Banner

Papildomos pramogos vestuvėse – kam jos skirtos?

 Papildomos pramogos vestuvėse – kam jos skirtos?
 
Daug kam gali kilti klausimai: papildomos pramogos – kas tai? Koks yra tam skirtas papildomas biudžetas ir ar jų iš viso reikia? Atsakyti į šiuos klausimus paprasta. Papildomos pramogos yra būtinos, norint, jog šventė paliktų nepakartojamus įspūdžius ir įneštų daugiau emocijų bei potyrių nei įprastoje, standartinėje šventėje. Biudžetas priklauso nuo poreikio – kokio mąsto vestuvių šventė yra planuojama. Dažnai žmonės nepasidomėję kainomis, tiesiog galvoja, jog viskas bus per brangu ir jie papildomu prieskoniu, savo šventėje, negalės sau leisti pasigardžiuoti.
 
 
 
Dešimties metų darbo patirtį turinti, renginių organizatorių komanda, „EMSTUDiO“ (www.emstudio.lt) pataria – dažnai girdime jaunavedžius sakant: „Mūsų šventė bus kukli“ – nieko papildomo nereikia, užtenka vedėjo. Dėl to sukūrėme atskirą paslaugą „ vedėjas – iliuzionistas“ – taip žmonės už tą pačią kainą gauna du viename. Ši idėja gimė neatsitiktinai, kad šventėje nieko nepritrūktų, vedėjas gali ne tik pravesti vakarą, bet dar ir daug kuo nustebinti.
 
 
Vidurnakčio pramogos, tokios kaip fejerverkai, daug kam yra per brangu. Gintaro dulkių ceremonija ne tik kainuoja, bet ir sukelia daug rūpesčių.  Nuomoti aukurą, dulkes, paskui pristatyti į vietą sekančią dieną – papildomas rūpestis. Kad jauniesiems nereikėtų tuo rūpintis,  priėmėme sprendimą – samdant mūsų vedėjus – gintaro dulkių arba bengališkų liepsnelių ceremonija – nemokama.
Vakaro vedėjas yra nuotaikos užtaisas visiems šventės dalyviams bei svečiams, žaidimų bei ceremonijų kuratorius, ir t.t. Tačiau jei vedėjas yra tiesiog vedėjas? Juk samdant renginių vedėją nėra nurodyta: vedėjas – dainininkas, ar vedėjas – muzikantas, vedėjas – primarijus ar kita. Ir jie neteikia kitų pramogų be šventės kuravimo, todėl dažnai pritrūksta kokios nors detalės, kuri nekainuoja tūkstančių, bet pagyvina visą vakaro eigą.
Pavyzdžiui – šaržisto paslaugos! Tai ne tik papildoma pramoga, bet ir dar dovana/padėka artimiesiems, už tai, kad jie atvyko į jaunųjų šventę. Šaržisto kainos prasideda nuo 70 eurų už valandą, per jas nupiešiama apie 10 žmonių. Taigi nėra taip brangu.
 
 
Kitas pavyzdys, kai užsakovai nepageidauja tradicinių vestuvių muzikantų – vedėjų, tačiau nori gyvai atliekamos muzikos. Saksofono ir vokalisto duetas vakarui kainuoja nuo 400 eurų. Pagal saksofono muziką jaunieji net gali sušokti pirmąjį šokį.
 
 
Dažnai užduodamas klausimas – o ką veikti vaikams? Tėvai šventės metu nori atsipalaiduoti, tačiau jei mažieji sukasi aplinkui ir reikalauja dėmesio – tėvai to padaryti negali. Šią problemą gali išspręsti animatoriai. Pamėgti personažai, herojai, kuriuos vaikai tiesiog dievina užims mažuosius šventės vakaro metu. Valandinis įkainis prasideda nuo 50 eurų. Pramogų kiekis neatperkamas emocijomis ir tuo, kad vaikai yra išties sudominti, o patiems vaikams be abejonės taip pat smagiau nei sėdėti su suaugusiais prie bendro stalo.
 
 
Dažnai žmonės neįvertina, jog papildoma pramoga, kuri suteiks daug emocijų ir pavers jas neįkainojamomis, nėra tokia brangi kaip jie įsivaizduoja. Tačiau netinkamas požiūris ar baimė paklausti, pasidomėti, trukdo gauti maksimalų šventės rezultatą. Tad linkime dažniau klausti – nebijoti ir rinktis patiems, nes tai jūsų šventė. Tačiau tuo pačiu pasitikėti profesionalų patarimais. Visi švenčių paslaugų tiekėjai pirmiausiai dirba dėl jūsų švenčių, bei emocijų, nes ir patys nori, kad šventė būtų nepakartojama ir dar ilgai būtų ką atsiminti.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė renginių ir švenčių organizavimas „Emstudio“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Banner