Banner

Originali vestuvių šventės pramoga – fotobūdelė

Originali vestuvių šventės pramoga – fotobūdelė
 
 
Nedrąsiai susibūrę svečiai – kas mindžiukuoja nieko nepažinodamas, o kas dairosi nežinodamas kaip elgtis… Pažįstama vestuvių šventės pradžia?
Kaip užimti svečius, jog jie atsipalaiduotų, turėtų ką veikti ir pradėtų bendrauti tarpusavyje?
Puiki išeitis – pasiūlyti įsiamžinti fotobūdelėje „Happy Box“!
 
 
 
 

Kas tai yra?

 
„Happy Box“ – tai moderni fotobūdelė, kurios pagalba galima fotografuotis, iš karto gauti atspausdintas nuotraukas ir dalintis jomis internete.
Tai lyg milžiniškas išmanusis telefonas, kurio ekrane matote save vieną, su antrąja puse, draugėmis, didelėje kompanijoje ar jaunaisiais. Būdelės administratorius nuspaudžia mygtuką ir štai, rankose turite vieno ar kelių kadrų koliažą-nuotrauką. Su „Happy Box“ galite atsispausdinti daugybę nuotraukų, kurios primins Jūsų svečiams Jūsų didžiąją dieną – laukdami (ar jau sulaukę) Jūsų, jie puikiai praleis laiką ir GARANTUOTAI atsipalaiduos.
 
Trumpas vaizdo įrašas apie „Happy Box“ fotobūdelę
 
 

Kodėl tai tinka vestuvėms?

 
• Nuotraukos rėmelį (plotą aplink nuotrauką) galite priderinti prie vestuvių temos – pasirinkti vestuvių spalvos foną, apipiešti laiveliais (jei vestuvės jūriniais motyvais) ar tiesiog naudoti kvietimuose esantį motyvą.

• Nuotraukos apačioje galite parašyti savo vardus bei vestuvių datą – tuomet tikrai niekas nepamirš kada Jus pasveikinti su vestuvių metinėmis.

• Daugybė aksesuarų (ūsai, nosys, lūpos, lentelės su žaismingais užrašais) sukurs nuotaikingas nuotraukas.

• Už nugaros esantį foną galite papuošti pagal vestuvių tematiką ar užsakyti foną ant kurio užrašyti Jūsų inicialai, meilės palinkėjimai.

• Svečiai iš karto gali dalintis nuotraukomis per wi-fi savo „Facebook“, „Instagram“ paskyrose ar elektroniniu paštu – taip šventę galės pamatyti ir Jus pasveikinti daugiau žmonių.

• Nuotraukų skaičius – neribotas. Kiekvienas šventės dalyvis galės nusifotografuoti vienas, su antra puse, draugais, naujais pažįstamais, Jumis, senai matytu pusbroliu ir šventės vedėju.

• „Happy Box“ galima užsakyti valandą kol dar jaunavedžiai neatvyko, o vėliau paslaugas atnaujinti, kai visi susirinkę.

• Jaunavedžiai gauna firminį USB raktą su visų svečių nuotraukomis. 

• Nuotraukas galima bus rasti internetiniame albume, o patikusias atsisiųsti elektroniniu formatu.

• Tai puikiausia idėja svečių knygai – kiekvienas svečias nusifotografavęs savo nuotrauką gali įklijuoti į albumą ir šalia parašyti linkėjimą.

• Taip pat „Happy Box“ nuotraukos gali būti kaip dovanėlė svečiams – įteikite kiekvienam po firminį voką ar mini albumą, kur svečiai gali susidėti padarytas nuotraukas ir parsivežti namo kaip prisiminimą apie jūsų šventę.

• Fotobūdelę galima naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.

• „Happy Box“ su puikios nuotaikos administratoriumi (kuris tikrai įkalbės kiekvieną įsiamžinti) atkeliauja į bet kurią Lietuvos vietą.

• Būsite tikrai labai originalūs – „Happy Box“ Lietuvoje atsirado neseniai, todėl ši pramoga nėra nusibodusi.

• „Happy Box“ paslaugas jaunavedžiams gali padovanoti tėvai ar šventės svečiai – bus įsimintina dovana visam gyvenimui!
 
  
 

Kokios sąlygos išsinuomoti „Happy Box“?

 
Kaina derinama individualiai (priklauso nuo vietos ir laiko), tačiau trumpiausias laikas, kuriam būdelė yra nuomojama  –  dvi valandos.
 
Į nuomos kainą įeina rėmelių maketas, administratoriaus paslaugos, gausybė aksesuarų ir neribotas kiekis nuotraukų. Nuotraukų kompoziciją galite išsirinkti iš daugybės variantų – tai gali būti viena nuotrauka ar dviejų, o gal šešių nuotraukų koliažas. Standartinis nuotraukų dydis – 10x15 cm, bet galima užsisakyti ir kitokių išmatavimų nuotraukas. Nuotraukos spausdinamos ant aukštos kokybės foto popieriaus.
 
  
 
Daugiau informacijos  internetinėje svetainėje: happybox.lt
IR „Facebook“ paskyroje: Happybox.lt
 
 
Nuotraukos: Happybox.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Grožio patarimai nuotakoms – kai liko vos mėnuo iki vestuvių

Grožio patarimai nuotakoms – kai liko vos mėnuo iki vestuvių

Banner