Banner

Kokia gi galėtų būti ta ypatinga ir išskirtinė vestuvių dovana?

Kokia gi galėtų būti ta ypatinga ir išskirtinė vestuvių dovana?

 

Vestuvės – tai vienas iš svarbiausių įvykių kiekvieno žmogaus gyvenime, simbolizuojantis įsipareigojimą vienas kitam ir apsisprendimą būti kartu visą gyvenimą bei patvirtinantis meilę partneriui.

 
Vestuvių dieną norisi, kad viskas būtų tobula, norisi patirti kuo daugiau pozityvių emocijų, pasimėgauti ta diena be jokio skubėjimo ir įtampos. Kad taip būtų, reikia gerai tam pasiruošti iš anksto. Dažnai jaunieji perleidžia didesnę dalį vestuvių organizavimo rūpesčių profesionalams, kas stipriai sumažina riziką pervargti. Tačiau net ir tada jauniesiems dar lieka užtektinai užduočių, kuriomis reikia pasirūpinti patiems. Viena iš tokių užduočių dovanos jaunųjų tėveliams, liudininkams, o taip pat dažnai jaunieji nori atsidėkoti ir pagerbti vestuvių svečius.
Mes labai daug laiko ir energijos paskiriame dovanų ieškojimui, jei mes iš tiesų norime, kad dovana džiugintų mūsų artimus žmones. Patiriame daug įtampos, bėgiojimo, ieškojimo, transporto kamščių, galiausiai nuovargio.
Gerai, jei dar žinai ko ten besiblaškydamas po parduotuves ieškai, o jeigu nežinai?
Labai dažnai jauniesiems kyla klausimas:  „O ką padovanoti tėveliams?“. Juk jiems norisi per vestuves įteikti tokią dovaną, kuri savyje talpintų visą jaunųjų mielę tėvams ir padėką už viską ką yra gavę per savo gyvenimą. Norisi kažko ypatingo, kas parodytų kokie tėveliai yra svarbūs. Bet kas tai galėtų būti?  Lyg visko tėveliai jau turi, užgyveno.

Dažnai jaunųjų porai tikrai norėtųsi išvengti beprasmio laiko ir energijos švaistymo. Ir jie tai gali padaryti, pasirinkdami sukurkti dovanas savo brangiems žmonėms patys.
 

Jokio bėgimo, jokios įtampos, tik daug daug pozityvių akimirkų kuriant dovaną savo rankomis ir širdimi. Ir „Latingės studija“ yra pasirengusi jums tame padėti.
Čia jaunieji gali sukurti šilko dovaną abiejų pusių tėvams, liudininkams kurią įteiks vestuvių dieną. Iškart bus sugauti keli „zuikiai“: sukurta unikali dovana, jaunieji išmoks šio to naujo, praleis smagiai laiką ir jokių transporto kamščių, jokio važinėjimo iš vienos parduotuvės į kitą.
Patinka toks planas? Kreipkitės į „Latingę“ (latinge.lt) ir vietoj įtampos bei ilgų paieškų jūs turėsit ne tik dovaną, bet ir puikiai praleisite laiką patys.
 
 
Yra be galo gera ne tik dovanoti iškirtines dovanas, bet ir patiems gauti tokių dovanų. Ypatingai, kai galvoji apie savo vestuvių dovanas. Dažnai yra praktikuojamas jaunųjų sudarytas dovanų sąrašas, pagal kurį svečiai gali orientuotis renkat dovanas. Ir tai yra tikrai puiki strategija, padedanti jauniesiems gauti itin praktiškas dovanas, kurios pravers buityje. Tačiau ypatingų dovanų tame sąraše tikriausiai nerasite. Tai paliekama svečių išradingumui. Bet gi išradingumą gali parodyti ir patys jaunieji bei imtis iniciatyvos, kad gauti tą ypatingą dovaną, kuri primintų nuolatos vestuvių dieną patirtas nuostabias akimirkas.
Kokia gi galėtų būti ta ypatinga ir iškirtinė dovana? „Latingė“ paruošė ypatingos dovanos kūrybinę pramogą, kuri praturtins kiekvieną vestuvių šventę.
Nors vestuvių dieną įžadus duoda du, bet kartu su jais per gyvenimą eis visi šeimos nariai, draugai.
Dėl ko visus šiuos žmones paminėjom dabar?
Tuoj suprasit, bet pradžioj norim užduoti jums kelis klausimus.

Ar jums patiktų namuose pasikabinti paveikslą, kuris kas kart į jį pasižiūrėjus jums primintų įsimintinas, svarbias ir itin jausmingas jūsų vestuvių dienos akimirkas?
O jei dar galėtumėt perskaityti ant to paveikslo užrašytus artimiausių ir brangiausių žmonių palinkėjimus, raktinius žodžius, kurie primintų tai kas iš tiesų svarbu gyvenime? Juk įsibėgėjus rutinai, mes dažnai, pakliūvę į smulkmenų spąstus, pamirštame svarbius dalykus.

Jei jūsų atsakymas TAIP, tada tokį paveikslą jūs tikrai galite gauti dovanų per savo vestuves.
Latingė paruošė kūrybinę pramogą jūsų vestuvių dienai. Jūs ir vėl galite sugauti kelis „zuikius“: gausite ypatingą ir unikalią vestuvinę dovaną bei turėsite kuo užimti savo svečius per vestuves. Juk jūs kartu su savo svečiais galite lieti spalvas, bei užrašyti širdingus palinkėjimus ant šilko paveikslo. Toks paveikslas jums, oi ilgai šildys jausmus ir teiks daug džiaugsmo.
 

Koks tai bus paveikslas, jūs galite aptarti iš anksto, net gi pasirinkti iš jau paruoštų „Latingės“ eskizų ar užsisakyti individualų sprendimą su jums svarbiais simboliais, datomis, zodiako ženklais, inicialais ir kt. Kad paveikslas gautųsi itin harmoningai ir tiktų prie jūsų namų interjero, „Latingė“ padės parinkti spalvų paletę. Galimi įvairūs paveikslo dydžiai ir formatai. Kad paveikslo rezultatas jums teiktų kuo daugiau džiaugsmo, „Latingė“ dalyvaus jūsų šventėje ir kuruos visą procesą bei suteiks visą reikiamą informaciją svečiams. Ant šilko spalvos liejasi itin smagiai ir rezultatai maloniai nustebina dalyvius, net ir neturinčius meninių gebėjimų.

Tokios vestuvių dovanos bei smagiai ir kūrybingai praleistas laikas ilgai šildys ne tik jaunųjų, bet ir šventės dalyvių širdis.

Straipsnis ir nuotraukos: Lina Latingė / www.Latinge.lt
Šaltinis Vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Išskirtinio dizaino, vestuvių, kvietimai Jūsų šventei

Išskirtinio dizaino, vestuvių, kvietimai Jūsų šventei

Simbolinės vestuvinės dovanos

Simbolinės vestuvinės dovanos

Dovanėlės vestuvių svečiams

Dovanėlės vestuvių svečiams

Banner