dažniau matome, kad į šventės sūkurį įsilieja ir svečių ar pabrolių / pamergių staigmenos jauniesiems. Viliojimo meno pamokos – tai puiki pamergių ir jaunosios staigmena vestuvių šventėje – paruoštas šokio pasirodymas, kuris subtiliai nustebintų ne vieną. Taip pat – ypatingas pasirinkimas nuotakai, kuri būtų maksimaliai pasiruošusi vedybiniam gyvenimui ir padovanotų nepamirštamą romantišką dovaną – violtinį, pirmąją vestuvių naktį savo išrinktąjam. Juk visi mėgsta staigmenas, o ypač kai jas ruoši pati, darosi dar įdomiau (šypsosi)“ – Kristina Navickaitė.
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.tinadance.lt

  

 

  

       

Atgal
0

  
Banner