Banner

Geriausia staigmena vestuvių svečiams — kokia ji?

Geriausia staigmena vestuvių svečiams — kokia ji?
 
 
Artėjant vestuvių dienai kiekvienas jų dalyvis susiduria su įvairiais klausimais. Jaunieji galvoja kaip užimti svečius per vestuves, kokios pramogos vestuvių svečiams patiktų ir paliktų ryškų bei malonų prisiminimą apie jų meilės šventę. Na, o jaunųjų tėvai, artimieji, draugai — visi svečiai — mąsto kokios dovanos, staigmenos ir pramogos jauniesiems tiktų bei patiktų.
 
 
 
 

Kaip užimti svečius per vestuves?

 
Nežinote kaip užimti vestuvių svečius? Ilgai galvoti nereikia, juk visais laikais geriausios vestuvių pramogos būdavo šokiai! Svečių užimtumas vestuvėse yra tikrai labai svarbus. Žinoma, tik nuo mūsų pačių nusiteikimo priklauso kaip gerai praleisime laiką – tačiau kartais droviems vestuvių svečiams reikia padėti išsijudinti. Taigi, štai keli variantai kaip galima užimti svečius per vestuves:
 
• Pirmasis jaunavedžių šokis — viena iš tų vakaro dalių, kurios visi iki vieno su nekantrumu laukia. Žinoma, šios staigmenos parengimui reikia skirti nemažai laiko, tačiau tiek jaunųjų laikas praleistas kartu repeticijose, tiek ir vestuvių svečių emocijos pasirodymo metu yra to vertos.

• Šokėjų pasirodymas Jūsų vestuvėse – tai lyg asmeninis šokio spektaklis, kuris ne tik leis pasigėrėti įvairiaspalviais teminiais kostiumais ir choreografijomis, bet ir įžiebs sėdintiems svečiams norą parodyti ir savo judesius šokių aukštelėje. Šokių-šou programa vestuvėms patiks tiek stebėtojams, tiek ir aktyviems vestuvių dalyviams. Šokių pasirodymas tai ir pramoga, ir staigmena, ir dovana.

 

• Vestuvių svečių pašokdinimas — šokio pamokėlė. Na, o jei svečių neišjudins šokių-šou programa, tai šokėjų / šokio mokytojų pravestas pašokdinimas – šokio pamokėlė tikrai išjudins visus ar bent jau didžiąją dalį svečių. Paprastai tokios progos pašokti nepraleidžia net ir sugipsuotą koją turintys vestuvių svečiai, nes stebėti vestuves — smagu, bet jose aktyviai dalyvauti — daug kartu smagiau!


• Jei Jūsų vestuvių svečių būryje yra nemažai buvusių ar esamų šokėjų ir šokio mylėtojų — paprašykite jų sukurti po trumpą šokį ar improvizaciją pagal jų pačių arba Jūsų parinktas dainas. Šiai užduočiai svečiai gali ruoštis tuo metu kai jaunieji išvyksta fotografuotis. Pasiruošimas jaunavedžių užduočiai ir komandinis darbas leidžia nepažįstamiems svečiams susipažinti be nejaukių pauzių. Geriausios pramogos vestuvėms yra tos, kuriose kiekvienas norintis gauna veiklos ir dėmesio. Užduotis sukurti šokį garantuos ryškius teigiamus įspūdžius.
 

Vestuvių staigmenos ir pramogos jauniesiems

 
Sakoma, kad geriausios dovanos yra ne daiktai, o laikas praleistas kartu, sukeltos teigiamos emocijos bei akimirkos, kurios ateityje virsta neišdildomais, maloniais prisiminimais.
 
Vestuvių staigmenos jauniesiems:
 
• Šokių-šou programa gali būti ne tik vestuvių staigmena vestuvių svečiams, bet ir jauniesiems! Nuo senų laikų yra įprasta vestuvėse matyti muzikantus ir dainininkus, tačiau populiarumo pagreitį įgauna ir šokių-šou programos. Šiais laikais kiekvienas nori kažko naujo ir įspūdingo – vestuvių svečiai jauniesiems dovanoja ne tik daiktus ir pinigus, bet ir pramogas bei staigmenas. Drąsiausi stebina jaunuosius dovanų kuponais pasiskraidymui oro balionu ar šokimui nuo televizijos bokšto su guma. Išradingiausi galvoja apie alternatyvias vestuvių pramogas — reginius: šokių-šou, ugnies, akrobatų pasirodymus. Kai kurios šokių grupės gali parengti pasirodymą specialiai jauniesiems pagal jiems reikšmingą muzikinį kūrinį ar dainą.

• Svečių sukurtas šokis — flashmob'as. Šokyje gali dalyvauti visi vestuvių svečiai arba moterys ir vyrai gali parengti atskirus pasirodymus. Viskas priklauso nuo Jūsų išradingumo ir nuo to kiek laiko galite skirti pasirengimui. Jei trūksta idėjų šokių judesiams, visada į pagalbą galite pasitelkti „YouTube“ kanalą arba pasikviesti šokių mokytoją.
 

Originalūs vestuvių sveikinimai ir jų alternatyva

 
Visi originalūs vestuvių sveikinimai jau išsakyti. Jei radote „originalią“ vestuvių sveikinimo kalbą internete — ji nebėra originali! Juk nesinorėtų, kad Jums sakant kalbą svečiai imtų šnabždėtis, kad jau yra girdėję tokį sveikinimą kitose vestuvėse.  Originaliausias vestuvių sveikinimas — Jūsų pačių sukurta kalba, prisiminimai ir nuoširdūs, unikalūs palinkėjimai skirti būtent šiems jauniesiems, kurių vestuvėse dalyvaujate. Jūsų vestuvių sveikinimas gali būti nostalgiškas, šmaikštus, džiaugsmingas — koks tik norite. Sveikinimas gali atspindėti Jus arba jaunuosius. Na, o jei nesijaučiate kūrybiški arba tiesiog neturite pakankamai laiko sukurti tokią įspūdingą kalbą kokios yra verti jaunieji, kuri visus sugraudintų arba priverstų nusijuokti — originaliu vestuvių sveikinimu gali tapti šokis! Toks alternatyvus sveikinimas ypač praverčia tuomet, kai jaunavedžius pažįstate per menkai, kad galėtumėte sukurti jausmingą sveikinimą.
 
 
Galite sveikinti dovanodami šokių grupės pasirodymą, pakviesdami jaunuosius ir svečius šokti pagal jauniesiems reikšmingą, patinkančią dainą arba patys parengdami šokio pasirodymą / flashmob'ą.
 

 

Kontaktinė informacija:

 

Šokių grupė „Dolce Vita“

Dolcevita.lt

Tel.: +370 630 50550, +370 673 53633

El. p. hello@dolcevita.lt

FB: Šokių grupė „Dolce Vita“

 
 
Nuotraukos: pixabay.com ir asmeninis dolcevita.lt archyvas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Kaip teisingai pasiruošti jaunųjų šokiui?

Kaip teisingai pasiruošti jaunųjų šokiui?

Banner