Banner

Ugnies šou jūsų vestuvėse: ką turite žinoti?

Ugnies šou jūsų vestuvėse: ką turite žinoti?

 

Daugelis nuotakų vis dažniau ieško alternatyvų vestuvių fejerverkams. Tokioms nuotakoms vestuvių kulminacijai mes siūlome rinktis ugnies šou! Tad jeigu savo vestuvių šventę nusprendėte paįvairinti fakyrų pasirodymu arba apie tai dar tik galvojate, patariame į ką atkreipti dėmesį, renkantis šią paslaugą.

 

 

Nepirkite katės maiše

Rinkdamiesi ugnies šou atlikėjus, pasidomėkite jų patirtimi, nesidrovėkite paprašyti užsakomą reginį apibūdinančio vaizdo filmuko, rekomendacijų, renginių, kuriuose jie dalyvavo, dosjė. Tai svarbiausi veiksniai, parodantys atlikėjų kvalifikaciją, požiūrį į atliekamus pasirodymus ir leidžiantys susidaryti įspūdį apie būsimą reginį.

Atlikėjų skaičius

Tai tikrai nėra ne pagrindinis veiksnys. Nuomonė, kad pasirodymas su daugiau atlikėjų yra įspūdingesnis, iš dalies yra teisinga. Tačiau įspūdį sukuria ugnies kiekis, ugnies vaizdiniai tamsoje, piešiami sinchroninių atlikėjų judesių, netikėti triukai bei atlikėjų emocija, spinduliuojama žiūrovams. Užsakant ugnies šou, svarbu atsižvelgti ir į pasirodymui reikalingą erdvę. Jeigu nebus tinkamos erdvės (pvz., 15x15m dydžio aikštelės), dideliam atlikėjų kiekiui gali būti labai sunku atlikti savo pasirodymą. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis mažesnį atlikėjų skaičių.

Papildomi akcentai

Fakyrų pasirodymas – tai tik dalis reginio. Degantys jaunųjų inicialai, širdys, indai su liepsnojančia ugnimi renginio vietoje – tai elementai, prisidedantys prie šventinės nuotaikos kūrimo. Didelį įspūdį ir šilčiausius prisiminimus palieka jauki „ugnies palinkėjimų“ ceremonija, kurioje dalyvauja patys jaunieji ir jų svečiai.

Įgarsinimas

Daugelis jaunųjų tikisi, jog įgarsinimu pasirūpins muzikantai. Tačiau muzikantų aparatūra nepritaikyta renginių įgarsinimui lauke. Tokiu atveju garsas dažnai sklinda iš vidaus, o garsas ir vaizdas nepapildo vienas kito. Net jeigu muzikantai ir įgarsintų renginį, nenumatytomis oro sąlygoms (lyjant, sningant) šio pažado jie gali netikėtai atsisakyti. Be to, muzikantams įgarsinant renginį, aparatūros pernešimo metu atsiranda buitinės pauzės, o jei daroma staigmena svečiams arba patiems jauniesiems, tai tampa visų dėmesį patraukiančiu veiksniu. Todėl labai svarbu iš anksto sužinoti, ar fakyrai patys įgarsins pasirodymą, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Priešgaisrinės priemonės

Apdegusi žolė po pasirodymo, pajuodusios nuo suodžių trinkelės ar kita pasirodymo danga, nudeginta renginio pasiruošimo vieta - tai dalykai, kuriuos ryte galima išvysti po fakyrų pasirodymo, jei atlikėjai nebuvo tinkamai pasiruošę. Norint to išvengti, reikia daug papildomo inventoriaus, kurį vežiojasi tiktai nedaugelis ugnies šou atlikėjų. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinkti atlikėjai atsiveš gesintuvus, nedegius audeklus ir kitas priešgaisrines priemones, ar bus pasirūpinta pasirodymo vietos saugumu.

O ką reikės daryti Jums?

Užsakyti ugnies šou – tai dalis darbo. Jums dar gali tekti patiems pasirūpinti renginio vietos įgarsinimu, renginio vietos paruošimu (sniego nukasimu žiemą), leidimo rengti pasirodymą šventės vietoje gavimu (sodybos, viešbučių savininkų leidimais), rengiant viešoje vietoje – vietinės savivaldos leidimo gavimu. Arba, jei pasirinksite atlikėjus, kurie atlieka išvardintus darbus, jums teliks mėgautis savo švente. Fakyrai, turintys ilgametę patirtį įvairiuose renginiuose, dažniausiai palaiko gerus santykius su sodybų savininkais – tai leidžia sutaupyti laiko, skirto derinimui, o jų žinios apie renginio vietą leidžia išvengti nemalonumų, susijusių su ugnies pasirodymo rengimu šalia viešų erdvių.

Linkime išsirinkti tikrai profesionalius ir atsakingus fakyrus – tuomet ugnies šou vestuvių šventėje paliks tik geriausius prisiminimus, o ne rūpesčius.


Straipsnį parengė „Ugnies valdovų“ vadovas Saulius Venclauskas.

Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
7 ženklai, rodantys, kad radote savo išrinktąjį!

7 ženklai, rodantys, kad radote savo išrinktąjį!

Originali mergvakario / bernavakario idėja – žygis miškais!

Originali mergvakario / bernavakario idėja – žygis miškais!

Patarimai ir idėjos įvairių formų vestuvinio vaišių stalo dekoravimui

Patarimai ir idėjos įvairių formų vestuvinio vaišių stalo dekoravimui

Banner